Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. dzięki Bjutko :) to małe skrzywdzone psiątko bardzo potrzebuje nowego domku. Jest zainteresowana osoba. Może ktoś znajdzie chwilę? to jest sunia z tego ogłoszenia: [url]http://tablica.pl/oferta/kropka-mikrosunia-do-adopcji-IDtrwp.html/?utm_source=promote-recommend&utm_medium=facebook&utm_campaign=promote_recommendation[/url]
  2. witajcie :) Szukam chętnej osoby do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej w Zabrzu, przy ul. Moniuszki dla malutkiej suni. Pomożecie?
  3. musi być wklejone coś takiego (trzeba usunąć czerwone "x") [URL[COLOR="red"]x[/COLOR]="http://www.dogomania.pl/threads/217587-Staruszek-dobermana-po-12-latach-wiernej-służby-wyrzucony-jak-śmieć!!!"][IMG[COLOR="red"]x[/COLOR]]https://lh6.googleusercontent.com/-JlFi171VJbQ/Tr2G4P-EQdI/AAAAAAAAA64/2HyHGEje9ys/s250/2dsmfch-2.jpg[/IMG][/URL]
  4. wklej w post, co wkleiłaś w okienko edytuj sygnaturę. Zatwierdziłaś "zapisz sygnaturę" ?
  5. edytuj mój post z benerkiem, skopiuj cały kod banerka i wklej w ustawienia, sygnatura
  6. proszę bardzo: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217587-Staruszek-dobermana-po-12-latach-wiernej-służby-wyrzucony-jak-śmieć!!!"][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-JlFi171VJbQ/Tr2G4P-EQdI/AAAAAAAAA64/2HyHGEje9ys/s250/2dsmfch-2.jpg[/IMG][/URL]
  7. Maleńka... cieszę się i ryczę. Teraz kochana musi być dobrze :)
  8. sunia ma czas do jutra...
  9. straszne... Dobrze, że Twój brat tam był...
  10. [quote name='rasowa2410'] Oj, ale z drugiej strony nie przesadzajmy - w małżeństwie też są kłótnie :evil_lol: [/QUOTE] A to aranżowane małżeństwo jest przecież :)
  11. Ale on ma ogromne łapy! spory będzie...
  12. Potrzebujemy imienia dla niego. Banerek na szybko
  13. wydarzenie FB http://www.facebook.com/event.php?eid=260367324014987 udostępniajcie proszę ...
  14. [url]http://www.dogomania.pl/threads/217588-Wrak-jamnika-%C5%9Blepy-g%C5%82uchy-bezz%C4%99bny-POMOCY[/url] Zajrzyjcie proszę.
  15. Jestem. Co za biedulek... Zaraz coś pomyślimy...
  16. zapisuję. wolę nie skomentować...
  17. Tymuś zapisuję Cię. Jaka to musi być drobinka :)
  18. Te jego obroże to jakaś zagadka :) byłam z nim dwa razy na spacerze i za każdym razem musiałam mu organizować obrożę. Myślę, że po schronisku krąży jakiś złodziejaszek... Kubuniu przyznaj się kto Ci zabiera obróżki?
  19. Bardzo fajnie się czyta wątek jak jest związek emocjonalny między psem, a opiekunem :) Super, że się tak bardzo dogadaliście :)
  20. Myślę, że maluch nie musi tak długo czekać na nowy domek. Na pewno się ktoś fajny niedługo znajdzie :)
  21. poszarogęszę się trochę... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-DH6Ulnu3u7k/Trz2DmZ70vI/AAAAAAAAHFM/QdF1-zPxcCs/s640/DSCN8492.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-YepQQuQn8SU/Trz27n8uCjI/AAAAAAAAHFY/hYBz9_0IWI0/s640/DSCN8493.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-KgsY6mLYcR4/Trz3IGeAo2I/AAAAAAAAHFg/IaAB1oc1gjc/s640/DSCN8508.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UYTdC9gBXyk/Trz3TrIC37I/AAAAAAAAHFo/pmnUlx8Ktdw/s640/DSCN8509.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-tKyxB3-DlHE/Trz3jSkxXmI/AAAAAAAAHFw/x1WLLztjGNA/s640/DSCN8515.JPG[/IMG]
  22. Szybciutko :) bardzo się cieszę :)
×
×
  • Create New...