Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. aż mnie zabolało... Celinko serdecznie Ci współczuję i mam nadzieję, że szybko przestanie boleć.
  2. Nie chcę jej męczyć teraz zdjęciami. śpi sobie malutka i odpoczywa. sporo mnie ten dzień kosztował. Ciocia Sarunia miała gorącą linię i dzielnie odbierała ode mnie telefony, za co jej bardzo dziękuję :)
  3. Zuzanka jest już w domku. Wybudziła się elegancko i bez żadnych problemów. Zabieg przebiegł bez komplikacji, jedynie na jajnikach były cysty, więc zrobienie zabiegu zyskało jeszcze jeden argument na tak. Bez wycięcia mogłoby się zacząć dziać coś niedobrego. Malutka ma szew długości niecałych dwóch centymetrów i założone wewnętrzne szwy, które same się rozpuszczą. w poniedziałek jedziemy na kontrolę i antybiotyk. UFFF!
  4. Zuzanka jest już w domku. Wybudziła się elegancko i bez żadnych problemów. Zabieg przebiegł bez komplikacji, jedynie na jajnikach były cysty, więc zrobienie zabiegu zyskało jeszcze jeden argument na tak. Bez wycięcia mogłoby się zacząć dziać coś niedobrego. Malutka ma szew długości niecałych dwóch centymetrów i założone wewnętrzne szwy, które same się rozpuszczą. w poniedziałek jedziemy na kontrolę i antybiotyk. UFFF!
  5. zagłosowałam :)
  6. jofracy

    Bella.

    Bella znaczy piękna i wszystko się zgadza :) opowiedz nam o suniach :)
  7. Zuza na razie bardzo spokojna pomimo, że ja się denerwuję. Duśka dostała śniadanie, bo już za chwilę zaczęłaby się słaniać z głodu :diabloti: a Zuzia nawet nie przyszła do kuchni, mimo, że wyjątkowo było gotowane (taki urlopowy prezent dla suńków :)) Za trochę ponad godzinę jedziemy...
  8. Najpewniejsza jest wizyta poadopcyjna - wtedy po psie widać już po pierwszym rzucie oka co i jak :) anica nie martw się - skontrolujesz za kilka tygodni i będzie GIT :)
  9. ale fajnie, że Sopel już nie straszy warkotem :) zorientował się, że nie musi. A z Foksem się dogadają, tylko pewnie dwie silne osobowości się dobrały :)
  10. Myślę, że Rokiemu trzeba znaleźć dom nadający się jednocześnie dla amstafa i huskiego- gdzie nie będzie się nudził i będzie mógł wyładować energię :) Są ludzie, którzy szukają takich psiaków. Może w taki sposób go reklamować?
  11. jeśli szukacie fajnej książki znajdziecie na tym bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/224783-gt-gt-gt-Super-KSI%C4%84%C5%BBKI-fabularne-i-dla-ciekawych-%C5%9Bwiata-na-RYBNICKIE-kociaste-do-31.03[/url]
  12. jeśli szukacie fajnej książki znajdziecie na tym bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/224783-gt-gt-gt-Super-KSI%C4%84%C5%BBKI-fabularne-i-dla-ciekawych-%C5%9Bwiata-na-RYBNICKIE-kociaste-do-31.03/page2[/url]
  13. Pokażemy się. Na razie wszystkie myśli są z Zuzią. Dziś o 13. sterylka. Potem obiecuję sesję i wiosnę :)
  14. Może jak nie ma tatuażu, to lepiej napisać, że jest w typie rasy?
  15. zapsiuję :) do malawaszki warto byłoby napisać o niej :) Edit: malawaszka już jest :) ale masz tempo kobieto :)
  16. w schronisku w Zabrzu jest takie cudo: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-GvweN9hkFKk/TjV2lanEXjI/AAAAAAAAPXM/wpWdYFODLgA/s512/7493Selamjpg-1.jpg[/IMG] [url]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Selam7493#5635540893894467122[/url] z tego co wiem (przeczytane na wątku schroniska) jest zadziorek gryzący :(
  17. przy lenieniu chyba się nie zasypuje podłogi na biało :)
  18. Ja wiem, że to rutynowy zabieg i wszystko rozumiem, ale po wydarzeniu z Kubusiem u Teresy.... Nie wybaczyłabym sobie... Krzysiek by mi nie wybaczył... PRZETRWAMY! ale będzie to trudny dzień :( Zuza jest jak nasze dziecko.
  19. Zuzanka ma jutro o 13. sterylizację. Trzymajcie za nią kciuki. Boję się :(
  20. Celinko przyniosłam Ci papużkę poprawiającą humor :) [video=youtube;TXa6OtN3IT8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TXa6OtN3IT8[/video]
  21. Jeśli go wzięła, to na pewno z nim musi wyjść na spacer, więc będzie można ją znaleźć :) ludzie się dobrze po psach kojarzą - u mnie jak ktoś nie chodzi na spacery z psem, to na bank nie wiem kto to :)
  22. mmd będziemy szukać :) chłopak jest młodziutki i w typie bardzo, więc pewnie długo nie posiedzi, chociaż na to reguły też nie ma. Sama wiesz...
×
×
  • Create New...