-
Posts
26402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paula_t
-
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
paula_t replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
Póki co cisza z ogłoszeń...:roll: Na szczęście zolziatko napisałam 2 teksty, więc w weekend ogłoszę Baksika znowu. -
[quote name='katarzyna09']Wiem,że już wszystko wiesz,rozmawiałam dziś z Mają ;)[/QUOTE] Dostałam od Maji dzisiaj zdjęcia, postaram się jutro wystawić bazarek:)
-
Kiciuś Tygrysek juz w swoim domku :):):):):)
paula_t replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
I ja się melduję u kiciusia ;) Aguś, ja Ci obiecuję, że w końcu przyjadę do Dąbrowy z własnoręcznie zrobionymi klapkami na oczy:eviltong: Nawet biedna na wesele nie może w spokoju pojechać:evil_lol: -
Wchodzę na wątek i po prostu nie wierzę:mdleje: Jak tak można? Jak można potraktować tak żywe stworzenie wiedząc, co przeszła, że już 2 razy wróciła z adopcji i najważniejsza w jej życiu jest wreszcie stabilizacja?:( Gabrysiu, kochana, nie obwiniaj się, bo nie masz za co. Zaufałaś ludziom, wierzyłaś w Ich intencje, Ich słowa, a to jedyne co nam zostaje po godzinnej rozmowie z ludźmi na wizycie PA. Inaczej się nie da, nie wyadoptowalibyśmy żadnego psiaka. Przykro mi strasznie, że jesteś teraz w takiej sytuacji- Figunia i Mela. Z fb niestety nie pomogę, bo nie mam. Spróbuj wysłać Figunię na psygarnij.pl i może faktycznie warto ją poogłaszać na inne województwa, np. małopolskie?
-
[quote name='Magolek']Paula, ostatnie dwa zdjęcia są super, sunieczkę bardzo dobrze widać i wyraz pysia. :)[/QUOTE] Gdyby tfu, tfu nie wyszło z tym domkiem w środę, to na pewno wykorzystamy je do ogłoszeń :) [quote name='Ayame Nishijima']W jakie części Krakowa mieszka teraz Ama? Czy wychodzi juz na spacery? Jesli jest niedaleko, to może przyjadę z aparatem na sesję na śniegu?[/QUOTE] Ama mieszka koło Opolskiej Estakady. Nie wychodzi jeszcze na spacerki, jutro jedziemy na pierwsze szczepienie, więc będzie mogła wyjść dopiero po okresie kwarantanny, czyli po 7-10 dniach. W razie czego będę pamiętać, dziękuję za propozycję :) Rachunek za jedzonko: [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/298x397q90/534/sqpl.jpg[/IMG]
-
[quote name='MTD']Paula, zrób małej fotę z bliska, słodkie nosy przyciągają :crazyeye: ....[/QUOTE] Próba ;) [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/529x397q90/842/i4lo.jpg[/IMG] [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/529x397q90/20/34o2.jpg[/IMG] [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/298x397q90/163/k3mb.jpg[/IMG] [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/298x397q90/839/pzy5.jpg[/IMG] Niestety kiepski ze mnie fotograf :D Byłam dzisiaj w sklepie zoologicznym i kupiłam Amie jedzonko. Udało mi się dorwać wyprawkę dla szczeniaka w promocyjnej cenie i za 800g+800g gratis RC zapłaciłam 33,50zł. Rachunek postaram się wkleić jak najszybciej, tylko że zdjęcie nie chce wyjść, a nie mam skanera:roll: Jutro jedziemy na szczepienie:) Wysłałam Amę na psygarnij, póki co jej nie umieścili, ale zobaczcie jaka psinka szuka domu-jej siostra bliźniaczka:crazyeye:[url]https://www.facebook.com/psygarnij[/url]
-
[quote name='Psia Szkoła']trzeba pamiętać, że dziewczynka jest po przejściach i ma prawo do różnych "złych" skojarzeń. Kiedy uciekła do klateczki, to uciekła do miejsca, w którym czuje sie bezpiecznie. Nie wolno jej na siłę z niej wyjmować i kłaść, w tym przypadku na łóżku, w miejscu które wydało jej się niebezpieczne. Instynktownie oddaliła się od zagrożenia. Trudno mi powiedzieć dlaczego tak się stało, ale dla was jest to informacja, że są to dla niej trudne sytuacje. W podobnej sytuacji dajcie jej czas na oswojenie się z czymś nowym. Jeśli pranie na suszarce przeraziło ją, to można je spokojnie zdjąć na chwilkę, powiedzieć, że jest ok i wyjść na chwilkę. Położyć je w innym miejscu, niech ma czas powochąć, poznać potwora, a wtedy nie będzie on potworem.[/QUOTE] Dziękuję bardzo za rady :) Na to, żeby dać jej to powąchać, zaznajomić się z rzeczami nie wpadłam:roll:
-
[quote name='Rudzia-Bianca']Pewnie, że gdzieś czeka ;) w środę o 19 kciuki zaciskać ...[/QUOTE] Tak, koniecznie!:) Wczoraj wydarzyła się bardzo dziwna sytuacja, którą nie do końca rozumiem:roll: Przed pójściem spać rozwieszałam pranie i zabrakło mi miejsca na suszarce, więc dwie rzeczy powiesiłam na drzwiach tuż przy łóżku. W momencie zawieszania rzeczy Ama zaczęła potwornie szczekać, zjeżyła się, uciekła z łóżka do klatki, a wcześniej (ze strachu?) posiusiała na kołdrze :( Później przez dłuższy czas w ogóle na nas nie patrzyła, miała położone uszka, nie chciała, żebyśmy do niej podchodzili, drapali ją, ogonek w ogóle nie chodził :( Próbowałam ją przekonać, żeby wróciła na łóżko, ale jak tylko ją kładłam, to była sparaliżowana, a potem szybciutko uciekała do klatki. W nocy obudził mnie jej pisk, próbowała wskoczyć na łóżko i potem już do rana spała z nami. Nie wiem co takiego się stało, nie wiem o co chodziło:shake:
-
Ama została dzisiaj na jakiś czas w domu (byliśmy z Michałem u moich rodziców na obiedzie) i jak wróciliśmy, to cieszyliśmy się, że nic nie zmajstrowała (prócz tego, że znowu były siuśki na podłodze; odkąd wróciliśmy robi tylko na podkłady:roll:). Teraz leży na łóżku, na kołdrze i robi wygibasy:loveu: Ama, to bardzo sprytna dziewczynka. Nauczyła się już, że jak otwieramy lodówkę, to znaczy, że wyciągamy jedzenie i jak tylko idziemy do kuchni, to już jest przy nas:evil_lol: Wybaczcie za jakość zdjęć, ale jest ciemno, a Ama była w ruchu;) [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/529x397q90/560/zphs.jpg[/IMG] [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/529x397q90/545/dbc6.jpg[/IMG] [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/529x397q90/854/fkyd.jpg[/IMG]
-
Dobrze, że sytuacja Koffiego to było tylko jedno wielkie nieporozumienie, które szybciutko udało się wyjaśnić :)
-
Kotka bez oczka i wiejskie znalezisko szukają domów :)
paula_t replied to paula_t's topic in Kotki już w nowych domach
Jutro będę dzwonić do Ginn czy jest jakikolwiek odzew z ogłoszeń, bo 2 dni temu przyszedł mail w sprawie Stefki i przekierowałam Panią do Ginn...:roll: -
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
paula_t replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
Miałam w ten weekend podjechać odwiedzić Baksika, ale niestety przez moją tymczasowiczkę-Amę moje plany się nieco pokomplikowały:roll: Mam nadzieję, że w niedługim czasie uda mi się do niego wybrać... -
[quote name='katarzyna09']Chcemy ruszyć z bazarkiem w przyszłym tygodniu.Paula_t wyraziła chęć poprowadzenia.ajlii zajmie się wysyłką ,a ja zaproszeniami ;)[/QUOTE] Kasiu, ja tylko czekam na znak kiedy zaczynamy:)
-
[quote name='halszka']i ja zaciskam z całych sił :kciuki: ciocie pozwoliłam sobie umieścić Brenkę w swoim albumie na FB "szukają kochających domów" rozsyłam dziewczynkę gdzie się da...może tam ktoś się zakocha :) [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=619931368072644&set=a.386567561409027.84335.100001673596130&type=3&theater[/URL][/QUOTE] Dziękujemy Ci halszko bardzo:loveu: Rozsyłaj, udostępniaj, polecaj gdzie się tylko da ;)
-
[quote name='Bjuta']Kasiu, działaj, ja jutro uzupełnię finanse Liderka. W razie katastrofy poprosimy TOZ o pomoc, tylko wtedy niezbędna jest faktura, zapytaj proszę Kasiu, czy wet w razie czego da nam fakturę?[/QUOTE] Faktycznie z deklaracji jednorazowych niewiele pieniążków zostało. Dobrze, że chociaż nie trzeba dokładać do hoteliku... Kasiu wiesz już coś po rozmowie z weterynarzem?
-
Fazer - boksio przywiązany do ławki- ma dom i nowe imię - BRUNO!!!
paula_t replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że udało Wam się tego faceta "przegonić":shake: -
[quote name='Nutusia']A czym tu się smucić? Nie ten - jego strata! Za rogiem już z pewnością czeka ten najlepszy z najlepszych! ;)[/QUOTE] Oby Twoje słowa Nutusia okazały się prorocze! Póki co mała ma duuużo ogłoszeń, wyróżnienie na tablicy, multum odsłonięć, telefon milczy, a ona coraz bardziej się przywiązuje do nowego miejsca i nowych ludzi :( [quote name='Rudzia-Bianca']Znajdziemy Amie ten najlepszy z najlepszych, jak dotrę do kompa to wyróżnię jej ogłoszenie, z tel. nie mogę :([/QUOTE] Ok. Gosiu, zrobiłam malutkiej kolejne ogłoszenia. [quote name='Linve']:( szkoda ;([/QUOTE] Wielka szkoda, bo zawsze na taką wizytę jedzie się z nadzieją :( Nie kupowałam Amie jedzenia, bo nie wiedziałam jak się sytuacja potoczy, na jutro jeszcze będzie miała, ale w poniedziałek jedziemy po jedzonko:)
-
Wczoraj zostawiliśmy Amę na parę godzin samą, bo pojechaliśmy z Bandziorem na wycieczkę. Była bardzo grzeczna, większych szkód nie było, postanowiła sobie tylko poczytać gazetkę:razz: [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/529x397q90/62/wuq7.jpg[/IMG] [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/529x397q90/10/vkx2.jpg[/IMG]