[quote name='azalia']Ale co z mamą małego,gdzie ona jest,jak się czujebez małego,tak go broniła kochana sunia.[/QUOTE]
no właśnie... zajrzyjcie na ten wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/2084...rauma.../page3[/url] - już ponad dwa miesiące milczenia. Nie można ogłaszać, bo nic nie wiadomo...