Czytam intensywnie o zastosowaniu klatki kenelowej w lęku separacyjnym. co o tym myślicie?
Czy ktoś wie coś więcej jak Devon zachowuje się w domu? Czy niszczy od razu po wyjściu do domowników, czy wyje, czy boi się też innych rzeczy? Dziwi mnie, że ci ludzie zwrócili go po miesiącu. To znaczy, że wcześniej nie niszczył, czy nie zostawał sam, a może zostawał sam na krócej? A może ktoś ma numer telefonu do tych ludzi?