-
Posts
26402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paula_t
-
Ower - kochany piesek który szuka domu na stare lata...
paula_t replied to truskawkab's topic in Już w nowym domu
Phase, z tego co pisała truskawkab, to Owerek cały czas ma robione jakieś ogłoszenia:roll: -
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
paula_t replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='kinga_kinga7']sprawdzałam i rzeczywiście wyróżnić mogę tylko ja :eviltong: tylko ja nigdy tego nie robiłam ....[/QUOTE] Kinga, po aktywacji ogłoszenia dostałaś pewnie kolejnego maila, w którym jest możliwość edycji/skasowania/wyróżnienia ogłoszenia. Jak wejdziesz w "wyróżnij", to przekieruje Cię na tablicę, gdzie będziesz miała do wyboru albo wyróżnienie na 7 dni albo na 30, klikasz odpowiednie, a potem wybierasz opcję płatności przelewem (wtedy przekieruje Cię na stronę Twojego banku) albo sms-em. -
Misiek vel Rudi ma dom :) Szcześcia słodziaku :)
paula_t replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
I ja zaglądam czekając na wieści... -
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
paula_t replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Danusiadanusia, to może choć ja grosika dołożę, skoro wyszłam z taką propozycją:p Wyróżnić ogłoszenie może tylko osoba, która aktywowała ogłoszenia, więc chyba...Twoja córka ;) -
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
paula_t replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
A może byśmy po parę grosików się złożyły obecne tu na wątku na wyróżnienie na tablicy? To naprawdę sporo daje. Oczywiście sukcesu nie gwarantuje, ale jest duuuużo więcej wejść. Kosztuje 25 złotych za miesiąc:roll: -
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
paula_t replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='danusiadanusia']czy będziesz czuwała nad tym?[/QUOTE] Tak, jasne :) Jutro w nocy wyjeżdżam na tydzień i nie wiem czy będę miała dostęp do internetu, ale po powrocie ogłoszę Pandorkę :) -
[quote name='zolziatko']Ok to ja też podam Angeli numer do tych ogłoszeń z pakieciku. I na śląskie je zrobimy. Paula może tak jak z Płoszką, jak wyjedziesz to się super domek trafi :D :D Ciekawe co u Płoszki...[/QUOTE] Hahahaha, jak zrobimy zrzutę, to ja mogę tak nawet co miesiąc wyjeżdżać:evil_lol::eviltong: Oby zolziatko, oby, bo już kurczę tyle biedna czasu czeka...Maila do aktywacji możesz spokojnie mojego albo swojego podać, tylko żeby numer był Angeliki. I ja jestem ciekawa co u naszej Płoszeńki, jak się miewa :)
-
Bardzo, bardzo się cieszę, że Figunia dogadała się ze swoim nowym kolegą i że tak się Państwu podoba :) Wieści są wspaniałe!:multi: Powodzenia malutka na nowej drodze życia!:loveu:
-
Misiek vel Rudi ma dom :) Szcześcia słodziaku :)
paula_t replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
Wow jakie wieści! Zaciskam z całych sił! -
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
paula_t replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
[quote name='zolziatko']Dziewyczyny wezmę te zdjęcia do pakieciku ogłoszeń, który będzie miał Baksiu ok?[/QUOTE] Nawet bym powiedziała, że koniecznie te zdjęcia ;) Dziewczyny, muszę się przyznać do błędu:oops: Nie wiem jakim cudem, nie wiem dlaczego, bo zawsze staram się tego jak najbardziej przypilnować i pierwszym raz mi się to zdarzyło, ale przy tej ilości przelewów z bazarków, jednorazowych i stałych wpłat po prostu się pomyliłam:oops: Musiałam czegoś nie wpisać w rozliczeniu w drugim poście, na podstawie którego pilnuję finansów, bo na swoim koncie mam zarówno swoje osobiste pieniądze, jak i pieniądze psiaków. Baksik ma na ten moment na swoim koncie 569,35zł. Spędziłam kilka godzin nad tym, żeby dojść do tego co jest nie tak w tym rozliczeniu i w końcu doszłam. Przepraszam strasznie za tą pomyłkę, teraz będę 5 razy sprawdzać wszystko:oops::( -
Pani niestety póki co się nie odezwała :( Dostałam pytanie na gumtree, w którym schronisku przebywa Brenka, więc odpisałam, że przebywa w hoteliku pod Krakowem. Zolziatko, ja w nocy z piątku na sobotę wyjeżdżam na tydzień za granicę, ale oczywiście telefony będę odbierać jakby ktoś dzwonił. Piszę, żebyś wiedziała, gdyby trzeba było coś zadziałać na miejscu ;) Umówiłam się z Angeliką, że te nowe pakiety będziemy robić na śląskie (wiem, że wykupiłaś małej pakiet ogłoszeń), bo chyba na małopolskie już się trochę "opatrzyła" i że będziemy podawać Jej numer telefonu, bo po pierwsze Ona o Brence jest w stanie więcej powiedzieć, a po drugie nawet jak ktoś dzwoni, to i tak potem przekierowuję Go do Angeliki. Tych starych ogłoszeń nie będę zmieniać, bo nawet nie jestem w stanie, więc będzie dalej podany mój numer telefonu.
-
Kiciuś Tygrysek juz w swoim domku :):):):):)
paula_t replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
Ja kota nigdy nie miałam:shake: Koty poznałam tak naprawdę przez to, że TŻ miał kota (umarł w wieku 13 lat na raka wątroby, a teraz w domu rodzinnym ma Stefana, którego znaleźliśmy potwornie zabiedzonego i na skraju śmierci na wakacjach na Mazurach) i przez to, że u mnie na osiedlu w rurach ciepłowniczych mieszkają koty i nagle z kilku zrobiło się 19, więc wzięłam się za ich sterylizację i za szukanie domów tym, które nadawały się do adopcji. -
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
paula_t replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Myślę, że za tydzień/półtora można malutką znowu ogłosić, bo ogłoszenia spadną na dalsze strony :) -
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
paula_t replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
Aaaaa, na śmierć bym zapomniała. Baksik dostał od Ciotki bahlsa 25 złotych, za co bardzo, bardzo dziękujemy:loveu: -
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
paula_t replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='danusiadanusia']dziękuję:):) czekamy....[/QUOTE] Będziemy ogłaszać do skutku... -
Ameczka w nowym domku:) [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q50/849/qpg1.jpg[/IMG] [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q50/541/p203.jpg[/IMG] [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/298x397q90/835/dxj7.jpg[/IMG] "[FONT=arial]Zdjęcia takie pierwsze, próbowałam sfotografować ją na spacerze, ale biegała wszędzie jak szalona :) A jak już do niej klękam, to opiera mi się łapkami o kolana i koniec fotografowania :)[/FONT][FONT=arial] [/FONT] [FONT=arial]Teraz wyszalała się i śpi obok mnie na fotelu."[/FONT]
-
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
paula_t replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
Melduję gotowość do wykonania zadania ;) -
Misiek vel Rudi ma dom :) Szcześcia słodziaku :)
paula_t replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
Moja deklaracyja też ;) -
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
paula_t replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Pandorka ogłoszona na tych portalach: tablica.pl gumtree.pl [COLOR=#000000][COLOR=#000000]przygarnijzwierzaka.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]morusek.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]adopcjapsa.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]adopcje.org[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]adoptujemy.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]olx.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]pajeczyna.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]pineska.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]kupsprzedaj.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]tusprzedaj.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]neeon.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]najpewniej.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]petworld.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]tlenek.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]e-zwierzak.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]eoferty.com.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]ogloszenia.e-gratka.info[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]oglaszamy24.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]ogloszenia.com[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]hipierogloszenia.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]ogloszenia.wp.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]owi.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]rozglos.net[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]kokosy.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]cafeanimal.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]bezrodowodu.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]pupil.com.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]zwierzaki.nasza-lista.com :)[/COLOR][/COLOR]