Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. Trzymam kciuki za Lady :)
  2. Oj ja oczywiście wiem, że jak Soboz się nią zajęła, to domek musi się znaleźć. Taki z górnej półki :)
  3. [quote name='soboz4'] Przed chwilą patrzyłam, Perełki nie ma już na stronie schroniska, pewnie juz grzeje dupcię w swoim domku![/QUOTE] Ale fajnie!
  4. Pechowa ta Figa, ale śliczna i mądra. Na pewno znajdzie fajny domek.
  5. Gratulacje! Bądź grzeczny Kacperku! Imię zostaje?
  6. Weźmiemy :)
  7. Bez przesady - 166 cm :) On jest malutki TZ się zgodzi :)
  8. Do mnie też można :)
  9. [quote name='paulinken']Napisałam do niej, myślę, do kogo jeszcze...[/QUOTE] Do mnie? :)
  10. A już myślałam, że zdjęcia Kubusia ...
  11. Kimiji musiałabyś wiedzieć, co ja przeżyłam z pewnym jamnikiem... Masakra z tymi przepisami.
  12. zapisuję wątek :)
  13. Jak go nie odbiorą przez dwa tygodnie, to można sterylizować prawda?
  14. A może zawieźć ją do schronu jako bezdomniaka ? Tam by miała biedulka lepiej może ... I szansę na lepszy dom.
  15. to taka wersja mikro huskiego. Jak ktoś ma małe mieszkanie i duuuuuuużo energii to to jest pies właśnie dla niego. Ona po godzinie gonitw w ogóle nie miała dosyć. Fajna jest :)
  16. zapisuję! ona naprawdę ma 1,5 roku?? myślałam, że to szczeniak !!
  17. [IMG]http://www.psy.elk.pl/zdjecia/rasy/bauceron.jpg[/IMG] beauceron ?
  18. Gratuluję domku Cypisku!
  19. No to podnoszę. Robi wrażenie psisko na żywo :)
  20. Zapisuję sobie Viki.
  21. Fajny jest piesio. Niepowtarzalny ten pysio :)
  22. Jak go zobaczyła pierwszy raz to jedno słowo mi się nasunęło ŻYWIOŁ :) On jest z maści i charakteru podobny do posokowca. Gdyby nie te uszy ... Czasem jak się ludziom podsunie podobieństwo, to łatwiej im znaleźć psiaka wśród innych ...
×
×
  • Create New...