-
Posts
26402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paula_t
-
Dramatyczna sytuacja Pani Uli i jej zwierzaków.......pomocy.....
paula_t replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Uffff, jak dobrze, że zdecydowałyście się na konsultację u innego weta i diagnoza się nie potwierdziła :) Marticzko, wiesz cokolwiek w sprawie wizyty PA? -
Misiek vel Rudi ma dom :) Szcześcia słodziaku :)
paula_t replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
Tak, Anetka ma nick na dogo Makila :) Aniu, Gosia ma ostatnimi czasy urwanie głowy, więc prosimy o cierpliwość ;) -
Misiek vel Rudi ma dom :) Szcześcia słodziaku :)
paula_t replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że znalazło się miejsce u Anetki, bo ja mam tam swojego Baksika i jestem bardzo zadowolona :) Przywiozłam tam psiaka, który bał się własnego cienia, kulił przy każdej próbie kontaktu-tu nawet widać podkulony ogonek: [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/5411/20130513220321988.jpg[/IMG][CENTER][COLOR=#000000] [/COLOR][/CENTER] a po paru miesiącach nie ten sam pies-biega po ogrodzie z ogonkiem do góry, przychodzi na drapanie, rozdaje buziaki: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/28/mokb.jpg/"][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/963/mokb.jpg[/IMG][/URL] Jednym słowem po psiaku najlepiej widać czy mu gdzieś dobrze:) Gosiu, dam 10 złociszy miesięcznie, więcej niestety nie dam rady :roll: -
Aguś, ale się cieszę, że się udało!:multi: Myślałam o tej malutkiej, która biedna została w schronisku odkąd o niej napisałyście... Super, że trafiła na tak fantastycznych ludzi!:multi:
-
Fazer - boksio przywiązany do ławki- ma dom i nowe imię - BRUNO!!!
paula_t replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Oooo matko,jak dobrze...:mdleje: Mam nadzieję tylko, że chłopaki się jakoś dogadają... -
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
paula_t replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
To może uda Ci się zrobić lepsze zdjęcia, bo ze mnie fotograf beznadziejny;) Zresztą sama zobaczysz jak ciężko mu zrobić zdjęcie:roll: Baksik jest na psygarnij.pl: [url]https://www.facebook.com/psygarnij[/url] :multi: Cieszę się, bo dzięki temu dotrze do większej rzeszy ludzi, a pomysły jak go jeszcze wypromować już mi się skończyły... -
[quote name='Nutusia']Fajna pozycja leżeniowa - szczególnie dla Amiśki ;) A co do wychodzenia, to chyba głównie chodzi o to, by nie wychodziła na trawniki, gdzie bywają inne pieski. Na balkon może nosek wystawić :)[/QUOTE] Nie wypuszczaliśmy jej przede wszystkim ze względu na temperaturę i to, że jest zimno, a jak wiadomo po szczepieniu spada odporność na chwilkę, żeby potem się podnieść (z tego co wiem:oops:), ale od następnego razu będzie miała nasze pozwoleństwo;)
-
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
paula_t replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
Wpłynęły deklaracje od Bjutki i Dancik, dziękuję serdecznie:loveu: -
Kiciuś Tygrysek juz w swoim domku :):):):):)
paula_t replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
Ok Aguś, bo w razie czego chciałam zaproponować pomoc ;) -
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
paula_t replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
A gdzie ząbek?:razz: To jest super zdjęcie do ogłoszeń, bo Bondzik ma tutaj jakąś taką smutną minkę (choć wątpię akurat w to, żeby miał powody do smutku;)) -
[quote name='Elisabeta']Nasza słodka Tinka w Raju... :loveu: Śniegu już nie ma? U nas do tego jeszcze kilka ciepłych dni potrzeba.[/QUOTE] U mnie też już śniegu niewiele, dzisiaj fantastyczna pogoda-cieplutko, słoneczko:) Tinka ma na drugim zdjęciu troszkę minkę w stylu-"czego ode mnie chcecie? nie dadzą się w spokoju powygrzewać i poleniuchować" ;) Miód na serce widzieć małą rozkoszującą się wreszcie życiem:loveu:
-
Dramatyczna sytuacja Pani Uli i jej zwierzaków.......pomocy.....
paula_t replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za obie panienki! Oby tylko w przypadku drugiej czarnuszki nie okazało się nic poważnego :( -
Niestety póki co żadna z osób, które dzwoniły albo pisały się nie odezwała, a wczoraj późnym wieczorem dostałam smsa od Pani, która była poznać Amę w niedziele, że mąż nie zgadza się na adopcję psiaka :( Zrobiłam Amie kolejny pakiet ogłoszeń na 30 portalach i wyróżniłam tablicę. Za każdym razem jak robię jej ogłoszenia, to widzę, że jest sporo psiaków baaaaardzo podobnych do Amy-czarnych podpalanych kundelków. Mam nadzieję, że ktoś w końcu się w niej zakocha, bo póki co czarno to widzę :( Mieliśmy zapoznanie z Bandziorkiem i niestety Ama się go potwornie bała, piszczała, uciekała, wbijała się w kanapę jak tylko mogła pomimo tego, że Bandziorek był bardzo przyjacielsko nastawiony, więc póki co to ja muszę jeździć do mojego brzdąca, a nie mogę go brać do siebie :placz: Małą potwornie ciągnie na balkon, nie może się powstrzymać i próbuje się przeciskać przez drzwi. Lekarz nam powiedział, że do dwóch tygodni po szczepieniu nie powinna wychodzić, więc staramy się ją pilnować, ale już kilka razy udało jej się czmychnąć między naszymi nogami. Na szczęście szybciutko załapała co znaczy "do środka":loveu: Oficjalnie informuję, że w przypadku siuśków i kupek na podkłady mamy 100% skuteczność:razz: A tak sobie od dwóch dni lubimy leżeć ;) [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/500x375q90/854/ddmo.jpg[/IMG] [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/500x375q90/35/i8rf.jpg[/IMG]
-
Jaki słodziak:loveu: Wybacz Kasiu, nic na to nie poradzę, za dużo tego wszystkiego (na szczęście już ;)) było w piwnicy, dostawałam paczki z fantami jak mnie proszono o robienie bazarku na konkretne psiaki i przyznam szczerze, że się wszystko pomieszało:oops:
-
Kiciuś Tygrysek juz w swoim domku :):):):):)
paula_t replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='AgusiaP']Rozmawiałam wczoraj z Marzenką ;) Nasz Tygrysek to straszna gaduła :) Jak ma pustą miskę stoi nad nią i gada sobie cichutko po kociemu, jak Marzenka idzie do kuchni a on się boi suni Tosi też ją woła i gada sobie :) Tak ogólnie wszystko jest ok :)[/QUOTE] Słodzizna mała:loveu: Aguś, ogłaszasz już powoli Tygryska? -
[quote name='katarzyna09']A ja już fantów nie mam,nic to-pójdę do znajomych na żebry :roll: Czyli zrobisz to, co ja robię od dawna:evil_lol: Kasiu, ja nawet nie wiem czy nie mam jakichś Twoich fantów...Miałam tego ogrom w piwnicy, przebrałam to wszystko-co się nie nadawało do sprzedania, co się już kilkakrotnie nie sprzedało i wcale tak dużo nie zostało;) zapraszamy na bazarek dla Amisia i Leili: http://www.dogomania.pl/forum/threads/250645-Dla-staruszka-Amisia-i-Leili-do-14-02-do-godz-21-59-%29?p=21821684#post21821684
-
Leila- kolejny psiak bez domu, bez obroży, bez chipa...
paula_t replied to katarzyna09's topic in Już w nowym domu
Melduję się na wątku Leili i cierpliwie czekam na fotki, co by ją można było ogłaszać :) I zapraszamy na bazarek dla Amisia i Leili: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250645-Dla-staruszka-Amisia-i-Leili-do-14-02-do-godz-21-59-%29?p=21821684#post21821684[/url] -
Kotka bez oczka i wiejskie znalezisko szukają domów :)
paula_t replied to paula_t's topic in Kotki już w nowych domach
Mnie to co prawda niewiele mówi, zaraz będę zaznajamiać się z tematem, ale wklejam wyniki Stefki: [COLOR=#000000][FONT=Verdana]ASP - 79[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]ALAT - 290[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Bilurubina - 0,33[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]AP - 31[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Cholest. - 163[/FONT][/COLOR] -
Są takie psy... o których zapomniał Świat. Nowe psiaki proszą o pomoc
paula_t replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Nie wiem jak dziękować:):)[/QUOTE] Napisz w niedługim czasie, że znalazły domki;) Potwornie mi ta Sonia zapadła w serducho, bo mam słabość do takich paróweczek:evil_lol: -
Israel jesteś niezawodny! :) Ja zaraz otwieram bazarek, a od jutra się biorę za robienie zdjęć fantów dla moich psiaków, bo niewielki zapas pieniążków jest, ale miesiąc w miesiąc 370 złotych do dozbierania, a telefon milczy pomimo ogromu ogłoszeń:( Najgorsze jest to, że mam fanty z różnych źródeł i już nie wiem co od kogo, na jaki cel itp.:roll:
-
Fazer - boksio przywiązany do ławki- ma dom i nowe imię - BRUNO!!!
paula_t replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Nawet nie będę tego komentować, bo bana dostanę:angryy: Wierzę w to, że zrobicie wszystko co w Waszej mocy, żeby psiaka odzyskać i oby się udało :( -
[quote name='Doda_'].... Filetowi brakuje 90 zl deklaracji . . . i opuści schron . .. . prrooooosimy !!![/QUOTE] Doda, Filetowi brakuje 90 złotych do zebrania pełnej kwoty deklaracji czy do jakiegoś pułapu, który sobie założyłaś? [quote name='Doda_']wszystko jest już w pierwszym poście, barb-dziękuję :) jutro będę dalej publikować wydarzenie na fb i wrzucę zdjecia może wiecej ogłoszeń mu zrobić ?? czy poczekać aż pojedzie do hoteliku i będą lepsze zdjęcia ? ...[/QUOTE] Doda, chłopaka trzeba cały czas ogłaszać, przynajmniej na tych kilku najważniejszych portalach. Niestety sporo z tym roboty, bo trzeba pisać nowe teksty (inaczej kasują duplikaty), ale przynajmniej psiak jest cały czas widoczny.
-
Misiek vel Rudi ma dom :) Szcześcia słodziaku :)
paula_t replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
Jeśli chłopak marryjanee się nie zgodzi (błagam oby się zgodził! ;)), to nie będzie wyboru i trzeba będzie chłopaka umieścić w hoteliku, choć przyznam, że nie wyobrażam sobie tego, bo Gosia już ma tyle zwierzyńca pod opieką, a telefon milczy:roll: