-
Posts
26402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paula_t
-
Basiu, Orzeszek jest u Ciebie czy w lecznicy? Orzeszku, walcz, warto...
-
Mamusia ogłoszona na tych portalach: adopcjapsa.pl [COLOR=#000000]gumtree.pl tablica.pl przygarnijzwierzaka.pl[/COLOR] [COLOR=#000000]morusek.pl[/COLOR] [COLOR=#000000]pupil.com.pl[/COLOR] [COLOR=#000000]adopcje.org[/COLOR] [COLOR=#000000]adoptujemy.pl[/COLOR] [COLOR=#000000]olx.pl[/COLOR] [COLOR=#000000]pajeczyna.pl[/COLOR] [COLOR=#000000]pineska.pl[/COLOR] [COLOR=#000000]kupsprzedaj.pl[/COLOR] [COLOR=#000000]tusprzedaj.pl[/COLOR] [COLOR=#000000]neeon.pl[/COLOR] [COLOR=#000000]najpewniej.pl[/COLOR] [COLOR=#000000]petworld.pl[/COLOR] [COLOR=#000000]tlenek.pl[/COLOR] [COLOR=#000000]e-zwierzak.pl[/COLOR] [COLOR=#000000]eoferty.com.pl[/COLOR] [COLOR=#000000]ogloszenia.e-gratka.info[/COLOR] [COLOR=#000000]oglaszamy24.pl[/COLOR] [COLOR=#000000]ogloszenia.com[/COLOR] [COLOR=#000000]hipierogloszenia.pl[/COLOR] [COLOR=#000000]ogloszenia.wp.pl[/COLOR] [COLOR=#000000]owi.pl[/COLOR] [COLOR=#000000]rozglos.net[/COLOR] [COLOR=#000000]kokosy.pl[/COLOR] [COLOR=#000000]cafeanimal.pl zwierzaki.nasza-lista.com bezrodowodu.pl Zastanawiam się czy jest sens pisać, gdzie mamusia przebywa, bo ogłoszenia są na inne województwa/miasta, a samo to, że sunia przebywa gdzie indziej może niektórych ludzi zniechęcić[/COLOR]:roll:
-
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
paula_t replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Napisałam :) -
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
paula_t replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='kinga_kinga7']jeśli będzie zabezpieczona finansowo to będziemy rozmawiać ze schroniskiem :) tam wszystkim leży dobro psa i myślę,że nie powinno być żadnych problemów[/QUOTE] A myślicie w ogóle o tym, żeby spróbować zbierać na kluseczkę deklaracje?:roll: -
Kotka bez oczka i wiejskie znalezisko szukają domów :)
paula_t replied to paula_t's topic in Kotki już w nowych domach
Martwię się, że ludzie będą się bali adoptować kota, który musi do końca życia, z przerwami przyjmować leki... -
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
paula_t replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Sharka, pisałaś już do gluchypies? Trzeba wykorzystać talent ciotki;) -
Zaglądam cierpliwie czekając na wieści:)
-
[quote name='Rudzia-Bianca']Ramzesik ma wychodne weekendowe :) w związku z moim wyjazdem , Kasia dobra duszka zabrała go wczoraj do siebie i jak tylko Ramzik spisze się to będzie mógł zostać do poniedziałku . Właśnie czekam na wieści jak im nocka minęła ;)[/QUOTE] Ramzesiku, grzecznym trza być, pamiętaj ;)
-
Figunia wie do kogo zwrócić się o pomoc i jak sobie wszystkich dookoła ustawić:evil_lol:
-
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
paula_t replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rudzia-Bianca']Poleciało obiecane 100 zł dla Baksika .[/QUOTE] Dziękuję :) Jak dotrą to potwierdzę na bazarku:) -
Misiek vel Rudi ma dom :) Szcześcia słodziaku :)
paula_t replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
Gosiu, jak będziesz tylko cokolwiek wiedzieć w sprawie potencjalnego domku dla Misia, daj znać :) -
[quote name='szyszunia557']Jestem gotowa ;) Poproszę tylko o e-mail i wysyłam ;)[/QUOTE] Mój maila: [email][email protected][/email] :)
-
Kotka bez oczka i wiejskie znalezisko szukają domów :)
paula_t replied to paula_t's topic in Kotki już w nowych domach
Ogłosiłam Stefkę na tych portalach: [COLOR=#000000][COLOR=#000000]tablica.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]gumtree.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]przygarnijzwierzaka.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]morusek.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]adopcjapsa.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]adopcje.org[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]adoptujemy.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]olx.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]pajeczyna.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]pineska.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]kupsprzedaj.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]tusprzedaj.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]neeon.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]najpewniej.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]petworld.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]tlenek.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]e-zwierzak.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]eoferty.com.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]ogloszenia.e-gratka.info[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]oglaszamy24.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]ogloszenia.com[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]hipierogloszenia.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]ogloszenia.wp.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]owi.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]rozglos.net[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]kokosy.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]cafeanimal.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]bezrodowodu.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]pupil.com.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]zwierzaki.nasza-lista.com krakusik.pl kociaczek.com.pl koty.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] -
[quote name='szyszunia557']Może wieczorkiem znajdę chwilkę ? Dziś ostatni dzień miesiąca, więc w pracy trochę roboty ;)[/QUOTE] Jasne, nie ma problemu:)
-
Są takie psy... o których zapomniał Świat. Nowe psiaki proszą o pomoc
paula_t replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Koko ma hipnotyzujące oczy...że też jeszcze nikt się w nich nie zakochał.... -
Ma dom!Labus z Sosnowca -trzymajmy mocno kciuki!
paula_t replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']Kurcze i nikt o tak pięknego chłopaka nie pyta ??? :( nikt go nie szuka ???? co się dzieje z tymi ludźmi :([/QUOTE] Myślę, że nie ma się nad czym zastanawiać tylko zacząć chłopaka ogłaszać, żeby jak najmniej czasu spędził w schronisku:roll: -
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
paula_t replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Basiu, masz mnóstwo na głowie, więc się nic nie przejmuj :) -
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
paula_t replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
Przelałam dzisiaj pieniążki za hotelik Baksika-280 zł za luty :) -
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
paula_t replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, a czy w schronisku wydają psiaki do domów tymczasowych/hotelików? Myslałyście o tym? -
Bezimienny, nawet nie wiesz co cię jutro czeka, wytrzymaj jeszcze troszkę...