Jump to content
Dogomania

as_ko

Members
  • Posts

    4417
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by as_ko

  1. Trzymam kciuki za udane spotkanie z Panią i szybkie wyzdrowienie nóżki. To młody piesek więc szybko dojdzie do zdrowia :)
  2. Super wiadomość :) malizna zasłużyła na najlepszy dom :D Teraz już zostało tylko zmienić tytuł wątku.
  3. Jak już będzie coś wiadomo to będę rozsyłać wątek i prosić o deklaracje.
  4. Zuzlikowa na twoją prośbę wysłałam dzisiaj takiego pw do Jamora: "Witam Piszę w imieniu swoim i zuzlikowej. W schronisku pod Lubartowem jest Bernardyn Lincoln, jest to pies agresywny, a my musimy mu znaleźć hotelik w ciągu ok. miesiąca - dwóch, bo tyle czasu dostał od kierownika, później źle skończy. Czy możemy zarezerwować miejsce w Twoim hotelu dla tego olbrzyma? To jest wątek biedaka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/190895-Bernardyn_LINCOLN_Ju%C5%BC-z%C5%82apany-w-PU%C5%81APK%C4%98-znowu-zastyg%C5%82-w-ROZPACZY_DT-hotel-%C5%9Brodki[/url] Bardzo prosimy o pomoc."
  5. Ja jutro od rana wezmę się za rozsyłanie wątku, może się uda. Dobry pomysł miała Matrioszka, żeby ogłosić akcję, że zbieramy na hotelik, a każda chętna osoba może opłacić jeden lub więcej dni hotelowania Lincolna. Tylko musimy wiedzieć ile będzie kosztować taki jeden dzień. Może znajdą się chętni żeby pomóc beniowi :)
  6. Dziewczyny wrzućcie tutaj prośbę o ogłoszenia Sanika :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191959-Pomog%C4%99-w-og%C5%82aszaniu-bezdomnych-zwierz%C4%85t-%29-77-stron-adopcyjnych%21/page5"]http://www.dogomania.pl/threads/191959-Pomog%C4%99-w-og%C5%82aszaniu-bezdomnych-zwierz%C4%85t-%29-77-stron-adopcyjnych![/URL]
  7. Na allegro jedna osoba obserwuje sunie :)
  8. Fajnie że boksio już dochodzi do siebie :loveu: Przy okazji czy ktoś może tu przestawić sytuację finansową Martiego?
  9. Czy San ma jakieś ogłoszenia? To wspaniały psiak i może ktoś się w nim zakocha i DT nie będzie potrzebne.
  10. [quote name='Romka']Może znasz kogoś,kto nie ma problemu finansowego i pozbył się swojego TŻ,chętnie dowieziemy Sana.;)[/QUOTE] No właśnie nie znam nikogo, kto jest w tak komfortowej sytuacji :lol: a mój TŻ po tym jak mieliśmy przez pewien czas 2 psy u siebie na DT krzyczy jak wspominam chociaż o jednym :placz:
  11. [quote name='plastelina']Dziewczyny wpłaciłam 60zł na konto As-ko , 50 reszta z transportu, 10zł z bazarku, podałam również konto As-ko Ulaa,która nie zdążyła wpłacić za bazarek, powinna na nie wpłacić 28zł.[/QUOTE] Super, jak pieniądze dojdą to napiszę. EDIT: Doszło już 60zł od plasteliny :)
  12. Jeju dlaczego taki niesamowity pies nadal tkwi w schronisku :( Gdyby nie kwestia finansowa i TŻ sama starałabym się go wziąć do siebie na DT.
  13. [quote name='magenka1']chudziutka bardzo ale mordkę ma bardzo piekną jak nabierze ciałka będzie piękną suią[/QUOTE] To samo miałam pisać :D Ona potrzebuje tylko troski i czasu, a będzie prześlicznym pieskiem :loveu:
  14. [quote name='E-S']Fundacja niech założy konto na allegro - wszystko na allegro jest opisane. As-ko dacie pierwszy login i hasło - zrobi Wam piękne allegro cegiełkowe i wystawi je. Potem zmienicie dla bezpieczeństwo login i hasło.[/QUOTE] Dobry pomysł :)
  15. [quote name='MaDi']Ja też nie dam. Nie mam nawet prywatnego konta na allegro:shake: więc nie znam się jak to wszystko przebiega. Czyli musi być konto fundacyjne a nie tylko dane do wpłat? Jest to gdzieś opisane w regulaminie allegro? Będę wdzięczna za podpowiedzi to może uda się zrobić aukcję cegiełkową. Przypuszczam zresztą,że wszystko jest stale monitorowane, a nawet jeśli nie ze względu na dobro fundacji i pomagających jej osób wszystko musi być zgodne z przepisami.[/QUOTE] Madi to może pogadaj w fundacji czy nie da rady żeby założyć konto na allegro, a ja zrobię aukcję u siebie i skopiuję Ci wszystko i ty to wystawisz jako Fundacja. Może tak się uda?
  16. [quote name='Romka']Dziewczyny nie było mnie tydzień a tu takie zmiany!Bardzo się cieszę ,ze Debra juz w hoteliku.U Sylwiaso będzie miała dobrze.Widać ,ze uszka jeszcze opuszczone ale na jednym(na tym na którym patrzy w obiektyw)to wygląda tak jak Debra ze zdjęcia na stronie przytuliska.Czyli cudnie.Będę u naszej Florci to będę miała okazję poznać Debrę. As-ko czy w allegro nie mozna by zmienić ,ze Debra jest w typie niemieckiego teriera myśliwskiego albo jagdteriera?Ludzie jak szukaję psiaków to wrzucają w wyszukiwarkę konkretną rasę.Moze miałby większą szansę?Jak z jej ogłoszeniami?Sprawdzcie jak są nieaktywne zamówię![/QUOTE] Postaram się zmienić.
  17. [quote name='funia']spedzili szalona noc w hotelu pieciogwiazdkowym ,dlatego jej tu nie ma bo odsypia....:eviltong::evil_lol:[/QUOTE] To ile lat trzeba czekać i się "użerać" żeby taki super prezent na rocznice dostać? :D Aczkolwiek wczoraj usłyszałam od Matrioszki: "Asia!! ty nigdy nie wychodź za mąż" :evil_lol:
  18. Madi a zrobiłaś już duże, jedno, wspólne allegro cegiełkowe? Myślę że ludzie będą wpłacać np. po te 5 zł chociażby.
  19. [quote name='E-S']Cóż, będzie zaraz na CK.[/QUOTE] Ok, już wszystko wiem :) Szkoda, że te obydwa domki się takie nieodpowiedzialne okazały :(
  20. [quote name='matrioszka2']As_ko - zmień w tytule, że "...na wizytę pod Krakowem".Misia do domu pod Łodzią nie pojedzie.:-([/QUOTE] O, a co się stało? Tak dobrze się domek zapowiadał.
  21. To jakby ta świnka miała tekst ogłoszeniowy z większą ilością informacji o niej to mogę jakieś ogłoszenia porobić :)
  22. Jak się dzisiaj piesek czuje? Ja przelałam 57 zł na tabletki na odrobaczenie dla Martiego.
  23. [quote name='E-S']Dzodzo wraca w następnym tygodniu, ale jej mama jest na miejscu i mam nadzieję, że zgodzi się pójść na wizytę. A jakiego pieska Państwo maja na oku, też z dogomanii ?[/QUOTE] No to teraz czekamy na wiadomość czy mama Dzodzo zgodzi się zwizytować ten domek.
  24. Piesek coraz dzielniejszy i silniejszy, a przyszłych właścicieli coś nie widać :(
  25. O dopiero znalazłam wątek suni...:oops:
×
×
  • Create New...