Jump to content
Dogomania

as_ko

Members
  • Posts

    4417
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by as_ko

  1. A może się zrzucimy i zamówimy pakiet ogłoszeń na którymś z bazarków? Już sama nie wiem.
  2. [quote name='bico']to allegro już jest wyróżnione? mogę dorzucić 14 zł na wyróżnienie, w razie co, proszę o pw z kontem.[/QUOTE] Allegro nie jest wyróżnione, bo przegapiłam twojego posta. Nie wiem czy teraz to się da jakoś zmienić? Spróbuję, a jeśli nie to najwyżej wystawie aukcję drugi raz z wyróżnieniem. Pozdrawiam
  3. [quote name='Sankja']A spodziewacie się aż tylu telefonów, że ktoś będzie musiał siedzieć przy telefonie non stop i go odbierać? kurcze, normalnie az się boję jak Debra znajdzie się w necie! Niech zostanie kontakt do andzike. mam nadzeję, że będa chociaż dwa telefony...[/QUOTE] Debra już jest od 2 dni na allegro, dzwonił ktoś może?
  4. Tak sobie myślę że szkoda że Misia nie trafiła do domowego DT :( U Funi jest jej na pewno bardzo dobrze, a Funia sama wychodzi z siebie żeby ruda się otworzyła, ale gdyby miała kontakt z człowiekiem cały czas i przy okazji z innymi nieznajomymi ludźmi to pewnie szybciej udałoby się jej przezwyciężyć te lęki i łatwiej udałoby się wyeliminować te niefajne zachowania.
  5. Widzę że coraz więcej deklaracji się pojawia :multi: Debra czuję że niedługo będziesz pakować swoje manatki i wyprowadzać się z tego ciasnego boksu :) Przy okazji zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/190576-MEGA-BAZAR!-NOWE!-Bi%C5%BCuteria-torebki-psie-rzeczy-obrazki-akwarelki!-Do-1.09!?p=15156135#post15156135[/url]
  6. To świetna wiadomość :multi: Często jeżdżę tamtędy rowerem, więc będę zaglądać czy nie biega przypadkiem za płotem :) Przy okazji zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/190576-MEGA-BAZAR!-NOWE!-Bi%C5%BCuteria-torebki-psie-rzeczy-obrazki-akwarelki!-Do-1.09!?p=15156135#post15156135[/url]
  7. A czy dzwonił ktoś jeszcze w sprawie maluchów? Czy nie ma na razie więcej chętnych? Przy okazji zaproszę na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/190576-MEGA-BAZAR!-NOWE!-Bi%C5%BCuteria-torebki-psie-rzeczy-obrazki-akwarelki!-Do-1.09!?p=15156135#post15156135[/url]
  8. Funiu to bardzo dobre wiadomości :) A czy jej stan zdrowia poprawił się na tyle, że w allegro mogę napisać że sunia jest zdrowa? Zapraszam na bazarek na psiaki z Nowodworu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/190576-MEGA-BAZAR!-NOWE!-Bi%C5%BCuteria-torebki-psie-rzeczy-obrazki-akwarelki!-Do-1.09!?p=15156135#post15156135[/url]
  9. ZAPRASZAM na nowy bazarek :) na Nowodworskie psiaki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/190576-MEGA-BAZAR!-NOWE!-Bi%C5%BCuteria-torebki-psie-rzeczy-obrazki-akwarelki!-Do-1.09!?p=15156135#post15156135[/url]
  10. A jak tam zdrowie Martiego? (zaraz zmienię imię w tytule i pierwszym poście żeby się nie myliło) Bo widzę że się chłopak rozkręca i pokazuje jaki potrafi być fajny przy człowieku :) Ja będę w środę w schronie i odbiorę jego papiery, których nie dostała Plastelina. Jak mogę jeszcze pomóc? Zapraszam też na bazarek z którego dochód będzie przekazany na Nowodworskie psiaki, więc na Martiego również :) Rozsyłajcie gdzie się da! [url]http://www.dogomania.pl/threads/190576-MEGA-BAZAR!-NOWE!-Bi%C5%BCuteria-torebki-psie-rzeczy-obrazki-akwarelki!-Do-1.09!?p=15156135#post15156135[/url]
  11. [quote name='Abrakadabra']Uwaga, uwaga! [B]Sunia nr 5 pojechała przed chwilą do swojego nowego domu w Wilanowie![/B] Zaadoptowali ją bardzo fajni ludzie, którym kilka dni temu odszedł pies w typie kaukaza. "Mała" (ma 8 tygodni i waży ok.4kg :crazyeye:), będzie miała do dyspozycji ogromny ogród i została wybrana po naprawdę długiej rodzinnej naradzie. Oby tak dalej! Jeszcze tylko 6 domków :razz:....[/QUOTE] Super wiadomość :multi: Wszystkim pieskom życzę tyle szczęścia :loveu:
  12. Oby chociaż jeden z nich pojechał do nowego domu :happy1:
  13. Allegro Debry: [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1178029918[/URL] Mam nadzieję że się nadaje. ;)
  14. No to jest nas 4 na razie, które zgodziły się jeździć do schronu. A kto zająłby się prowadzeniem strony?
  15. Dostałam relację z tej wizyty, zdecydowałyśmy wszystkie z Andzike i Matrioszką że do tego domku Misi nie oddamy.
  16. [quote name='Sankja']A co Andzike robiła w Nowym Sączu? :) (z Warszawy jest) To są wiadomości z maila. Andzike koresponduje z Panią.[/QUOTE] Wizytę robiła Szami z Nowego Sącza, a Andzike miała kontakt z Panią i z Szami mailowy.
  17. W takim razie zmieniam znowu tytuł i odnawiam allegro. Czy od założenia Misi allegro zaszyły jakieś znaczące zmiany, które należałoby zmienić w opisie na allegro? Bo rudzielec chyba już nie bierze antybiotyku, tak? I z ranką już chyba ok?
  18. Banerek gotowy, za allegro wezmę się jutro żeby było porządnie zrobione :) [URL=http://img690.imageshack.us/i/debra1.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/3539/debra1.jpg[/IMG][/URL]
  19. Banerek maluszków: [URL="http://img18.imageshack.us/i/misieh.jpg/"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6042/misieh.jpg[/IMG] [/URL] Tylko czy aby ten napis nie wyszedł mało czytelny :(
  20. Ups...trochę jednak za szybko się cieszyłyśmy. W takim razie zmienię znowu tytuł wątku, tylko na jaki? No i allegro się skończyło wczoraj więc chyba muszę je przedłużyć, bo już nie ma żadnych chętnych domków chyba, tak?
  21. Wpadłam i ja, z powodu wyjazdu wakacyjnego nie pomogę finansowo niestety, ale czy Debra ma allegro? Jeśli nie to mogę zrobić, nie będzie ono jakieś super fantazyjne ale będę się starała :) A może banerek też potrzebny?
  22. Chyba żartujesz ze będziemy wszystkim psom jakim robimy zdjęcia spisywać numery ewidencyjne...
  23. Całkiem przez przypadek wpadłam na wątek maluszków. One wyglądają na małe ONki. :loveu: Będą z nich śliczne pieski. A nie znacie kogoś kto ma ogrodzoną działkę może albo gdzieś kawałek podwórka? żeby tam były bezpieczne bo przecież one będą coraz większe i coraz bardziej rozbrykane :placz: a wtedy o tragedię nie trudno. Może zrobię banerek maluchom?
  24. Wiem od Plasteliny ze najprawdopodobniej Reksia w schronie już nie ma, bo nie było go widać nigdzie w boksach, a pracownicy nie wiedzieli za bardzo o jakiego psa chodzi. Niestety nie było kierownika żeby to potwierdził. W przyszłym tygodniu będę w Nowodworze i dowiem się na pewno czy Reksio jeszcze tam jest.
×
×
  • Create New...