-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
Super te dropiate chłopaki. Wiecie coś więcej o dużym rudym samcu? On taki trochę akita? Niektóre szczylki są chyba po huskym/malamucie.
-
Pomocy! szczeniaki w dramatycznej sytuacji!-juz w swoich domach!
MaDi replied to lucySxy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hala']Oj..to i tak bardzo daleko. W każdym razie życze im powodzenia[/QUOTE] Daleko... Mam nadzieję,że uda nam się im pomóc. -
Pomocy! szczeniaki w dramatycznej sytuacji!-juz w swoich domach!
MaDi replied to lucySxy's topic in Już w nowym domu
Między Lublinem a Chełmem. -
Zostawił psa na torach ! Pijany mężczyzna uciekł. Pies nie przeżył
MaDi replied to blacky.'s topic in TV & radio
[quote name='Pocahontas']dziś FAKTY na tvn.będą mówić o tym!!![/QUOTE] Chciałam sprostować,że dziennikarz źle podpisał Pana Zdzisława Małysza prezentuje on Fundację Lubelska Straż Ochrony Zwierząt. -
[quote name='Żunia']Byłam dziś w schronie. Zdjęcia , niestety komórka, wysłałam mms-em ( jak nie znajdę kabelka, to z torbami pójdę ). Jak jakieś pytania, to służę.[/QUOTE] Może dokup kabelek;)
-
Azja - śliczna dziewczynka w kropki mieszka już w NOWYM DOMU :)
MaDi replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Widać,że panna strasznie zadowolona:multi: -
Pomocy! szczeniaki w dramatycznej sytuacji!-juz w swoich domach!
MaDi replied to lucySxy's topic in Już w nowym domu
[quote name='lucySxy']dzisiaj tam bylam , dalej sa. Nie zostaly zabrane do schronu , natomiast syn tej kobiety zadzwonil na policje ,zeby sie tym zajela!!!Jak sie okazalo kobieta pisala 3 pisma do gminy w tej sprawie- widzialam daty..pierwsze napisala jeszcze w listopadzie. Psy na pewno urodzily sie 27 .11 bo ma zaznaczone w kalendarzu. One biegaja ,skacza sa bardzo ruchliwe.Futro maja bardzo grube , jak owcza welna,z bardzo grubym podszerstkiem..raczej nie marzna, glodne tez nie sa. Ale jak zostana zabrane do schroniska ,to niestety 2 tyg w plecy,nawet jak beda domki ,beda musieli czekac ,a potem to roznie bywa...[/QUOTE] Wiesz już które schronisko zajmuje się tym terenem? -
Pomocy! szczeniaki w dramatycznej sytuacji!-juz w swoich domach!
MaDi replied to lucySxy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jo37']Mam miejsce dla szczeniaka - 100zł plus karma i wet .[/QUOTE] Tylko jeden? Jakie miasto? -
Pomocy! szczeniaki w dramatycznej sytuacji!-juz w swoich domach!
MaDi replied to lucySxy's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']Fajne maluchy, to chyba o tych mi MaDi mówiłaś? Myślę, że mają 5-6 tygodni. Wystawię maluchom allegro.[/QUOTE] Tak o nich niestety nie mam dla nich miejsca:shake: Dziękuje wszystkim za odwiedzanie wątku. -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
MaDi replied to funia's topic in Już w nowym domu
Zajrzyjcie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200154-Pomocy!-szczeniaki-w-dramatycznej-sytuacji!?p=16106712#post16106712[/url] -
Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...
MaDi replied to Wiedźma's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Odwiedźcie maluchy w potrzebie: http://www.dogomania.pl/threads/200154-Pomocy!-szczeniaki-w-dramatycznej-sytuacji!?p=16106712#post16106712 -
[quote name='IVV']dobrze ,ze on do Ciebie Cantadorra trafil ...!!!! wychowasz go na' ludzi' tzn chyba na psy ;)[/QUOTE] Miał chłopak szczęście. Zajrzyjcie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200154-Pomocy!-szczeniaki-w-dramatycznej-sytuacji!?p=16106712#post16106712[/url]
-
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
MaDi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Podobno po wizycie jest odrobinę lepiej. Zajrzyjcie proszę. [url]http://www.dogomania.pl/threads/200154-Pomocy!-szczeniaki-w-dramatycznej-sytuacji!?p=16106712#post16106712[/url] -
Możecie pomóc? [url]http://www.dogomania.pl/threads/200154-Pomocy!-szczeniaki-w-dramatycznej-sytuacji!?p=16106712#post16106712[/url]
-
Azja - śliczna dziewczynka w kropki mieszka już w NOWYM DOMU :)
MaDi replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Wspaniale,że znalazła dom. Zajrzyjcie proszę, maluchy pod gołym niebem:[url]http://www.dogomania.pl/threads/200154-Pomocy!-szczeniaki-w-dramatycznej-sytuacji!?p=16106712#post16106712[/url] -
Pomocy! szczeniaki w dramatycznej sytuacji!-juz w swoich domach!
MaDi replied to lucySxy's topic in Już w nowym domu
Jestem, one wydają się młodsze niż 6 tygodni:-( Zaraz pozapraszam trochę osób. -
Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...
MaDi replied to Wiedźma's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czekamy na fotki:cool3: -
Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...
MaDi replied to Wiedźma's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja tylko napisałam co dostaje mój pies, przecież nawet nie wspomniałam aby dostawał go Bruno, podałam tylko przykład leków które baaardzo pomogły w konkretnym przypadku. Nie mam w zwyczaju dyskutować z czyjąś diagnozą. -
[quote name='Ati']Bydgoszcz moze porosze ja o telefon i sie z toba skontaktuje?[/QUOTE] Przekaż Jej mój numer, czy znasz dobrze tą Panią? Najlepiej aby sunia była w zasięgu osoby mogącej ja kontrolować Mam nadzieję,że uda mi się spotkać jak najszybciej z właścicielami Dziuni i dogadam się z nimi. Niestety Pani bardzo dużo pracuje i ciężko się z nią umówić.
-
[quote name='Ati']kobieta pisze , ze sie cos nie moze zarejestrowac:([/QUOTE] Z jakiego jest miasta?
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
MaDi replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='malibo57']Wizyta wypadła bardzo dobrze:) Z uwagi na fakt, że mamy problem z transportem do Bobrowca, nowy dom bierze tę logistyke na siebie. Najpierw Kajtun odbedzie wizyte kontrolna, a potem na spokojnie pani Lena umówi termin kastracji. Prawdopodobnie jutro lub w piątek Kajtun prześpi noc na własnych śmieciach![/QUOTE] Trzymam mocno kciuki aby wszystko się udało.