Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. wiadomo dlaczego wrócił?
  2. Ale fajnie! a powiesz skąd miała kontakt? Ciekawa jestem, które ogłoszenia działają najlepiej :)
  3. Ciekawe jak tam Demonek...
  4. Zapisuję. Widziałam, że opiekunka z nią pracuje. Może się uda ją przekonać do innych psiaków :)
  5. zapisuję :) Może się trzeba pana zapytać, czy nie wysterylizowałby tych pozostałych psiaków, może jakoś by się kasa uzbierała...
  6. zapisuję...
  7. Może tam też trzeba wywiesić ogłoszenia? powiedzieć panu z myjni samochodowej, żeby zwrócił uwagę, on tam siedzi cały dzień. Czy ci ludzie podjęli jakieś działania?
  8. [quote name='Gosiara']To nie przeziębienie to zapalenie krtani i silny antybiotyk praktycznie nie mówię,prawie straciłam głos...Dodam że dr.vet sugerowała żeby dzwonić do drugi dzień...Więc zadzwonie w piątek i zdam tutaj relację.Martwie się Bercika i jeszcze mój Leosiu chory i malutka zaczyna kichać...:([/QUOTE] Oj znam to... nie zazdroszczę :) Mój TZ się zawsze wtedy śmieje, że właśnie znalazł przycisk MUTE na pilocie :)
  9. śliczny chłopaczek :) widziałam go kilka tygodni temu w boksie- bardzo wystraszony, nie chciał wyjść, a teraz te zdjęcia jak broi na wybiegu :)
  10. Granuflexy mają zniżkę na chorobę przewlekłą... Nie jest to bardzo dużo - przy takich 10*10 wychodziło ok 2-3 zł taniej...
  11. Chciałam tylko powiedzieć, że Bunia równo trzyma kroku z młodszymi psiakami, biega za patyczkiem i broni stadka:) Jest do tego aksamitna w dotyku! Jeszcze takiego mięciutkiego psa nie głaskałam :)
  12. Wypluj to natychmiast! :mad:
  13. Cieszę, że Maxiu już się lepiej czuje :) Pozdrawiam i czekamy na obiecane zdjęcia :)
  14. przepraszam, że się wtrącę, ale kilka dni temu karmelcia proponowała mi tymczas dla boksera. Koszt podawała 300 + karma. Ma wolne miejsca.
  15. :multi: Super!!!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  16. myślę, że takiego strachulca, to najlepiej wyprowadzać na szelkach i obroży jednocześnie, no ale mądry Polak po szkodzie...
  17. Zrobiłam ONkowi banerek [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-1MB3WfOt8r8/TkrVpp-J6uI/AAAAAAAAAXA/HuGJE4NiMc8/onek%252520baner.jpg[/IMG] amatorski, ale musi wystarczyć, aż ktoś nie zrobi fajniejszego :) A jak ON ma na imię?
  18. Berkano ja wiem, że możesz mieć do niego zaufanie, ale mojej Zuzie też nie napisał antybiotyku, a razem zachorowały i Zuza nie była wycieńczona... Bardziej go interesowało dlaczego Gapa ma wściekliznę wbitą w książeczkę kota (schron się pomylił, a ja nie zauważyłam i potem to odkręcaliśmy), u drugiego weta Zuza dostała antybiotyk od ręki... Gapie nie zdążyliśmy już pomóc. Mam do niego ogromny żal.
×
×
  • Create New...