Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. u mnie jest wolny pokój :) a tak serio, to Twoi panowie są za wygodni, żeby się Ciebie pozbyć :) pomyśl, kto będzie im gotował i o nich dbał?
  2. boję się zadzwonić do schronu...
  3. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/16311451_wesoly_golas_a_byly_kudlacz_pompon.html[/url] [url]http://katowice.lento.pl/wesoly-golas-a-byly-kudlacz-pompon,141948.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/70318/Wesoly-golas-a-byly-kudlacz---POMPON-szuka-domu/[/url]
  4. nie ma staruszka na stronie schroniska !!!!!
  5. i jeszcze do tego ta cieczka...
  6. [quote name='Kapsel']Germaine już po konsultacji i okazało się [B]Myszko 1[/B], :loveu: że miałaś rację. Należy używać [B]Aquacel [/B];););)[/QUOTE] Aquacele są tańsze trochę :)
  7. zadzwonię jutro do schronu.... masakra...
  8. na stronie jest. Boję się o niego :( chyba, że na sterylce był? Były w sobotę?
  9. Niestety nie mam jeszcze zdjęć. Może w czwartek. W sobotę byłam w schronie, ale brałam jamniczkę na DT i nie było czasu :( Myślę o nim cały czas. Teraz z urlopu wróciła szefowa wolontariatu i pani Ania, która ma wielkie serce dla zwierząt, a jest pracownikiem schronu. Dzięki, że Ty też o nim pamiętasz, to mi daję nadzieję, że to nie ostatni przystanek w jego życiu...
  10. mnie to też wkurzyło...
  11. [quote name='jofracy'][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-2wpfd8U1jCs/Tk_Nf8w88bI/AAAAAAABEdA/14C6ZhdfEP4/s640/PICT0069.JPG[/IMG] Imię: Bella Plec: suczka Wiek: 5 lat Waga: 6 kg Miejsce: Bytom Sterylizacja: nie Stosunek do dzieci: do bardzo malutkich przyjazna, do starszych nie sprawdzono Stosunek do innych psow: Boi się dużych, nie jest agresywna, tylko wycofana Stosunek do kotow: zaciekawiona, bez agresji Dodatkowe informacje: Charakter: bardzo grzeczna maleńka, wystraszona sunia. Kontakt: Magda 696996722 Wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213191-BELLA-malutka-jamniczka-ze-skrzy%C5%BCowania-w-Siemianowicach[/url][/QUOTE] Znaleźli się właściciele Belli w domu zwanej Sonią :)
  12. niedzielny prezent dla ONeczka :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213001-15-letni-Onek-z-nu%C5%BCyc%C4%85-i-spondyloz%C4%85-porzebuje-DT-i-leczenia"][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-tvBjxlcpTs8/TlEzNMurBRI/AAAAAAAAAY8/OA4IAJtbNuE/pikny-1.jpg[/IMG][/URL]
  13. Malutka pojechała do domu! naprawdę ma na imię Sonia. Przyjechała po nią pani, która ją znalazła i chłopak właścicielki. Mówiłam o chipie - nawet nie wiedział co to jest! pokazałam mu u Zuzi i wytłumaczyłam. Trochę jestem zniesmaczona, bo przyjechał nawet bez smyczy... dałam jej smycz i obrożę i ma mi odwieźć do schroniska. Jego dziewczyna jest w Tunezji i nic jej na razie nie powiedzieli. Sonia uciekła dziadkowi z działki w czwartek, w piątek jej szukali, a wczoraj porozwieszali ogłoszenia. Nie ma malutka już u nas... TZ ówi, że szkoda :) chciał, żeby u nas została :)
  14. muszę im tylko powiedzieć, żeby ją zachipowali i adresatkę zakupili! Myślę, że teraz już to na pewno zrobią :)
  15. Znalazł się właściciel maleńkiej !!! Zaraz mają po nią przyjechać !!!
  16. dzięki :) wgrywało się i wgrywało i w końcu się nie wgrało :)
  17. [url]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Wesoly-kudlacz-POMPON-szuka-domu-W0QQAdIdZ307543545[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/wesoly-kudlacz-pompon-szuka-domu-IDgTHh.html[/url] <-------- tu mi się zdjęcia nie wgrały :( Soboz poprawisz?
  18. hehehe ale mamy przepływ informacji :) Ja dziś zgłaszałam tymczasa na mikropsy i przy okazji obejrzałam sobie "ofertę", a tam Arnold i się zdziwiłam, że tak długo siedzi w schronie to tu zapytałam :) Powodzenia psiaku!
  19. Istar ... powinnaś wiersze pisać :)
  20. No to chyba się komuś zapomniało o tym powiedzieć i na mikropsy zgłosić hę? :mad:
×
×
  • Create New...