-
Posts
4417 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by as_ko
-
Dostałam maila z ogłoszeń w sprawie Sary. Kilka dni temu dostałam pierwszego bardzo nie po polsku napisanego maila, trudno było cokolwiek zrozumieć :) Dzisiaj dostałam wiadomość od siostry tej Pani, że ta Pani nie mówi dobrze po polsku (chyba po duńsku mówi), ale zakochała się w suni i pyta jakie są warunki żeby ją mogła wziąć do siebie. Przekazałam tej pani numer telefonu i maila do Madi, bo na szerlok.pl trzeba wiedzieć gdzie nacisnąć żeby się pokazał, a ona właśnie tam wypatrzyła Sarę. Może akurat...
-
Przekazałam tylko to co powiedział kierownik. To nie jest schronisko, któremu na psach nie zależy, gdyby tak nie było to kierownik już dawno by go uśpił, ale go trzyma bo wie że dzięki zuzlikowej ma jeszcze szansę na normalne życie, bo ktoś się nim interesuje, ale gdyby nie jej telefony i zaangażowanie nikt by się nim nie zainteresował, bo nikt inny nie weźmie psa do którego nie da się nawet podejść. Lincoln mógł zachorować jak każdy inny pies w schronisku np. amstaffka Szanta.
-
amstaffka SZANTA ... znalazła swoją przystań !!!
as_ko replied to fioneczka's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj Matrioszka jest w schronie....Szanta najprawdopodobniej nie ma kaszlu kennelowego, ale Asia ma jeszcze o nią dokładniej wypytać i ją obejrzeć, to wieczorem pewnie napisze co i jak dokładniej. -
Dzisiaj Matrioszka jest w schronisku. Przekazuję co mi powiedziała: Birman nadal w schronie, facet z Poznania się rozmyślił i go nie zabrał, pewnie dlatego że chciał Birmę, a Birmana już nie :( Lincoln coś zaczyna chorować, nie wiem co mu jest. Suczka Szanta ma katar, najprawdopodobniej to przeziębienie a nie kaszel kennelowy, jest lepiej, nie jest w boksie z suczkami o których my myślałyśmy. Muszka i Efi są zaszczepione na wirusówki :multi: Efi nie ma tylko wścieklizny.Obydwie są zdrowe. Alutka nie ma już ani jednego szczeniaka :placz: jednego zadusiła, a drugiego nie karmiła. W schronie pojawił się nowy piesek, czarny, taki mini Labrador do kolana, jak to powiedziała Matrioszka ;)
-
Dzięki bardzo...super plakaty. To mój mail: [email protected] Jak tylko dostanę to roześlę do darczyńców.
-
amstaffka SZANTA ... znalazła swoją przystań !!!
as_ko replied to fioneczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='MamaOzzinka']bezpłany,nie powadze hoelkiu:D ;)poblem-transp.,z kasy zeb. można by zobić sterylke..?ew.zakupić jedz.dla suńki.kota mam 1,staFika -pzyjacielskieo młodzika.jesli nie je kotów:P i pomozecie to jestem za..;)[/QUOTE] Za sterylkę zapłaci schronisko, z karmą i transportem też pewnie damy radę. Tylko nie mamy jak jej sprawdzić na koty w schronisku :( no i ten kaszel. Dasz sobie radę? -
TRZEJ MUSZKIETEROWIE oraz ich mamusia MASZA - już w DS!!! HAPPY END :D
as_ko replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Portos to taki trochę mój Spajki :D Śliczne pieski, dlaczego ich nikt nie chce? Tylko dlatego że nie ważą 5 kg i nie mieszczą się do torebki? :( -
[quote name='ladySwallow']Wow! Musi być mega spokojny. Dziś drugi raz, ale dziś mu krew cały czas leciała i przyznał, że nie dziwi się psu, bo rzeczywiście to boli. Ale Joy robi cyrk zapobiegawczo - jeszcze przed ukłuciem. :evil_lol: Dziś pierwszy raz dostanie jedzenie - siemię lniane z - uwaga - dwoma chrupkami :lol:[/QUOTE] Zanim się obejrzysz to tam już żadnego siemienia nie będzie :D a chrupki zostaną pochłonięte w locie zanim spadną do miski :evil_lol:
-
amstaffka SZANTA ... znalazła swoją przystań !!!
as_ko replied to fioneczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='chita']a w schroniskowych warunkach szybko nie wyzdrowieje...i kolo sie zamyka:-([/QUOTE] Zostaje nam czekać i ją obserwować i mieć nadzieję że jej żadna pseudohodowla nie wypatrzy :( Chyba że znajdzie się osoba, która podejmie się jej przetrzymania na czas choroby i wyleczenia. -
amstaffka SZANTA ... znalazła swoją przystań !!!
as_ko replied to fioneczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Znalezienie miejsca w hotelu nie jest takim problemem jak to iz sunia musi byc odizolowana -na pewno nikt nie bedzie narażał innych psów w hotelu na zarażenie się kaszlem. Nie wiem jaki hotel dysponuje miejscem osobnym , nie majacym styczności z resztą...znacie jakiś?[/QUOTE] Myślałam o tym, żeby ją zabrać do hotelu jak sunia będzie czuła się już lepiej. W hotelach też niestety są kolejki. Podejrzewam że zanim ona nie wyzdrowieje to nigdzie jej miejsca nie znajdziemy niestety. -
amstaffka SZANTA ... znalazła swoją przystań !!!
as_ko replied to fioneczka's topic in Już w nowym domu
W tym hoteliku podobno są miejsca, ale to aż 650 km od nas :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/191412-Otwieramy-nowy-hotelik-dla-quot-dogomanackich-psow-quot-mamy-wolne-miejsca[/url] -
amstaffka SZANTA ... znalazła swoją przystań !!!
as_ko replied to fioneczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='DAGA1505']Jaka bida...a ja finansowo pomóc nie mogę:placz: Może ta klatka to nie był by taki straszny pomysł gdyby a)stała w pomieszczeniu najlepiej ogrzewanym b)widziała z tamtąd ludzi np tych kręconcych się po schronie c)nie trwało by to dłużej niż parę dni a puzniej do domku jak najszybciej c)wychodziła z tamtad na malutkie spacerki Chyba lepsze to niż dwór a zimno już bywa nocami:shake:[/QUOTE] Nie ma takiej możliwości :( Klatki stoją na dworze, o spacerkach i ogrzewanym pomieszczeniu można tylko pomarzyć, tyle tylko, że stamtąd widziałaby ludzi, a nie wiadomo ile by to trwało, bo jak widać żadnego DT czy DS na horyzoncie nie widać :( Trudna sytuacja... -
amstaffka SZANTA ... znalazła swoją przystań !!!
as_ko replied to fioneczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fioneczka']qrcze a żadnej izolatki dla takich cherlaków nie ma w schronisku ... o to nie zapytałam może jeśli coś by się wpłaciło na schronisko to kierownik by coś dla niej wymyślił ?[/QUOTE] Izolatki są, ale pewnie pozajmowane. Jeśli się pogada z kierownikiem to pewnie może ją wsadzić do takiej klatki, ale tam to się sunia tyle że obrócić będzie mogła. -
Dziewczyny ja nie wiem jak to będzie z tymi suczkami co chciałyśmy wyciągać :( Na wątku Szanty (amstaffki) dowiedziałam się że sunia została przeniesiona właśnie do małych psów, czyli pewnie do tych suczek, a ona masz kaszel. Jeśli sunie nie były szczepione to kaplica. No chyba że jest jeszcze w jakimś innym boksie.
-
amstaffka SZANTA ... znalazła swoją przystań !!!
as_ko replied to fioneczka's topic in Już w nowym domu
Teraz w grę wchodzi tylko domowy DT i to najlepiej bez psów. Żaden hotel nie weźmie psa z kaszlem kennelowym niestety :( Dobrze że sunia została przeniesiona, tylko teraz boję się o resztę tych małych psiaków, bo się pozarażają. -
[quote name='matrioszka2']No to jak już postawiłaś nas pod murem na baczność, to .... podoba się ... bardzo się podoba.... no ładniejszego to by nikt nigdy ... kurcze , jak Ty to robisz, że one TAKIE ŁADNE Ci wychodzą ....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Dobra, dobra...:roflt::roflt::roflt:ja Cię znam...już byś tu kilka uwag miała :evil_lol:
-
amstaffka SZANTA ... znalazła swoją przystań !!!
as_ko replied to fioneczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fioneczka']Agnieszko jak tylko będę miała jakiekolwiek informacje o suni będę żebrać o każde 5 zł deklaracji. pomóżcie wysyłać priv z zaproszeniem na wątek ... co kilka głów to nie jedna ... moze coś wymyślimy[/QUOTE] Ciekawa jestem czy zdążymy... -
Zrobiłam w wolnej chwili jeszcze taki banerek. Więcej nie robię :D jak wam się nie podoba to zrobi ktoś inny może. [COLOR=black][FONT=Arial][URL="http://schroniskonowodwor.vizz.pl/index.html"][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/1849/tratatatakopia.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR]
-
Malutka Pola - już w swoim wspaniałym domku!!!
as_ko replied to holly101's topic in Już w nowym domu
[quote name='matrioszka2']Może ... dla s[B]ł[/B]unia ?:roflt::roflt:[/QUOTE] Ty to zawsze wypatrzysz moje przejęzyczenie :megagrin: Może być i dla słunia :roflt::roflt::roflt: byle doszedł.