Jump to content
Dogomania

as_ko

Members
  • Posts

    4417
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by as_ko

  1. Ja jak słuchałam kierownika to też tak zrozumiałam jak LadyS...że on był w schronie, potem został adoptowany ale zaraz wrócił, bo ludzie doszli do wniosku ze jest za stary...w ogóle co to za tłumaczenie....że niby jak go brali to tego nie widzieli :/
  2. Tylko ta czekoladka na zdjęciu się taka spora wydaje a ona na prawdę jest bardzo malutka, mniejsza niż ta czarna suczka.
  3. Jak już będę wiedziała to na pewno dam wam znać. Mam nadzieję że nie będzie problemów ze współlokatorami, bo to przecież młoda i śliczna suczka, więc powinna szynciutko domek stały znaleźć. Może ktoś się jeszcze którymś z piesków zainteresuje, to można by pojechać i od razu nie tylko tą sunię wyciągnąć.
  4. Decyzji jeszcze nie ma, bo nie wszyscy jeszcze wiedzą w domu, że się nad nią zastanawiam :D dopiero wieczorem będę coś wiedziała. Tylko właśnie trzeba by się się więcej dowiedzieć od kierownika, jak to z tymi szczepieniami, czy jest możliwość sterylki jeszcze w schronie itd. Oj temu pekińczykowi tez by się DT przydał, bo ten staruszek to taki kanapowiec, do przytulania. Świetnie potrafi gadać do człowieka :)
  5. [quote name='ladySwallow']as_ko myślała właśnie nad tym, żeby wziąć ją do siebie na tymczas. Nie ciachnięta.[/QUOTE] Tak, ta sunia od razu mi przypadła do gustu. Może mi z tego myślenia coś wyjdzie i zabiorę ją do siebie na tymczas.
  6. [url]http://i40.tinypic.com/14tanmt.jpg[/url] <- Według mnie ta sunia (bo chyba to suczka) jest prześliczna
  7. Uf, dałam radę z tymi zdjęciami...to i ja wrzucam swoje... [url]http://pl.tinypic.com/useralbum.php?ua=zWeuv5eSgLcir3Mb4i4CBg%3D%3D[/url]
  8. [quote name='matrioszka2']Na którą planujecie być w schronie ?[/QUOTE] Chcemy być w schronisku tak ok godz. 10.
  9. Jak się uda wszystko dogadać i nic się nie zmieni to wstępnie w czwartek wybieramy się z LadyS i pewnie Evl do Nowodworu samochodem, porobimy trochę zdjęć, pospacerujemy z psami i przywieziemy jakieś nowe wiadomości co tam słychać. Jeśli ktoś jeszcze byłby chętny się z nami wybrać to mamy miejsce :)
  10. [quote name='ladySwallow']Dobrze, nie ma sprawy. Cykor znalazł DS u rodziny sacred_PIRANHA.[/QUOTE] Jeju bardzo się cieszę że ten śliczny psiak znalazła kochającą rodzinkę, która go nauczy nie bać się człowieka i nie będzie musiał się już tułać po domach tymczasowych :) Pozdrawiam Asia
×
×
  • Create New...