Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. zapisuję. U mnie jest teraz wolne miejsce na DT. Z dziewczynką jamniczą jako rezydent w roli głównej, ale pewnie bliżej się znajdzie coś. Jakby coś to proszę o kontakt.
  2. Hopaj Cezarku! Śliczny masz pysio!
  3. mam pytanie : czy Striełka [url]http://www.psitulmnie.pl/galeria.php?pid=2553&statusid=1&animaltype=8&virtual=0[/url] ma wątek na dogo?
  4. Ja wiem, że wszyscy zajęci, zapracowani, ale chociaż jedno malutkie zdjęcie i opisik, co z jamniorkiem? dla ciekawych i chętnych pomóc?
  5. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Oar5Y320oDc/ThnGUxaPliI/AAAAAAAAAK0/KRXmg1i0t1g/Lady%252520banerek.jpg[/IMG] Machnęłam jej też banerek :)
  6. Jestem u malutkiej. Przerobiłam dla niej wyróżnione allegro Gapy - jeszcze 8 dni. Proszę o ewentualne uwagi - można jeszcze coś pozmieniać :) [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1702221527[/url]
  7. Taki los domu tymczasowego :) ale jaka satysfakcja i poczucie spełnionej misji, o!
  8. Pani obiecała mi regularne fotorelację i nawet zapraszała nas (mnie, Zuze i TŻ ) na swoją działkę pod Warszawą w odwiedziny :)
  9. Dzwoniła do mnie przed chwila nowa Pani Gapci. Dojechały już do domku. Malutka przespała w zasadzie całą drogę. Gapcia poznaje nowych ludzi i swoje włości. Trzymam za nią kciuki i wierzę, że będzie szczęśliwa :)
  10. Dobry dzień dzisiaj! Gapcia też pojechała do nowego domku do Warszawy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/210443-Gapa-malutka-jamnicza-chudzinka-JU%C5%BB-W-NOWYM-DOMKU-!!!?p=17222905#post17222905[/url]
  11. [IMG]http://images47.fotosik.pl/952/9154fe1b4d0fb6f8gen.jpg[/IMG] wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210443-Gapa-malutka-jamnicza-chudzinka-JU%C5%BB-W-NOWYM-DOMKU-!!!"]http://www.dogomania.pl/threads/210443-Gapa-malutka-jamnicza-chudzinka-JU%C5%BB-W-NOWYM-DOMKU-!!![/URL] Gapa pojechała dziś do nowego domku w Warszawie. Będzie miała dobrze. Ludzie fantastyczni. Mają działkę pod Warszawą, gdzie spędzają całe weekendy. Cała rodzina zapsiona głównie jamnikami. Gapa od razu ich zaakceptowała. Nawet pozwoliła się wziąć na ręce i nie wyrywała się do mnie. Zabrali Gapciowy kocyk, żeby się malutka mniej bała i pojechali.
  12. [IMG]http://images47.fotosik.pl/952/9154fe1b4d0fb6f8gen.jpg[/IMG] [quote name='maciaszek'] [B]9. [/B]Gapa to malutka suczka w typie jamnika miniaturki.Jej wiek oszacowano na ok 1,5-3 lat, nie zmienia to faktu, że zachowuje się jak szczenię. Aktualnie waży około 5 kg, ale ma sporo do nadrobienia. Skrajnie wychudzona i zaniedbana została oddana do schroniska dla zwierząt. Aktualnie przebywa w domu tymczasowym, gdzie powolutku nabiera ciałka i przestaje się bać. To niesamowicie kochane i chętne do wszelkiego kontaktu z człowiekiem zwierzątko. Potrafi zachowywać czystość w domu i niczego nie niszczy podczas nieobecności domowników. Doskonale dogaduje się z innymi zwierzakami. Na spacerze większość ignoruje, a mieszkającą z nią tymczasowo jamniczkę akceptuje. Jest jeszcze słaba i szybko się męczy na spacerkach, ale myślę, że to się zmieni wraz z przyrostem masy. Nie przejawia absolutnie żadnej agresji. Pozwala zrobić przy sobie wszystko. Można jej zajrzeć do ucha, podnieść łapki, a także ją samą obrócić na plecki. U weterynarza też była bardzo dzielna, mimo bolesnego zastrzyku z witaminami i obcinania pazurów. Jest bardzo spokojna i uległa. Kiedy się cieszy skacze na tylnych łapkach i popiskuje, a kiedy się wystraszy obszczekuje dzielnie “wroga”. Malutka uwielbia wtulić się w człowieka wsadzić główkę pod ramię i tak może trwać godzinami. Nie ma wielkich wymagań : potrzebuje kogoś, kto będzie ją kochał, dobrze karmił i nie pozwoli jej już więcej skrzywdzić. Ma ok. 3 lat. Obecnie w dt u jofracy. Wątek na dogo: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210443-Gapa-malutka-jamnicza-chudzinka?p=17172573#post17172573[/URL] [/QUOTE] Gapa pojechała dziś do nowego domu do Warszawy
  13. Gapa pojechała do nowego domku w Warszawie. Będzie miała dobrze. Ludzie fantastyczni. Mają działkę pod Warszawą, gdzie spędzają całe weekendy. Cała rodzina zapsiona głównie jamnikami. Gapa od razu ich zaakceptowała. Nawet pozwoliła się wziąć na ręce i nie wyrywała się do mnie. Zabrali Gapciowy kocyk, żeby się malutka mniej bała i pojechali.
  14. Chyba, że go ktoś odebrał ... Może się po prostu zgubił :)
  15. Pani dzwoniła do mnie jeszcze raz i przyjedzie jednak jutro z samego rana ok. 9:00, czyli pewnie z W-wy muszą wyjechać bladym świtem :) Wydaje mi się, że sobota lepsza - zawsze mają całą niedziele na zaaklimatyzowanie się Gapci w nowym domku. Dziewuchy mniej już kichają mam nadzieję, że na tych tabletkach na odporność się skończy nasza przygoda z kaszelkiem :) dzwoniła jeszcze jedna pani z Łodzi, ale Bytom dla niej za daleko. Jakby ktoś chciał to przekażę jej numer na PW. Pewnie można jej jakiegoś biedulka z Łodzi zaproponować :)
  16. Zgadzam się z Tobą Maciaszku. U mnie na osiedlu babka ma briardka suczkę 9 miesiecy. Ależ ona jest piekna... i wielka ... moja Zuza lubi się z nią bawić. Jak będę miała wielki dom z jeszcze większym ogrodem to na pewno tam boksera, doga niemieckiego i briarda nie zabraknie. O jamnikach nie wspominając. To już sobie pomarzyłam :)
  17. [quote name='maciaszek']Jamnikowaty już na stronce. Jego numer to 690/11. Jeśli to o tego Wam chodzi.[/QUOTE] Tamten był bardziej "klasycznie" jamnikowaty i miał z 10 lat i zupełnie siwą mordkę.
  18. Skacz Kostku na pierwszą, a ciocia sobie Ciebie zapisze!
  19. Bardzo się cieszę Gazzy ! Bałam się trochę, że teraz wszyscy będą na Ciebie naciskać, żebyś go wzięła, a jak Twój tato by się nie zgodził, to co wtedy by było... Trzymam za Was kciuki i za powodzenie w tym ogromie pracy przed Wami. Pozdrawiam!
  20. Biedny maluch ... Wiadomo co z czarnym jamnikiem z kwarantanny? Siedział biedulek z Gapą w jednym boksie.
×
×
  • Create New...