-
Posts
4417 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by as_ko
-
Malutka Pola - już w swoim wspaniałym domku!!!
as_ko replied to holly101's topic in Już w nowym domu
Wysłałam dzisiaj żółty sweterek dla suni :) -
amstaffka SZANTA ... znalazła swoją przystań !!!
as_ko replied to fioneczka's topic in Już w nowym domu
Musisz zadzwonić do kierownika i zapytać o tą sunię, on Ci najlepiej powie czy ona jest, czy jest zdrowa, co ze sterylką itd. telefon: 601 89 60 73 Któraś z nas będzie w schronisku pewnie dopiero pod koniec tego tygodnia, na pewno nie wcześniej. -
amstaffka SZANTA ... znalazła swoją przystań !!!
as_ko replied to fioneczka's topic in Już w nowym domu
Fajnie że powstał wątek, może uda się pomóc tej bidzie. Sunia nie była nawet wyciągana do zdjęć, które robił Muzzy w schronisku. Pracownik schroniska nie chciał jej wyjmować, bo powiedział, że musiała być bita i jest po jakiejś traumie, bo boi się okropnie, jest trudna do złapania, a wyciągniętą rękę od razu gryzie. Powiedział, że potrzebuje czasu. Z tego co ja zauważyłam to ona nie umie się odnaleźć w schronisku, bardzo się boi, jest zdominowana przez takiego wielkiego psa, który z nią siedzi w boksie, a ona się go przeraźliwie boi. Bardzo niepewnie podchodzi do ludzi, ode mnie nie chciała wziąć psiego chrupka, ale jest spokojna i nie szczeka ani nie rzuca się na kraty. Cały czas ma podwinięty ogonek i rozgląda się dookoła czy ktoś jej nie chce krzywdy zrobić. Po za tym jak przyjrzałyśmy się jej z Lady to nie wiem czy ona nie ma już pierwszych oznak choroby. Po za tym nie wiadomo czy ona jest jeszcze w schronie, a jeśli tak to trzeba ją zabrać jeśli ktoś może w miarę szybko, bo chętnych na taką niesterylizowaną sunię pewnie będzie dużo, bo na niej pseudo-hodowla może nieźle zarobić :placz:[IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] -
Wystawiłam dzisiaj znowu allegro suni z nowymi zdjęciami: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1241611658[/url] Zrobię tez do końca ogłoszenia Sary ale po czwartku, bo wcześniej nie dam rady :(
-
"Przez moją postępujacą chorobę muszę ją oddać"...
as_ko replied to katarzyna.cane's topic in Już w nowym domu
Ja nie znam osobiście Kasi, ale wczoraj będąc w Szczebrzeszynie spotkałam jej mamę, która właśnie spacerowała z Sonią ;) więc na razie pewnie sunia zostaje pod jej opieką i oby tak zostało już na stałe :modla:- 300 replies
-
- komendy
- niepełnosprawny
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Właśnie przeczytałam że pieniążki są potrzebne na już na jedzenie, a ja przecież cały czas zbieram m.in. na Szczebrzeszyn na moim bazarku ogłoszeniowym: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192257-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY-35-og%C5%82osze%C5%84-za-10z%C5%82-do-20.09-ZAPRASZAM[/URL]! Dora prześlij mi na PW dane do przelewu, to wyślę 100zł, bo na razie tyle mogę z tego bazarku, bo mam opóźnienie w ogłoszeniach między innymi przez ostatnie wizyty w Szczebrzeszynie :( Na razie to nie dużo, ale może będzie więcej jeszcze.
-
[quote name='Aga.S']Śliczna :) Ile ma lat?[/QUOTE] Trudno powiedzieć, bo wet jeszcze jej nie widział, ale to bardzo młoda sunia.
-
Rozmawiałam z Matrioszką, a ona z kierownikiem. Sterylizacja suk rozpocznie się dopiero od października :( i jeśli będziemy chciały zabrać jakieś sunie wysterylizowane,a nie robić tego na własną rękę to dopiero za miesiąc. Alutka została z dwoma ładniejszymi szczeniakami, więc na razie się ze schroniska nie rusza nigdzie.
-
[quote name='DORA1020']Od dwoch tygodni jest wyrzucona srednia,a moze raczej wieksza suczka,w tej chwili biega za nia sfora psow,moze ich byc nawet z 10,biedna sunia,nijak nie moze sie od nich opedzic.Tez trzeba ja zabrac z tej ulicy.Problem w tym,ze dookola Szczebrzeszyna sama wiocha i ciemnota,i tutaj zawsze beda problemy.[/QUOTE] Cieczka? :(
-
W takim razie cieszymy się że piesek już w DS i zmieniamy temat :)
-
[quote name='teresz10']Najważniejsze to dla mnie to co ten pies powiedział....bo ja psom pomagam , toż to przecież "dogomania", a jak mi się odmieni......... i kiedyś będę chciała pomóc jakiemuś kierownikowi to się zaloguję na kierownikomanii ....może nawet wezmę z jednego na tymczas ???.....[/QUOTE] Nie rozumiem o co Ci chodzi :roll: Madi chodziło o to co kierownik powie na temat szczeniąt Alutki.
-
[quote name='ladySwallow']No właśnie dotąd było zostawiane jedno szczenię. A teraz nie wiem, czemu tak się stało. Może rzeczywiście lepiej uśpić małe - ale przenosić i je, i sukę to zły pomysł.[/QUOTE] O tym na pewno zdecyduje kierownik. Matrioszka będzie z nim rozmawiać dzisiaj pewnie jak się nie rozchoruje, więc na pewno coś więcej nam powie.
-
Zawsze będę cię kochał... Juz w swoim domku !!!!!!!!!
as_ko replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Nic tej Pani nie pisz, nie wiesz jak wypadnie wizyta u niej, niech czeka na wizytę. Ostatnio jak wyadoptowywałam malutką sunię to przez telefon państwo super, a potem się okazało, że mają bardzo dużo miłości do psów, ale nie dają sobie rady z ogarnięciem siebie i domu, który był po prostu zapuszczony, a państwo byli już starsi i sobie z młodym psem nie poradzą pomimo chęci. Im więcej chętnych domków, tym lepiej :) będzie w czym wybierać o ile ta Pani co chce do schroniska przyjechać w ogóle się na niego zdecyduje i tam rzeczywiście pojedzie. Bez obaw :D -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
as_ko replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='soboz4']Bardzo miły wystraszony biedaczek, jest bardzo spokojny ale też bardzo wystraszony, na dodatek w boksie go pogryziono, nie śmiem pytać o jakiś tymczas dla niego, ale on jest taki malutki i śliczny (po obcięciu będzie jak psi model), roześlijcie wici o szukaniu dla niego domku! Jest świeżo po kwarnatannie http://picasaweb.google.pl/psiwolont...rolinaKubasik# Link nie działa :( -
Malutka Pola - już w swoim wspaniałym domku!!!
as_ko replied to holly101's topic in Już w nowym domu
To czekam na wiadomość czy wymiary będą ok i proszę o dane do wysyłki. -
Malutka Pola - już w swoim wspaniałym domku!!!
as_ko replied to holly101's topic in Już w nowym domu
Jestem na zawołanie Matrioszki :) My od psiaków nowodworskich możemy przekazać Poli taki sweterek który się nam ostał jako ostatni. Jest super milusi i ciepły. Tylko żeby rozmiary się zgadzały :) [SIZE=2][B]Wymiary: - długość: 32 cm - szerokość: 17cm x2 - szyja: 14cm x2[/B][/SIZE] [SIZE=3] [/SIZE] [URL="http://img526.imageshack.us/i/97603216.jpg/"][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/6337/97603216.jpg[/IMG][/URL] -
To ja wrzucę jeszcze inne zdjęcia suni: [URL=http://img442.imageshack.us/i/stafik3.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/9715/stafik3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img706.imageshack.us/i/stafik2.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/7575/stafik2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img412.imageshack.us/i/stafik.jpg/][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/9823/stafik.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='matrioszka2']As_ko, coś pokręciłam ... Efi i Muszka nie są sterylizowane.:shake: No to myślimy od początku.:roll: Alutką trzeba się zająć. Jak się do jutra całkiem nie rozłożę, to z ranka podjadę z kocami. Ja się nie znam, ale czy nie należałoby uśpić tych jej szczeniaków , a jej podać jakieś zastrzyki przeciwlaktacyjne ? Coś palnęłam , czy dobrze myślę ? :oops: I zanim się nie rozchoruje (Alutka), zabrać ją ze schronu do funi.[/QUOTE] No to klops...ja nie wiem co robić w takiej sytuacji. Jak będziesz mogła to pogadaj z kierownikiem, ciekawa jestem co on nam na ten temat powie. Ale Alutka też musiałaby być sterylizowana, a ona jest teraz za słaba na zabieg, a szczeniaki jak do tej pory nie były uśpione to już chyba nie będą (ale ja się nie znam) i ona będzie musiała z nimi trochę posiedzieć. (wyczyściłam skrzynkę)
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
as_ko replied to leni356's topic in Już w nowym domu
W schronisku w Nowodworze koło Lublina są takie ślicznie, kudłate,młode suczki. To jest Efi - młodziutka, nieduża suczka i baaardzo spokojna. Jest nadal w schronisku. Nie szczeka tylko płacze za człowiekiem. Patrzy i czeka. Jak podchodzi się do niej to liże po rękach. Ma bardzo fajną, mięciutką sierść. Waży ok 8 kg pewnie. Wysterylizowana. Tutaj jest filmik ze ślicznotką http://yfrog.com/f3mov05683z Muszka - jest tej samej wielkości i postury co Efi. Tez bardzo przyjazna, młoda. Nie szczeka ani nie płacze, ale jak tylko zobaczy człowieka od razu leci do krat żeby się przywitać. Wysterylizowana.