-
Posts
3429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jofracy
-
Mnie się już słabo robi jak myślę o tych ranach i kończynach w brzuchu...
-
Ja chodzę do weta na ul. Schenka i jestem zachwycona... dziś byłam z Zuza na szczepieniu na wściekliznę i jamnior nawet nie zauważył, kiedy dostał :) Fajna atmosfera i nawet jak jest kolejka to spokojnie się przyglądają psiakowi i nie gonią... dzięki wizycie na Chorzowskiej odeszła Gapa- mój tymczas, który pojechał do Warszawy. Obiecałam im, że przy każdej jednej okazji będę opowiadać, że dr Borówka nie podał jej antybiotyku, ani nie zlecił żadnych badań, tylko na odporność jakiś suplement kazał dawać i spadać. Pies kilka dni później zmarł pod kroplówkami. Jakby trzeba było to mogę w przyszłym tygodniu wspomóc transportem psa do weta. Tylko ktoś do pomocy byłby potrzebny.
-
[quote name='BERKANO']niestety- nużyca to dziadostwo.... Może Pani TEresa coś wymyśli. Jakby co to to ja już z góry okreslę moją stałą deklarację: 40zł SZukajmy miłośnic Onków poczytajcie na temat nużycy i leczenia: [URL]http://**********/strona_glowna/wet/porady_wet/nuzyca_Res_Vet.htm[/URL] przy tych gwiazdkach mają być molosy. pl[/QUOTE] chyba musisz zasugerować na jakim portalu :)
-
Monte, głodzony i katowany. Zmarł...
jofracy replied to Ashaski's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Ashaski']Tak jest w drodze...[/QUOTE] prosimy o link jak już będzie wątek... -
Monte, głodzony i katowany. Zmarł...
jofracy replied to Ashaski's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Ashaski']... za późno... wczoraj się dowiedziałem że zmarł... kolejne działanie podjęte za późno...[/QUOTE] Boże ... :( -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
jofracy replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
zdjęcia Kubusia: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ovyyyUcLgvg/Tkp7AcnKUoI/AAAAAAAAAWw/fa9TR2cXyX0/Kubu%2525C5%25259B%252520-%252520jamniczek%2525202.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-McsZz7Vo8m0/Tkp7MUuYEjI/AAAAAAAAAW0/nkNeGbQdMN8/Kubu%2525C5%25259B%252520-%252520jamniczek.jpg[/IMG] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
jofracy replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
możesz mi wysłać zdjęcia na mail, wyślę ci na priv -
Ale przystojniak!
-
w schronie nie chcieli mi nic więcej powiedzieć... Poproszę Soboz4, żeby się dowiedziała czegoś w czwartek.
-
Znaleziono setera!! Dąbrowa Górnicza/ znalazł się właściciel
jofracy replied to Tirit's topic in Już w nowym domu
można też tu umieścić ogłoszenie: [url]http://forum.setery-adopcje.com/viewforum.php?f=10[/url] -
Znaleziono setera!! Dąbrowa Górnicza/ znalazł się właściciel
jofracy replied to Tirit's topic in Już w nowym domu
zapisuję. Sprawdzaliście, czy ma chip, tatuaż? -
mam nadzieję ...
-
Dziewczyny! Devon od piątku w nowym domu... NIKT NIE ZAUWAŻYŁ, ŻE GO W SOBOTĘ NIE BYŁO W SCHRONIE?? Ryczeć mi się chce... Mam nadzieję, że to dobry dom...
-
Jamniczek Kubuś jako aniołek uciekł za TM [*] ;(
jofracy replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mnie to niepokoi... -
nie ma ... ciekawe ...
-
Psy na KWARANTANNIE ze schroniska (SZCZECIN)
jofracy replied to kamilqax95x's topic in Już w nowym domu
Potrzebujemy bardzo chętnej osoby do wizyty przedadopcyjnej dla Devonka z mojego podpisu w Policach! To może być dla niego wielka szansa!