-
Posts
4417 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by as_ko
-
2kg Pinczerka z pseudohodowli szuka domku !!! Ma dom.
as_ko replied to funia's topic in Już w nowym domu
To szukamy domku dla małej pinczerki, czy ona ma już jakieś ogłoszenia? Allegro? -
Debra - śliczna szorściaczka trafiła do super DS!!!
as_ko replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
O widzę że są nowe zdjęcia suni, więc zaktualizuję jej allegro i powstawiam coś nowego :) [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1206834927[/url] -
Kayko,Ledwo FFA się go wyparła- ZNALAZŁ DOM!!JUŻ JEST W DOMU!!!
as_ko replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Jaki szczęśliwy pychol :loveu: Piesku mam nadzieję że już nie będziesz musiał się nigdzie wyprowadzać ;) -
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Ja napisałam na wątku Pabianickich psiaków. Mam nadzieję że ktoś będzie mógł pomóc :modla: -
'Pabianicki wątek ogólny - potrzebne ogłoszenia!FUNDACJA KUNDEL BURY'
as_ko replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za offa, ale pilnie poszukujemy osoby z okolicy Pabianic albo Łodzi, która mogłaby sprawdzić domek dla małej, rudej suczki Misi w Dobroniu pod Łodzią. :modla: Watek suni: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188957-Misia-rudo-bia%C5%82a-malutka-sunia-szuka-domu%21Szukamy-osoby-na-wizyt%C4%99-p-a-ko%C5%82o-%C5%81odzi"]http://www.dogomania.pl/threads/188957-Misia-rudo-bia%C5%82a-malutka-sunia-szuka-domu!Szukamy-osoby-na-wizyt%C4%99-p-a-ko%C5%82o-%C5%81odzi[/URL]! [B]Bardzo prosimy o pomoc[/B] :) -
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
I jak? Odezwał się ktoś chętny sprawdzić domek Misi? czy szukamy dalej? :) -
To bardzo dobra wiadomość, że Lincoln to dość młody psiak, dzięki temu ma na pewno większe szansę na adopcje :) Rzeczywiście trzeba go zabierać, bo jeśli nikt się nim nie zajmie a on dalej będzie się zachowywał tak jak teraz to marny jego los :( Ja niestety nie znam żadnego hotelu, który podjąłby się pracy z beniem, ale będziemy szukać.
-
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='matrioszka2']As_ko zmień , proszę, tytuł ... w związku z powyższym.[/QUOTE] Tytuł zmieniony. Ciekawe czy to jakiś fajny domek się kroi dla rudzielca :) -
[quote name='MaDi']Wy też nie możecie dodać drugiego banerka? Chciałam dołączyć mikropsiaka najpierw ten większy i nie mogę ale ten malutki też odrzuca i podaje komunikat "Your signature cannot be longer than 1000 characters [I]including[/I] BB code markup."[/QUOTE] Ja też chciałam dodać i żadnego nie mogę, tym sposobem zostałam bez żadnego banerka :(
-
Kaja i Maja w swoich DS:) DZIĘKUJĘ WAM BARDZO ZA WSPARCIE :)
as_ko replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[B][URL="http://upload.allegro.pl/show_item.php?item=1202078157"][B]http://upload.allegro.pl/show_item.php?item=1202078157[/B][/URL] Allegro dziewczynek :) [/B] -
Kayko,Ledwo FFA się go wyparła- ZNALAZŁ DOM!!JUŻ JEST W DOMU!!!
as_ko replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Super wiadomość :) -
Kaja i Maja w swoich DS:) DZIĘKUJĘ WAM BARDZO ZA WSPARCIE :)
as_ko replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Co tam słychać u dziewczynek? Dzwonił ktoś może w ich sprawie? Zrobił ktoś czarnulkom allegro, bo widzę że nowe zdjęcia są? -
Właśnie przeczytałam cały wątek i jestem pod wielkim wrażeniem :happy1: Akcja przeprowadzona rewelacyjnie. Madi, Funiu, Bianko jesteście niesamowite :loveu: Psy miały wiele szczęścia że zostały zabrane od tego **** :angryy: i trafiły na takich wspaniałych ludzi jak wy. Ja niestety finansowo pomogę coś od września dopiero, ale piszcie jeśli mogę pomóc w jakiś inny sposób.
-
Jestem i ja, trzymaj się biedactwo :( Mam nadzieję że wyniki będą się poprawiać i sunia będzie dochodzić do siebie.
-
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia rudzielca super :) Ja się tu zabrałam już za wymianę zdjęć w allegro tym co Misia już ma, a tu widzę że nie potrzebnie. -
Kayko,Ledwo FFA się go wyparła- ZNALAZŁ DOM!!JUŻ JEST W DOMU!!!
as_ko replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Nie było mnie trochę, a tu widzę że się jakiś domek zainteresował Kayko. Jak z tą wizytą? Kiedy się odbędzie i coś będzie wiadomo? :) -
[quote name='mamanabank']Dobrze, najpierw chciałabym dać mu trochę czasu na odpoczynek i diagnozę wet., żeby było wiadomo ile ma lat, czy jest chory, czy po prostu wymęczony tak bardzo. Łowiczanki, co o tym myślicie? Ale zginąć mu nie pozwolimy na pewno![/QUOTE] Ale to nie zaszkodzi, im szybciej znajdzie się DT tym lepiej, nie ma na co czekać. O domowy DT przecież wcale nie tak łatwo, więc to może potrwać.
-
Temu biedakowi bardzo potrzebny jest DT, niewiele ludzi zdecyduje się na psa ze schroniska w takim stanie, bo on rzeczywiście wygląda na staruszka :( a wystarczy poświęcić mu troszkę uwagi. mamanabank może napiszesz w tytule że Sanik szuka DT? ;)
-
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Jak już będą zdjęcia super ładne to je podmienię na allegro jak wrócę :) -
Szkoda że teraz dogo wariuje i znowu jest problem ze zmianą banera :( więc na razie pewnie banerek nic nie da.
-
Niesamowity pies :loveu: i ma taki śliczny kolor. Napisałam do Fundacji Pomocy Goldenom "Aurea", może akurat będą mogli pomóc temu biednemu psu. Jego trzeba jak najszybciej zabierać gdzieś na DT albo od razu na DS. Przy odrobinie miłości i czułości od razu odmłodnieje o kilka lat :)
-
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S']No że jest chętny na wyadoptowaną Lilkę dom na Bielanach, no nie ? I Madallena podsyła im Misię. A reszta postu, którą wyciachałam dotyczy domku, który chciał Lilkę, ale zrezygnowali bo chcą sunię 15-20 kg, Madallena im wobec tego podesłała Kropkę. Noe wiem, że to mało zrozumiałe, ale tak to jest jak się gada przez telefon i równocześnie pisze ...[/QUOTE] Rozumiem :) miejmy nadzieję że ten dom się charakteru miśkowego nie wystraszy. -
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S']Kopiuję stąd : [url]http://www.bernardyn.org/forum/showthread.php?tid=262&pid=4562#pid4562[/url] Reszta postu może mało zrozumiała, ale to dlatego, że odnosi się do naszej rozmowy telefonicznej :)[/QUOTE] Ale że co? Bo ja nie za bardzo rozumiem :D -
Wszystkie maluchy znalazły domy! Mama wciąż w hurtowni...
as_ko replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[quote name='Abrakadabra']Dzisiaj też nie mam zdjęć .... Niestety siły wyższe ([B]Za to mam niewidomego i głuchego yorka do adopcji[/B] :-() Jeśli ktoś reflektuje - zapraszam... Mamusia zostanie wysterylizowana za jakieś 3 tygodnie (moja w tym głowa!). Pani, która ją dokarmia zasponsoruje hotelik po sterylce. Po zagojeniu ran wróci na teren hurtowni. Tutaj większoć ludzi ją zna, dokarmia i nie przepędza. Nie wiem, czy robić jej ogłoszenia. Jak myślicie? To typ WOLNEGO PSA, KTÓRY POTRAFI O SIEBIE ZADBAĆ. Nie potrafi chodzić na smyczy, chociaż podobno zachowuje w domu czystość. Śpi "pod chmurką", ale jest bardzo przyjazna i jakoś sobie radzi. Dzieciaki muszą znaleźć domy. Wyłażą już z zagródki, wspinjąc się po prowizorycznie skleconym ogrodzeniu. Niestety, wszyscy, kórzy deklarowali chęć adopcji - nie odezwali się do tej pory. Do p.Piotra napisałam maila - czekam na odpowiedź. Mam nadzieję, że domek z tarchomina, z którym byłam umówiona w czwartek, i przełożył adopcję na jutro wytrwa w swoim postanowieniu i przygarnie jedną sunię.[/QUOTE] Szkoda że nie ma zdjęć, bo chciałam ten pakiet ogłoszeń zamówić, a tak wyjeżdżam jutro w nocy do Grecji i wrócę dopiero po 24 sierpnia. Nie będę mieć dostępu do neta. Ja myślę że można spróbować ją poogłaszać, może akurat znajdzie dom, gdzie będzie bardziej szczęśliwa niż na ulicy, tam jednak nie jest do końca bezpiecznie. Ona nie jest wymagająca więc nawet mogłaby pójść do domu, gdzie będzie mieszkać na dworze. No ale to tylko moje zdanie.