Zdjęcia będą jak Pestkaa wyśle :)
Tymczasem pozwolę sobie na wątku Leona prosić wszystkich, którzy mają w domu niepotrzebne: smycze, obroże, szelki, o wysłanie ich do naszego schroniska... U nas naprawdę bardzo tego brakuje!!!
[COLOR=#000000]Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt[/COLOR]
[COLOR=#000000]ul. Szwajcarska 4[/COLOR]
[COLOR=#000000]65-169 Zielona Góra
Zorganizujcie też może zbiórkę wśród znajomych, może ktoś ma takie rzeczy, a ich pupil ich nie używa...[/COLOR]