-
Posts
3429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jofracy
-
po łacinie astra znaczy gwiazda. Pasuje :)
-
Szejk - inteligenty, piękny psiak ZNALAZŁ DOM
jofracy replied to pralinka94's topic in Już w nowym domu
zapisuję :) -
zapisuję :) mam słabość do opli, a szczególnie lubię Astry :)
-
Sznupek mini z Radomia u mnie w DT... MA DOM
jofracy replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Fajny ten wątek :) -
ALBA - piękna, zrównoważona i w nowym domu :)
jofracy replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
wypiękniała :) -
Pudliczka Zuzia - teraz Figa już w nowym domu!!!
jofracy replied to DG32's topic in Już w nowym domu
Na tych zdjęciach nie widać jaka jest naprawdę malutka. Kruszyna kochana. Mam nadzieję, że szybko znajdzie dom :) -
ale Susi ma dzisiaj dzień pełen wrażeń, a pewnie mała się obudziła rano, przeciągnęła i pomyślała "kolejny schroniskowy dzień, kurteczka..." a tu jedna wycieczka, kąpanie, druga wycieczka... Powodzenia spryciulko :)
-
Jamniczek Kubuś jako aniołek uciekł za TM [*] ;(
jofracy replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podnoszę Malucha :) nikt nie dzwonił? -
ALBA - piękna, zrównoważona i w nowym domu :)
jofracy replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
Alba była dziś na spacerze z Pawłem. Jest wyczesana i wygląda bardzo efektownie, a poza tym fajnie się otworzyła. Już ładnie reaguje na opiekuna i na inne psiaki. Chyba zmiana opiekuna wychodzi jej na zdrowie :) -
A dzisiaj po tym relanium też szczekała?
-
ALBA - piękna, zrównoważona i w nowym domu :)
jofracy replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
[url]http://owczarki.eu/psiak/1043[/url] -
ALBA - piękna, zrównoważona i w nowym domu :)
jofracy replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
jest. tylko odzewu żadnego nie ma :( -
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-wM-BhndwNpI/Tmd_zSk_bEI/AAAAAAAAAjc/P0m3qkxhT3Q/s640/IMG_0820.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-78aMYji6_hI/Tmd_2NpNp7I/AAAAAAAAAjc/L5sa64LdkWY/s640/IMG_0825.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VKhXxyhIfos/Tmd_3P_bC4I/AAAAAAAAAjc/EB2FzP8G-AI/s640/IMG_0822.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-iePcOcoz7X0/Tmd_6SIILAI/AAAAAAAAAjc/cL0JjRFvgSA/s640/IMG_0827.JPG[/IMG]
-
[quote name='skallska'] spanko jest dobre dla takiego mikruska ale nie do spana "na strzałkę". [/QUOTE] Zuzie czasem brakuje łóżka 2*2m :) Wiesz chciałam Ci tylko powiedzieć, żebyś spróbowała nie mieć wyrzutów sumienia w stosunku do Fafika. Z mojego (ubogiego) doświadczenia wynika, że rezydent na początku jest wycofany. Mój TZ zawsze mnie tym dobija... Mówi: zobacz jaka Zuza biedna, a ty tu jakiegoś psa sprowadzasz itd. Najgorzej, że kiedyś Zuza się zaraziła od tymczasa kaszlem kenelowym. To się nasłuchałam za wszystkie czasy. One się dotrą. Muszą sobie ustalić pozycje w stadzie. Ważne, żebyś Ty była przywódcą, to oni sobie poradzą. Krzywdy sobie nie zrobią. Nie martw się i nie obwiniaj proszę...
-
Jamniczek Kubuś jako aniołek uciekł za TM [*] ;(
jofracy replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podnoszę jamniczka... -
Poczciwy, grzeczny jamnik Maks szuka dobrego domu!!!
jofracy replied to pajda's topic in Już w nowym domu
Ja dodam jeszcze od siebie, że jeśli ktoś nie życzy sobie "wtrącania" BDT (nawet za karmę, co zostało podkreślone, przez osobę mnie cytującą nie wiem dlaczego), to dlaczego nie odda psa do hotelu? Wydadzą bez gadania, skasują ile trzeba i nawet im na do widzenia nie trzeba odpowiadać... A może chodziło o domową atmosferę i zaangażowanie w psiaka? w hotelu to różnie z tym może być, co? Dalej uważam, że było to przedmiotowe potraktowanie Pajdy, która przebywając z psem miała prawo się w jego los zaangażować (gdyby było inaczej można by się dziwić). Druga sprawa to ignorowanie dogomaniaków i ich zapytań. Na kilku wątkach już widziałam taką sytuację, że takie super aktywne osoby, nie mają czasu informować o losie psa, bo są takie strasznie zapracowane. To niech nie używają internetu jako narzędzia poszukiwań! -
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-O9VHr8tEneQ/TmZ9_rVMegI/AAAAAAAAAi8/g69S1sLgkN4/s640/IMG_0745.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-O8tjkalPPks/TmZ-BQQBR2I/AAAAAAAAAi8/q-sxSTMSSeQ/s640/IMG_0803.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--jo8WBzi2Sk/TmZ-AQgi6TI/AAAAAAAAAi8/fxwlglQY0ec/s640/IMG_0805.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-UCeMVWSsii0/TmZ-F8BgwXI/AAAAAAAAAi8/auG7lvcb1S8/s640/IMG_0811.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-FYicT9KVV4g/TmZ-GxzjxfI/AAAAAAAAAi8/DVdNeIltM00/s640/IMG_0812.JPG[/IMG]
-
Mały Krówek ODSZEDŁ ZA TM.......:(
jofracy replied to Irvette's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zapisuję :) -
Poczciwy, grzeczny jamnik Maks szuka dobrego domu!!!
jofracy replied to pajda's topic in Już w nowym domu
dołączę do chóru: Pajdo nie odchodź!