-
Posts
4417 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by as_ko
-
Schroniskowe kudłaczki, przytulanki Muszka i Efi - obydwie już w DS ! :D
as_ko replied to E-S's topic in Już w nowym domu
A z ogłoszenia na allegro nikt o Muszkę o nie pytał, Matrioszka mówiła że tam tylu obserwujących to myślałam że tu deszcz telefonów będzie? Czyli jak dzisiaj przywieziesz Efi to jest szansa że na przykład w sobotę będzie już w swoim nowym DS jeśli się z Panią dogadacie co do sterylki? Dobrze byłoby gdyby ta Pani już się tym zajęła na spokojnie, nie? A co do drugiej suni na miejsce Efi to teoretycznie może jechać Tusia, ale to zależy od E-S, czy zechce ją jeszcze przetrzymać u siebie czy będzie wolała oddać do Funi malucha. Ewentualnie mamy w Nowodworze jeszcze inne kandydatki :) -
Tusia - śliczna 6-kilogramowa mikrosunia ZNALAZŁA DS!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Oooo jaki piesek śliczny, różowy :loveu: :lol: A te papierki pod dupka suńci to nie jakieś dokumenty? :D -
Ja mam tylko cichą nadzieję że niedługo wybory i burmistrz się zmieni i coś ruszy w tej sprawie :( Biedne pieski. Dziewczyny jesteście super :) Ja dzisiaj jeszcze wyślę pieniądze na allegro do Rodzice Maciusia. Jak dojdą wpłaty to będę mogła wysłać jeszcze 90 zł na psiaki szczebrzeszyńskie z mojego bazarku ogłoszeniowego. Dora czy wysyłać na to samo konto co wcześniej te pieniążki?
-
Tusia - śliczna 6-kilogramowa mikrosunia ZNALAZŁA DS!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam Tusi wyróżnione allegro: [url]http://allegro.pl/malenka-6-kg-idealna-suczka-czeka-na-swoj-dom-i1253690437.html[/url] Coś mi się wydaje że ta Pani co rozmawiała z Andzike już się nie odezwie :( -
Tusia - śliczna 6-kilogramowa mikrosunia ZNALAZŁA DS!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
E-S daj znać co z tym allegro. -
Schroniskowe kudłaczki, przytulanki Muszka i Efi - obydwie już w DS ! :D
as_ko replied to E-S's topic in Już w nowym domu
O kurcze...ekspresowo :) A już miałam pytać jak pierwsze dni w hoteliku. Bardzo się cieszę, wiedziałam że te suczki długo nie posiedzą. Aż się popłakałam z radości :D -
amstaffka SZANTA ... znalazła swoją przystań !!!
as_ko replied to fioneczka's topic in Już w nowym domu
Śliczna dziewczynka :) Ostatnio od nas z Nowodworu same takie ideały wyjeżdżają...Tusia, EFi, Muszka...a teraz i Szantusia. Mam nadzieję, że jak wet ją zobaczy to nie okaże się to nic strasznego i sunia szybko dojdzie do zdrowia. Jak ostatnio rozmawiałam z wetem, bo byłam z jedną sunią, to powiedział że kaszel może być spowodowany zarobaczeniem, bo niestety w schronisku słaby ten preparat dostają. Trzymaj się maleńka....teraz już tylko lepsze życie przed Tobą. Jak będzie trzeba to krzyczcie, a ja zrobię suni allegro. -
Tusia - śliczna 6-kilogramowa mikrosunia ZNALAZŁA DS!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Uf to dobrze, że maleńka się jakoś z Bugim dogaduje :) Mam nadzieję że już tak nie ucieka od piesków. Przed wyjazdem zrobiłam jej allegro ale jeszcze nie wystawiłam, myślicie że już mogę? i ewentualnie podać telefon do Ciebie E-S? Będę wpadać na dogo akurat jak moja znajoma z pieskiem na dworze spaceruje :D bo ja tam na deszcz się z nimi nie wybieram. Pozdrawiam z Krakowa . -
Widziałam się wczoraj z Madi wieczorem, mówiła że rozmawiała z Panią, są umówione na czwartek-piątek, bo ta Pani ma już pieska jednego i chce zobaczyć czy psiaki się polubią. Więcej na pewno napisze dzisiaj Madi. Napisałam żebyście się nie martwiły ;)
-
Tusia - śliczna 6-kilogramowa mikrosunia ZNALAZŁA DS!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
No i stało się tak, że dwie kudłaczki Efi i Muszka pojechały dzisiaj z E-S do hoteliku do Funi do Zamościa. Tusia została jeszcze dzisiaj u mnie, a od jutra będzie jednak na DT u E-S w Lublinie, w związku z tym, że jest potencjalny domek, który jutro będzie sprawdzony i jak wszystko pójdzie ok, to będziemy sunię sterylizować i wysyłać do Warszawy :) A jak nie to jutro suni zrobię allegro i myślę że i tak nie będzie na dom długo czekać, bo to piesek IDEAŁ!! :D -
[quote name='Malwi']próbowałam ... również nie działa ;/[/QUOTE] A ja tak zrobiłam i zadziałało :) Wejdź w profil E-S i tam naciśnij Add as friend...powinno być ok.
-
amstaffka SZANTA ... znalazła swoją przystań !!!
as_ko replied to fioneczka's topic in Już w nowym domu
Sterylka aborcyjna to jest coś normalnego w przypadku psów ze schroniska, wykonuje się je bardzo często. Nie jesteś jeszcze wdrożona w realia dogomanii, ale niestety tak jest i jeśli suka jest w ciąży to rzadko pozwala się jej urodzić szczeniaki. Masz rację że szczeniaki znajdą domy, bo są śliczne i kochane, tyle tylko że jak podrosną i przestają nimi być to się ludziom nudzą i lądują na ulicy albo w schronisku, a my mamy wtedy jeszcze więcej pracy :( Nie masz pewności że znalazłaś akurat taki dom szczeniakowi, w którym będzie szczęśliwy do końca życia. My tutaj już widziałyśmy wiele wspaniałych domów, a potem jeden telefon i proszę sobie tego psa zabierac bo jest taki i taki, a my takiego to go nie chcemy. Więc nie oburzaj się tak bardzo, takie są niestety okrutne realia. My też byśmy chciały żeby każdy szczeniak rodził się i miał przed sobą szczęśliwe życie, ale niestety codzienność pokazuje nam co innego. A jak sama wiesz, więcej kundelków w schroniskach nie jest nam potrzebne. Trzymaj się....mam nadzieję że Szanta szybko do Ciebie trafi :) -
Tusia - śliczna 6-kilogramowa mikrosunia ZNALAZŁA DS!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S']Negra - powiedzmy sobie to szczerze - została wysterylizowana już chora, co widać na jej 1 zdjęciach z zaropiałymi oczami. Nie miała takiego przeglądu weterynaryjnego jak Tusia. A jechać sobie przecież możesz.[/QUOTE] No ja wiem, że z Negrą było inaczej trochę, ale ja to tak przeżyłam, że od razu najgorsze scenariusze wymyślam. -
Tusia - śliczna 6-kilogramowa mikrosunia ZNALAZŁA DS!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S']Wirusówki dostanie w DS po sterylce. Będzie zipać scanomune. Nic jej nie będzie.[/QUOTE] Oj ja bym się bała trochę...po historii z Negrą :( U mnie nie będzie mogła zostać dłużej niestety, bo w związku z tym że ona miała jutro jechać do Zamościa, to ja sobie zaplanowałam we wtorek wyjazd na kilka dni do Krakowa. -
Tusia - śliczna 6-kilogramowa mikrosunia ZNALAZŁA DS!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S']Andzike napisała, żeby jechała, ale w takim wypadku nie sadzę, aby to miało sens. Ciężej zorganizować transport Zamość - Warszawa (300 km w 1 stronę) niż Lublin-Warszawa. Trzeba by ją tu szybko ciachnąć, 10 dni by u mnie przeczekała albo u As-co i fru, jeśli domek okażę się OK. Tak sobie myślę.[/QUOTE] Kochana ale ona nie ma wirusówek zaszczepionych, a to podstawa. Najpierw szczepienie a potem sterylka. Trochę się z tym zejdzie...myślę że do 3 tygodni. Nie wiadomo czy Pani będzie chciała tyle czekać. -
Tusia - śliczna 6-kilogramowa mikrosunia ZNALAZŁA DS!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Właśnie dostałam sms-a i już jestem :) Super że tak szybko jakiś domek się zainteresował :D To kiedy ta wizyta? Bo jutro sunia miała do Zamościa jechać. -
Tusia - śliczna 6-kilogramowa mikrosunia ZNALAZŁA DS!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Świetnie te zdjęcia dzisiaj wyszły :) Dzięki Ewa. Będę je przekopiowywać na pierwszą stronę. -
Tusia - śliczna 6-kilogramowa mikrosunia ZNALAZŁA DS!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
OK, będziemy tam :D wiem mniej więcej gdzie to :) -
Tusia - śliczna 6-kilogramowa mikrosunia ZNALAZŁA DS!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S']Tak sobie myślę, pod fontanną na Grażyny za godzinę, o 13 ? Ładne zdjęcia tam powychodzą.[/QUOTE] Ty myślisz że ja wiem gdzie tam jest fontanna? Wiem gdzie jest poczta :D[B] [/B] -
Tusia - śliczna 6-kilogramowa mikrosunia ZNALAZŁA DS!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S']Umawiamy się jak najbardziej, ale dopiero wstałam i jestem przed 1 kawą, więc logistyka mi się jeszcze nie włączyła.[/QUOTE] To daj znać jak się zorganizujesz :) To ja spróbuję tym masłem najpierw...zobaczymy co z tego wyjdzie....jak nie to będziemy coś kombinować inaczej. A Tuśka to leniuch niesamowity... tylko się przewala...to na kanapie leży, to na balkonie, to na posłanku, a teraz na podłodze się księżniczka położyła.