-
Posts
3429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jofracy
-
Nie chcę jej męczyć teraz zdjęciami. śpi sobie malutka i odpoczywa. sporo mnie ten dzień kosztował. Ciocia Sarunia miała gorącą linię i dzielnie odbierała ode mnie telefony, za co jej bardzo dziękuję :)
-
Zuzanka jest już w domku. Wybudziła się elegancko i bez żadnych problemów. Zabieg przebiegł bez komplikacji, jedynie na jajnikach były cysty, więc zrobienie zabiegu zyskało jeszcze jeden argument na tak. Bez wycięcia mogłoby się zacząć dziać coś niedobrego. Malutka ma szew długości niecałych dwóch centymetrów i założone wewnętrzne szwy, które same się rozpuszczą. w poniedziałek jedziemy na kontrolę i antybiotyk. UFFF!
-
Zuzanka jest już w domku. Wybudziła się elegancko i bez żadnych problemów. Zabieg przebiegł bez komplikacji, jedynie na jajnikach były cysty, więc zrobienie zabiegu zyskało jeszcze jeden argument na tak. Bez wycięcia mogłoby się zacząć dziać coś niedobrego. Malutka ma szew długości niecałych dwóch centymetrów i założone wewnętrzne szwy, które same się rozpuszczą. w poniedziałek jedziemy na kontrolę i antybiotyk. UFFF!
-
zagłosowałam :)
-
Bella znaczy piękna i wszystko się zgadza :) opowiedz nam o suniach :)
-
Zuza na razie bardzo spokojna pomimo, że ja się denerwuję. Duśka dostała śniadanie, bo już za chwilę zaczęłaby się słaniać z głodu :diabloti: a Zuzia nawet nie przyszła do kuchni, mimo, że wyjątkowo było gotowane (taki urlopowy prezent dla suńków :)) Za trochę ponad godzinę jedziemy...
-
Roki ZNALAZŁ DOM w którym energia to zaleta i nikt się go nie wstydzi!
jofracy replied to Hmmm's topic in Już w nowym domu
Myślę, że Rokiemu trzeba znaleźć dom nadający się jednocześnie dla amstafa i huskiego- gdzie nie będzie się nudził i będzie mógł wyładować energię :) Są ludzie, którzy szukają takich psiaków. Może w taki sposób go reklamować? -
jeśli szukacie fajnej książki znajdziecie na tym bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/224783-gt-gt-gt-Super-KSI%C4%84%C5%BBKI-fabularne-i-dla-ciekawych-%C5%9Bwiata-na-RYBNICKIE-kociaste-do-31.03[/url]
-
jeśli szukacie fajnej książki znajdziecie na tym bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/224783-gt-gt-gt-Super-KSI%C4%84%C5%BBKI-fabularne-i-dla-ciekawych-%C5%9Bwiata-na-RYBNICKIE-kociaste-do-31.03/page2[/url]
-
Pokażemy się. Na razie wszystkie myśli są z Zuzią. Dziś o 13. sterylka. Potem obiecuję sesję i wiosnę :)
-
w schronisku w Zabrzu jest takie cudo: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-GvweN9hkFKk/TjV2lanEXjI/AAAAAAAAPXM/wpWdYFODLgA/s512/7493Selamjpg-1.jpg[/IMG] [url]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Selam7493#5635540893894467122[/url] z tego co wiem (przeczytane na wątku schroniska) jest zadziorek gryzący :(
-
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
jofracy replied to aisai's topic in Już w nowym domu
przy lenieniu chyba się nie zasypuje podłogi na biało :) -
Ja wiem, że to rutynowy zabieg i wszystko rozumiem, ale po wydarzeniu z Kubusiem u Teresy.... Nie wybaczyłabym sobie... Krzysiek by mi nie wybaczył... PRZETRWAMY! ale będzie to trudny dzień :( Zuza jest jak nasze dziecko.
-
Zuzanka ma jutro o 13. sterylizację. Trzymajcie za nią kciuki. Boję się :(
-
Elvis śpi już na kanapie i i ma kochającego człowieka obok
jofracy replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Jeśli go wzięła, to na pewno z nim musi wyjść na spacer, więc będzie można ją znaleźć :) ludzie się dobrze po psach kojarzą - u mnie jak ktoś nie chodzi na spacery z psem, to na bank nie wiem kto to :) -
Elvis śpi już na kanapie i i ma kochającego człowieka obok
jofracy replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Malutki daj się znaleźć... -
Elvis śpi już na kanapie i i ma kochającego człowieka obok
jofracy replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
mmd będziemy szukać :) chłopak jest młodziutki i w typie bardzo, więc pewnie długo nie posiedzi, chociaż na to reguły też nie ma. Sama wiesz...