-
Posts
4417 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by as_ko
-
Kayko,Ledwo FFA się go wyparła- ZNALAZŁ DOM!!JUŻ JEST W DOMU!!!
as_ko replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinkaa']As_ko zanim wyjedziesz przedłużysz ogłoszenie Kajko? ... nie wiem czy to możliwe???[/QUOTE] Przedłużyć się nie da, po prostu jutro przed wylotem zakończę tą aukcję i wystawię ją jeszcze raz, bo rzeczywiście przez tydzień Kayko zostałby bez ogłoszeń. Piesku czego ty jakoś szczęścia nie masz? :( -
[quote name='MaDi']Widzę,że dostał nawet robocze imię:razz: Mi jak na niego patrze nic nie przychodzi do głowy, no może tylko, kruszyna, orzeszek...[/QUOTE] Takie wymyśliłam bo mi się pozytywnie kojarzy ;) tak na szybko to mi wpadło do głowy.
-
Zrobiłam malutkiemu ogłoszenia na 10 portalach, więcej nie dam rady bo muszę iść się pakować :( 1. [url]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=4455516&cid=1558[/url] 2. [url]http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=31602[/url] 3. [url]http://www.ojej.pl/dodaj_ogloszenie.html[/url] (Madi musisz tutaj aktywować to ogłoszenie bo się machnęłam i twój mail wpisałam) 4. [url]http://lublin.szerlok.pl/oferta/bingo-malutki-brazowy-piesek-bardzo-potrzebuje-kochajacego-domu-ID2R7N.html[/url] 5. [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,18866,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosbHViZWxza2llLGJsab9laiBuaWVva3JltmxvbmEgOyksbWGzeSxwMC5odG1s.html[/url] 6. [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=223677658&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_DELAYEDMXAdIdMZ223677658MXGuidMZ12a71161-4870-a20b-2700-2060fffe5115MXadDelayedMZ24&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=54116987%3B223677658%3B54116987%3B3200008%3B9124%3B%3B%3B%3B%3B1281797551153&secev=AQAAASpjmJwAAM0AAAABACExMmE3MTE2NzQzMS5hMjBiMjY4LmFhODAuZmZmY2M5YWIAAAABAAAAAA1VDNoAdiXF6yX4RXaoI48h5VVRC%2BjodCU*&wmid=223677658[/url] 7. [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Bingo,20240[/url] 8. [url]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/6658.html[/url] 9. [url]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/63762[/url] 10. [url]http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=130237[/url]
-
Czy moge pieska nazwać roboczo Bingo? :D
-
[quote name='MaDi']Do mnie masz mój numer? Ewentualnie maila?[/QUOTE] Mam i jedno i drugie.
-
Do kogo mam podawać kontakt? :cool3:
-
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S']Zamówiłam. Przydałoby jej się jeszcze gumtree na woj mazowieckie, tam najwięcej psiaków idzie. Spróbuję ja sama to zrobić. Może do jutro wydłubię ... beznadziejna w tym jestem wyjątkowo.[/QUOTE] Ale w tych 30 ogłoszeniach jest tez ogłoszenie na gumtree. -
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S']A to ona nie ma ogłoszeń ? Coś przegapiłam najwyraźniej. Ja kupię, dajcie link na bazarek jakiś ogłoszeniowy.[/QUOTE] No właśnie i ja się dopiero zorientowałam ze ona ma tylko allegro :( Jak byś mogła to byłoby super :) To jest link do jednego bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/190525-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-na-d%C5%82ug-Zulusa-5z%C5%82-komplet-do-31.08[/url]!!! -
[quote name='MaDi']Może zrób ogłoszenia z tymi fotkami, a później się doda/podmieni nowe. Ja się na tym kompletnie nie znam. Zdjęcia będą najwcześniej w poniedziałek, jak byłam u niego to wygląda tak samo na razie walczymy z robalami więc odpuściłam mu kompanie i inne zabiegi upiększające. Zajmę się też plakatami do rozwieszania jak będą lepsze foty.[/QUOTE] No dobra, ale ja wrócę dopiero po 24 sierpnia i wtedy może pozmieniam fotki ewentualnie. Tu nie chodzi o zabiegi upiększające, tylko żeby jakieś weselsze jego zdjęcie było, żeby było widać że on dochodzi do siebie i będzie normalnym pieskiem a nie kupą nieszczęścia :(
-
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny słuchajcie a może wykupimy Misi pakiet ogłoszeń na bazarku, chociażby taki za 5 zł (30 ogłoszeń)? Ja niestety wyjeżdżam w niedziele w nocy i nie będę miała kiedy tego zorganizować, może ktoś inny by się tym zajął? -
Madi uda ci się zrobić maluchowi jakieś zdjęcia ładniejsze do jutra? Ja w poniedziałek wyjeżdżam, ale może zrobiłabym mu jakieś ogłoszenia albo allegro jeszcze przed wyjazdem? Bo jeśli jest zdrowy i odzyskuje radość życia to jak najszybciej trzeba mu nowy domek znaleźć :)
-
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S']Misia jest polecana ludziom dzwoniącym jeszcze za ślicznotką Lilą, do której jest podobna i Madallena ją poleca dzwoniącym po Pipi - o ile są sensowni, ale Pipek pod tym względem trochę ma pecha.[/QUOTE] To super, tylu chętnym dzwoniło i pisało w jej sprawie, a nikt się nie nadawała albo rezygnował jak poznawał sunie bliżej. Czego rudzielec nie ma jakoś szczęścia? P.S. Witaj z powrotem :) -
Wpadłam i ja...jak go pierwszy raz zobaczyłam wyglądał na bardzo zrezygnowanego :( jakby mu już na niczym nie zależało, jakby się pogodził z tym że już nigdy nie będzie szczęśliwym, wesołym i kochanym psem, że do końca życia jego domem będzie ten boks. :shake: Mam nadzieję, ze uda się go zabrać ze schronu i przywrócić mu wiarę w człowieka :happy1:
-
A czy psiaki już są stamtąd zabrane, czy dopiero czekają aż ktoś zobowiąże się je zabrać na DT albo DS?
-
[quote name='matrioszka2']Oj nie, nie.To jest ten samotny, smutny.Tych ładnych bysiorów nie fociłam, bo Grześ powiedział, że "zamówione". Ten jest "niezależny".Baaardzo ładny pies.Tylko chudy.Włos długi.Jak dostanie odpowiednią karmę, to i przytyje , i wyładnieje.Na sto procent i bez dwóch zdań.Pies będzie na prawdę cudny.[/QUOTE] Na prawdę? To gdzie on siedział ze ja go nie widziałam w ogóle?
-
Napiszcie czy pieniądze doszły. Dokument wyślę jutro poleconym na adres fundacji.
-
Kaja i Maja w swoich DS:) DZIĘKUJĘ WAM BARDZO ZA WSPARCIE :)
as_ko replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']ojej, nie płacz.... nie chciałam straszyć, tylko przygotować (zabierz parę psich przysmaczków ze sobą) jak czerda tam była to dzwoniła ze trzy razy na dzień prosząc o pomoc, a ja tu szukałam (bezowocnie) na różnych stronach internetowych sposobu pomocy - trochę poczytałam, także na dogomanii.... te psiaki w sezonie są karmione przez turystów, hotele i restauracje, zimą jest nieco gorzej, ale klimat ciepły, więc nic im nie grozi i schronisk nie budują, straż miejska tylko je znakuje obróżkami - niebieskie dla chłopców, czerwone - dziewczynki - jeśli dobrze zapamiętałam....[/QUOTE] Ja sobie tego wyobrazić nie mogę, jak może nie być schronisk :shake: Dzięki że napisałaś, przynajmniej nie będę w szoku jak zobaczę co tam się dzieję. -
Kaja i Maja w swoich DS:) DZIĘKUJĘ WAM BARDZO ZA WSPARCIE :)
as_ko replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']życzę wspaniałych wakacji!!! i ostrzegam - tam są stada bezdomnych psów i zero schronisk.... czerda była niedawno - oj, słońce super, ale żal jej tych psiaków, jeden zdążył się do niej przywiązać, a zabrać się nie dało...[/QUOTE] Nie strasz :placz: -
Kaja i Maja w swoich DS:) DZIĘKUJĘ WAM BARDZO ZA WSPARCIE :)
as_ko replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinkaa']Hmm...w takim razie poczekamy ten tydzień... myślę, że warto, bo dobre zdjęcia to podstawa :) A Ty :loveu: wypoczywaj i wracaj do nas w pełni zrelaksowana, zwarta i gotowa do pracy :cool3::p W niedzielę mamy zaplanowaną sesję zdjęciową i pogoda nie ma wyjścia...musi dopisać ![/QUOTE] Dziękuję :) mam nadzieję że nie spalę się w tym greckim słońcu i jak tylko wrócę to zajrzę do dziewczynek. Mam nadzieję że zdjęcia wyjdą super...a potem ludzie będą walić po czarnulki drzwiami i oknami :loveu: -
Wszystkie maluchy znalazły domy! Mama wciąż w hurtowni...
as_ko replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[quote name='anett']To cyknijcie proszę też mamusię, porobię jej ogłoszenia. A są jakieś plany co do suni? bardzo sterylka by się przydała... edit. Dostałam kolejnego maila: Witam Jesteśmy zainteresowani adopcją "suni 4"- posiadamy własny dom pod Warszawą. Prosimy o kontakt celem przeprowadzenia adopcji. z poważaniem Piotr.... A załącznikiem do maila jest zdjęcie suni nr 4 w błękitnej rameczce:lol::lol: Maila do Państwa przesyłam Abra na PM.[/QUOTE] Oby codziennie były takie wiadomości :loveu: Mam nadzieję że domek okaże się ok. -
[quote name='matrioszka2']Dodałam zdjęcia na poprzedniej stronie.Na filmy trzeba poczekać, bo już noc, a ja po pracy. Czy ktoś mi podpowie jakiś [B]bardzo łatwy program[/B] dla blondynek [B]do udostępnienia zdjęć tutaj na forum [/B]... Bo ten tinypic mnie wykończy ... zanim poda adres do zdjęcia każe wpisywać to, co się widzi w wyświetlonym okienku; przy każdym zdjęciu od początku, nowy.Oszaleć można.[/QUOTE] Ja korzystam z imageshack. Bardzo prosto i szybko.
-
Nowodworska skarpeta - wątek rozliczeniowo-sumujący
as_ko replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Ile pieniędzy jest w skarpecie? Bo zaczynają nam się kurczyć finanse, a pieniądze wciąż będą potrzebne na Martiego i Misię. Na razie liczę bardzo na mój drugi bazarek, Matrioszka coś też mówiła o bazarku, no i Plastelina. Mam nadzieję że damy radę.