Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. po łacinie astra znaczy gwiazda. Pasuje :)
  2. zapisuję :) mam słabość do opli, a szczególnie lubię Astry :)
  3. Fajny ten wątek :)
  4. Na tych zdjęciach nie widać jaka jest naprawdę malutka. Kruszyna kochana. Mam nadzieję, że szybko znajdzie dom :)
  5. ale Susi ma dzisiaj dzień pełen wrażeń, a pewnie mała się obudziła rano, przeciągnęła i pomyślała "kolejny schroniskowy dzień, kurteczka..." a tu jedna wycieczka, kąpanie, druga wycieczka... Powodzenia spryciulko :)
  6. Podnoszę Malucha :) nikt nie dzwonił?
  7. Alba była dziś na spacerze z Pawłem. Jest wyczesana i wygląda bardzo efektownie, a poza tym fajnie się otworzyła. Już ładnie reaguje na opiekuna i na inne psiaki. Chyba zmiana opiekuna wychodzi jej na zdrowie :)
  8. A dzisiaj po tym relanium też szczekała?
  9. [url]http://owczarki.eu/psiak/1043[/url]
  10. jest. tylko odzewu żadnego nie ma :(
  11. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vsXVNRNO61I/Tme-dpi_7TI/AAAAAAAAAj0/WJ8T80T9XJ8/s640/IMG_0830.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-f_qspWq8dHE/Tme_OWPQjeI/AAAAAAAAAkI/NNNPXHKNtxY/s512/IMG_0829.JPG[/IMG]
  12. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-wM-BhndwNpI/Tmd_zSk_bEI/AAAAAAAAAjc/P0m3qkxhT3Q/s640/IMG_0820.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-78aMYji6_hI/Tmd_2NpNp7I/AAAAAAAAAjc/L5sa64LdkWY/s640/IMG_0825.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VKhXxyhIfos/Tmd_3P_bC4I/AAAAAAAAAjc/EB2FzP8G-AI/s640/IMG_0822.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-iePcOcoz7X0/Tmd_6SIILAI/AAAAAAAAAjc/cL0JjRFvgSA/s640/IMG_0827.JPG[/IMG]
  13. [quote name='skallska'] spanko jest dobre dla takiego mikruska ale nie do spana "na strzałkę". [/QUOTE] Zuzie czasem brakuje łóżka 2*2m :) Wiesz chciałam Ci tylko powiedzieć, żebyś spróbowała nie mieć wyrzutów sumienia w stosunku do Fafika. Z mojego (ubogiego) doświadczenia wynika, że rezydent na początku jest wycofany. Mój TZ zawsze mnie tym dobija... Mówi: zobacz jaka Zuza biedna, a ty tu jakiegoś psa sprowadzasz itd. Najgorzej, że kiedyś Zuza się zaraziła od tymczasa kaszlem kenelowym. To się nasłuchałam za wszystkie czasy. One się dotrą. Muszą sobie ustalić pozycje w stadzie. Ważne, żebyś Ty była przywódcą, to oni sobie poradzą. Krzywdy sobie nie zrobią. Nie martw się i nie obwiniaj proszę...
  14. Ja dodam jeszcze od siebie, że jeśli ktoś nie życzy sobie "wtrącania" BDT (nawet za karmę, co zostało podkreślone, przez osobę mnie cytującą nie wiem dlaczego), to dlaczego nie odda psa do hotelu? Wydadzą bez gadania, skasują ile trzeba i nawet im na do widzenia nie trzeba odpowiadać... A może chodziło o domową atmosferę i zaangażowanie w psiaka? w hotelu to różnie z tym może być, co? Dalej uważam, że było to przedmiotowe potraktowanie Pajdy, która przebywając z psem miała prawo się w jego los zaangażować (gdyby było inaczej można by się dziwić). Druga sprawa to ignorowanie dogomaniaków i ich zapytań. Na kilku wątkach już widziałam taką sytuację, że takie super aktywne osoby, nie mają czasu informować o losie psa, bo są takie strasznie zapracowane. To niech nie używają internetu jako narzędzia poszukiwań!
  15. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-O9VHr8tEneQ/TmZ9_rVMegI/AAAAAAAAAi8/g69S1sLgkN4/s640/IMG_0745.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-O8tjkalPPks/TmZ-BQQBR2I/AAAAAAAAAi8/q-sxSTMSSeQ/s640/IMG_0803.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--jo8WBzi2Sk/TmZ-AQgi6TI/AAAAAAAAAi8/fxwlglQY0ec/s640/IMG_0805.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-UCeMVWSsii0/TmZ-F8BgwXI/AAAAAAAAAi8/auG7lvcb1S8/s640/IMG_0811.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-FYicT9KVV4g/TmZ-GxzjxfI/AAAAAAAAAi8/DVdNeIltM00/s640/IMG_0812.JPG[/IMG]
  16. biedulek :(
  17. dołączę do chóru: Pajdo nie odchodź!
  18. Fajnie, że opowiadasz. Może to Fafi dużo pije? Mojej Zuzie wystarcza ok 200 ml dziennie.
×
×
  • Create New...