-
Posts
4787 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by faith35
-
Fida i Skoczek po fryzjerze :crazyeye:. Mam nadzieję, że jutro dostanę aparat z biura :modla:, to koniecznie zrobię im nowe zdjęcia :loveu: Mam nadzieję, że kolejna ich metamorfoza okaże się tą szczęśliwą i w końcu psiaki znajdą nowe domy :lol: Tak, Luger to teraz zupełnie inny pies i... dzięki gia44 przekonałam się, że to nie "pies-bestia" :evil_lol: Mam kilka jego zdjęć z ostatniej mojej wizyty w schronisku. W najbliższym czasie będę go ogłaszać, tylko chcę go bliżej poznać... Paralela_konkwiskador, ostatnio zrobiłam całkiem niezłe zdjęcia Domirowi na wybiegu. Możesz je wrzucić na stronę schroniska ;) Tak ostatnio myślę o Ricie i Skoczku... Rita to jeden z pierwszych psów, które zaczęłam ogłaszać... A ogłaszam psiaki od przeszło 1,5 roku. Nie wiem już co zrobić, by wreszcie jakiś dobry człowiek ją wypatrzył :-( Skoczek mimu kilku metamorfoz w psim salonie nadal nie znalazł swojej rodziny... Mam ogromną nadzieję, że teraz okaże się inaczej, że kogoś ściśnie za serce to, że taki wspaniały pies jest w schronisku od 2005 roku...
-
[quote name='Majkowska']Ale on jest śliczny, ma tak wesołą mordkę. I bardzo ładne ma futerko, eleganckie i dopasowane do jego uroku :)[/QUOTE] Oj taaaak... ;)
-
tak długo na Ciebie czekałam.....fotki mojego słoneczka Domisia :)
faith35 replied to motylek1007's topic in Foto Blogi
Domiś ma więcej kudłów, łatwo go odróżnić :P -
Oj tam zaraz najlepszy :evil_lol: Pestkaa, pamiętasz Joszka? :razz: Robiłaś mu zdjęcia... Poszedł dziś do domu :loveu: Chłopak siedział u nas blisko rok... [IMG]http://i42.tinypic.com/wl6osy.jpg[/IMG] Powodzenia czarnuchu, bądź grzeczny :loveu:
-
tak długo na Ciebie czekałam.....fotki mojego słoneczka Domisia :)
faith35 replied to motylek1007's topic in Foto Blogi
Na szczęście nie :) -
tak długo na Ciebie czekałam.....fotki mojego słoneczka Domisia :)
faith35 replied to motylek1007's topic in Foto Blogi
Mój ma właśnie taki jak Domiś... ;) -
tak długo na Ciebie czekałam.....fotki mojego słoneczka Domisia :)
faith35 replied to motylek1007's topic in Foto Blogi
Ale Dolar ma krótki pyszczek :crazyeye:, to takie cavisie powinny mieć? -
tak długo na Ciebie czekałam.....fotki mojego słoneczka Domisia :)
faith35 replied to motylek1007's topic in Foto Blogi
Nie mogę się na nie napatrzeć :loveu: Dlaczego akurat blenheimy? :evil_lol: Mi się marzył black&tan, byłam już tak "napalona" na cavisia tej maści, ale wtedy pojawił się Leon... :diabloti: