Jump to content
Dogomania

as_ko

Members
  • Posts

    4417
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by as_ko

  1. Podejrzewam że wet go nie widział, może ocenił go tak kierownik, nie wiem. Napisała to Matrioszka, ale niestety nie odpowie nam jeszcze przez tydzień na to pytanie bo wyjechała na wakacje, więc prędzej dowiesz się jak się dodzwonisz jutro do kierownika.
  2. W takim razie teraz zbieramy deklaracje, żeby Bono mógł jak najszybciej opuścić schronisko! Rozsyłajcie wątek gdzie się da. ;)
  3. Bono ma już swój wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/190179-BONO-pi%C4%99kny-pr%C4%99gowany-bokser-czeka-na-sw%C3%B3j-dom-w-schronisku!!-Ma-sznase-na-DT!-POMOCY?p=15119783#post15119783[/url] :) Jeśli ktoś coś jeszcze wie o piesku, co można umieścić w jego opisie to dajcie znać. Plastelina zrobiła mu wątek ale na forum bokserów, a nie na dogo :P
  4. [IMG]http://i29.tinypic.com/24zhb4n.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/n4tgcz.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/263knsj.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/j91r12.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/5n3wbs.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2z8u7mg.jpg[/IMG]
  5. [CENTER][SIZE=3][B]Marti[/B] to młody, piękny pręgowany ok. 4 letni bokser, :loveu: który przebywa w schronisku w Nowodworze koło Lubartowa. Piesek jest łagodny w kontaktach z ludźmi. Początkowo gdy trafił do schroniska nie bardzo tolerował inne psy, teraz z czasem się uspokoił. Bokserek jest chudy ale żwawy. Ma zmiany na grzbiecie, które wyglądają jak ubytki po jakimś urazie lub przypaleniu, więcej widać na zdjęciach. Filmik na którym jest bokserek:[/SIZE] [SIZE=3]:lol: [URL]http://tinypic.com/player.php?v=wqopr7&s=3[/URL][/SIZE] [B][COLOR=Red][U][SIZE=3]Dzięki fundacji SOS Bokserom Marti ma szanse na DT. :multi: Potrzebujemy jedynie pieniądzy aby sfinansować wizytę u weta, karmę i transport.[/SIZE][/U][/COLOR][/B] [SIZE=3][B]Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Nowodworze[/B] 21-100 Lubartów Tel. kom. 601 89 60 73[/SIZE] [U][B][SIZE=3][COLOR=Red]Rozliczenie[/COLOR][/SIZE][/B][/U]: [COLOR=Black][B] Pieniądze które zostały wysłane do Fundacji SOS Bokserom ze skarpety Nowodworskiej:[/B][/COLOR] - 120zł - na karmę - 57zł - na tabletki na odrobaczenie [B] Inne wydatki:[/B] - 100zł - na transport Martiego z Lublina do Fundacji [B] Wpłaty: [/B]- 272zł od as_ko z bazarku [/CENTER]
  6. [quote name='Agata69']Rodzina z Warszawy chciała adoptować moja podopieczną. Z czasem okazało sie że adoptowali jakąś sunie o imieniu Negra, z Lublina, ale oddali , bo zaatakowała dziecko. Jestem ciekawa jaka była prawda. Tamta Negra byla wyciagnieta ze schroniska, potem przebywała w hoteliku i do hoteliku wróciła.[/QUOTE] Nie, to nasza Negra pojechała do Poznania, nie była też w hoteliku tylko na domowym DT, między innymi u mnie, więc to na pewno nie ta sama suczka.
  7. [quote name='sosnowieckie schronisko'] Może u Was chętnych na psy jest na pęczki, u nas nie, dlatego każdy dom sprawdzam zanim oskarżę, że pytania są niewygodne. Dom sprawdzę i postaram się tam umieścić lokalnego psa. Jak ktoś ma chętnego na psa z mojego schronu to sama biorę kontakt. Nie to nie, zaraz dam Monice dane, dom sprawdzi i może nieszczęśnik z Zabrza znajdzie swój dach nad głowa.:razz:[/QUOTE] Po pierwsze napisałaś bardzo mało o domu, który oferujesz Reksiowi. Po drugie nie podałaś kontaktu do tego domu, bo postanowiłaś sama przekazywać informacje o foksiach tej rodzinie i zobowiązałaś się, ze dowiesz się czegoś więcej o tym jamniku, jego temperamencie i możliwości izolacji. Napisałaś że dom sprawdzisz. My Cie pytamy o rzeczy według nas ważne, bo robimy to dla dobra psa, a ty strzelasz focha, bo coś Ci się nie spodobało, zabierasz swoje zabawki i idziesz do innej piaskownicy. Trochę to nie poważne i odbija się na dobru psa. Wystarczyło napisać że odpowiesz na wszystkie nasze pytania jak sprawdzisz ten dom, a nastąpi to wtedy i wtedy. Ewentualnie trzeba było podać nam numer telefonu do tej rodziny i powiedzieć że sami mamy sobie dalej wszystko załatwiać i tyle. A zrobiło się jakieś niepotrzebne zamieszanie :shake: a pies nadal w schronisku.
  8. [quote name='Kapsel']Plastelinka miała mu założyć, ale chyba jeszcze tego nie zrobiła :-( a faktycznie, że powinien mieć osobny wątek :roll:[/QUOTE] W takim razie już się za to biorę.
  9. Czy bokserek Bono ma może swój wątek? Bo jeśli nie to dobrze byłoby mu takowy założyć żeby można było na nim wszystko ustalać.
  10. Wrzuciłam jeszcze jedno z nowych zdjęć do ogłoszenia na allegro :) Dzwonią ludzie w jej sprawie czy tak nie za bardzo?
  11. Nie, Negra została wyadoptowana do Poznania i w tym domu cały czas się znajduje, a o co chodzi?
  12. [quote name='Andzike']Mam Panią zainteresowaną Misią (z ogłoszeń klembowskiej Lilki) - podsyłam jej watek, żeby zapoznała się ze wszytskimi informacjami na temat Misi... Domek w Nowym Sączu, oczywiście do sprawdzenia, powiadomiony o warunkach adopcji - w korespondencji mailowej wygląda obiecująco :)[/QUOTE] Dziękuję Andzike :) To teraz czekamy, może akurat to ten domek :)
  13. Zrobiłam Trolikowi nowe allegro :) Mam nadzieję że przyniesie pieskowi szczęście i znajdzie dobry domek! [url]http://allegro.pl/item1166389382_sliczny_kudlaty_maly_piesek_szuka_domu.html[/url]
  14. [quote name='matrioszka2']Busem do centrum Lubartowa , a stamtąd wiozę ja .;) O boksiu więcej informacji nie da "się wykręcić".[/QUOTE] Ok, w takim razie jak ty się oferujesz że mnie odbierzesz z tego centrum to się wybiorę może niedługo :D
  15. [quote name='matrioszka2']No to bardzo fajnie. Napisz pani, że około 35 cm.Waży 7 kilo, więc nie może mieć wzrostu cocker spaniela, czy boksera . Bardziej jamniczki.Myślę, że do bloku może iść każdy mały pies.Misia powinna się w nim dobrze czuć, bo bliżej człowieka będzie. O tej pani co wiadomo ? Pracuje ? Dzieci ? W jakim wieku ? Jak liczna rodzina ? Inne zwierzęta ? Pies na wieś do dzieci nie pójdzie.Nie Misia. Więcej foto nie ma, bo jesteśmy od psa 80 km.Liczymy na funię, gdy znajdzie wolny czas i dodatkowego człowieka do pozowania z obiektem.;)[/QUOTE] Napiszę tej babce w takim razie to co napisałaś i napiszę żeby po więcej szczegółów już dzwoniła do Funi, może co? Czy jak? Tym drugim ludziom napiszę że pies nie nadaje się na wieś. Jak masz jeszcze jakieś uwagi to pisz :)
  16. [quote name='MaDi']Dobrze,że zaczynaja się odzywać zainteresowani, ale Misia musi wyzdrowieć przede wszystkim psychicznie. Jak myślicie kiedy będzie mogła iść do DS?[/QUOTE] Wiesz, moim zdaniem to ona psychicznie wyzdrowieć powinna już w swoim nowym, stałym domu, gdzie właściciele będą poświęcać jej całą swoją uwagę i czas. Oczywiście przyszły dom trzeba będzie bardzo dobrze sprawdzić właśnie pod tym kątem, żeby był świadomy tego co go czeka. Im szybciej do niego pójdzie tym lepiej dla niej, żeby zbyt mocno nie przywiązywała się do Funi i jej rodziny, bo przeprowadzka to i tak dla niej znowu spore przeżycie. Tylko teraz chodzi o jej zdrowie, Funiu jak myślisz kiedy będziesz mogła ją oddać?
  17. [quote name='sosnowieckie schronisko']Ja mam dom dla foksteriera. Czy Reksio dogadał by się z drugim psem? Mowa o jamniku, dopytam jeszcze o płeć.[/QUOTE] Matrioszka pisała, że małe psy mu nie przeszkadzają, a dzisiaj chyba ma jeszcze dzwonić do kierownika schroniska i dowiedzieć się o nim czegoś więcej. A co to za dom?
  18. Dziewczyny zostałam bez samochodu, na pewno jeszcze przez pół roku go nie będę mieć :( więc jakby któraś się wybierała z Lublina do schroniska to ja się kiedyś chętnie zabiorę tylko dajcie znać. :placz:
  19. Dostałam dzisiaj 2 maile z allegro w sprawie Misi: 1. "Witam czy mozna prosic o wiecej zdjec suczki,i ile czasu potrwa jeszcze leczenie?Piesek mialby byc do domu na wies,gdzie sa male dzieci,pozdrawia" 2. "mam kilka pytań odnośnie Misi. Przede wszystkim czy suczka może mieszkać w mieszkaniu czy jednak lepiej czuje się "na dworze"? Interesuje mnie też wzrost Misi, bowiem ze względu na mieszkanie muszę się ograniczyć do pieska stosunkowo małego. W aukcji jest napisane ze Misia sięga po polowy łydki .... czy mogłaby mi Pani w przybliżeniu podać ile suczka możne mieć centymetrów "wzrostu"(jak stoi łapkami na podłodze)."
  20. [quote name='bianka0']Niestety mam sześć swoich psów, a Killerek z tego co wiem,nie toleruje innych zwierząt.[/QUOTE] Bianko a może pod drzwi podrzucimy Ci takiego ślicznego Foksia z Nowodworu? :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/189742-Pi%C4%99kny-Foksterier-Reksio-czeka-w-schronisku-na-dom!!-DS-DT-bardzo-pilnie-potrzebny[/url]!
  21. Kurcze takie cudo a chętnych nie ma? :( Jeśli trzeba to mogę zrobić banerek, jakieś ładne allegro z dużą ilością zdjęć? Dajcie znać jak mogę pomóc :)
  22. Wkleiłam jeszcze w allegro Misia to jedno stojące zdjęcie. O to ktoś się zainteresował naszym rudzielcem? Matrioszko nie bądź taka tajemnicza :D
  23. Wspólnymi siłami z Matrioszką udało nam się stworzyć rudzielcowi allegro: [url]http://allegro.pl/item1168019874_misia_sliczna_malutka_ruda_suczka_szuka_domu.html[/url] :)
  24. [quote name='olalolaa']Witam Reksia ślicznego, domek dla foksiunia by się przydał :( Ma chłopak jakies ogłoszenia? Allegro z poruszającym tekstem by się przydało[/QUOTE] Reksio nie ma żadnych ogłoszeń, niewiele o nim wiemy, bo cały czas jest w schronisku :( Matrioszko a możne rozmawiałaś jakoś ostatnio z kierownikiem albo wiesz co tam słychać u Reksia? Bo może miał szczęście i już go w schronisku nie ma? Ja bym go wrzuciła do anonsów ale nie mam do kogo podać numeru telefonu, a stamtąd baaardzo różni ludzie dzwonią :angryy:
  25. Czego nikt się nie interesuje takim przystojniakiem? :(
×
×
  • Create New...