Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='gretta']nadal aktualne[/QUOTE] Porozwieszaj ogłoszenia w gabinetach wet i sklepach.
  2. Super te dropiate chłopaki. Wiecie coś więcej o dużym rudym samcu? On taki trochę akita? Niektóre szczylki są chyba po huskym/malamucie.
  3. [quote name='Hala']Oj..to i tak bardzo daleko. W każdym razie życze im powodzenia[/QUOTE] Daleko... Mam nadzieję,że uda nam się im pomóc.
  4. [quote name='Pocahontas']dziś FAKTY na tvn.będą mówić o tym!!![/QUOTE] Chciałam sprostować,że dziennikarz źle podpisał Pana Zdzisława Małysza prezentuje on Fundację Lubelska Straż Ochrony Zwierząt.
  5. [quote name='Żunia']Byłam dziś w schronie. Zdjęcia , niestety komórka, wysłałam mms-em ( jak nie znajdę kabelka, to z torbami pójdę ). Jak jakieś pytania, to służę.[/QUOTE] Może dokup kabelek;)
  6. Widać,że panna strasznie zadowolona:multi:
  7. [quote name='lucySxy']dzisiaj tam bylam , dalej sa. Nie zostaly zabrane do schronu , natomiast syn tej kobiety zadzwonil na policje ,zeby sie tym zajela!!!Jak sie okazalo kobieta pisala 3 pisma do gminy w tej sprawie- widzialam daty..pierwsze napisala jeszcze w listopadzie. Psy na pewno urodzily sie 27 .11 bo ma zaznaczone w kalendarzu. One biegaja ,skacza sa bardzo ruchliwe.Futro maja bardzo grube , jak owcza welna,z bardzo grubym podszerstkiem..raczej nie marzna, glodne tez nie sa. Ale jak zostana zabrane do schroniska ,to niestety 2 tyg w plecy,nawet jak beda domki ,beda musieli czekac ,a potem to roznie bywa...[/QUOTE] Wiesz już które schronisko zajmuje się tym terenem?
  8. [quote name='Jo37']Mam miejsce dla szczeniaka - 100zł plus karma i wet .[/QUOTE] Tylko jeden? Jakie miasto?
  9. [quote name='ladySwallow']Fajne maluchy, to chyba o tych mi MaDi mówiłaś? Myślę, że mają 5-6 tygodni. Wystawię maluchom allegro.[/QUOTE] Tak o nich niestety nie mam dla nich miejsca:shake: Dziękuje wszystkim za odwiedzanie wątku.
  10. Zajrzyjcie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200154-Pomocy!-szczeniaki-w-dramatycznej-sytuacji!?p=16106712#post16106712[/url]
  11. Odwiedźcie maluchy w potrzebie: http://www.dogomania.pl/threads/200154-Pomocy!-szczeniaki-w-dramatycznej-sytuacji!?p=16106712#post16106712
  12. [quote name='IVV']dobrze ,ze on do Ciebie Cantadorra trafil ...!!!! wychowasz go na' ludzi' tzn chyba na psy ;)[/QUOTE] Miał chłopak szczęście. Zajrzyjcie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200154-Pomocy!-szczeniaki-w-dramatycznej-sytuacji!?p=16106712#post16106712[/url]
  13. Podobno po wizycie jest odrobinę lepiej. Zajrzyjcie proszę. [url]http://www.dogomania.pl/threads/200154-Pomocy!-szczeniaki-w-dramatycznej-sytuacji!?p=16106712#post16106712[/url]
  14. Proszę o jakąkolwiek pomoc. [url]http://www.dogomania.pl/threads/200154-Pomocy!-szczeniaki-w-dramatycznej-sytuacji!?p=16106712#post16106712[/url]
  15. Możecie pomóc? [url]http://www.dogomania.pl/threads/200154-Pomocy!-szczeniaki-w-dramatycznej-sytuacji!?p=16106712#post16106712[/url]
  16. Wspaniale,że znalazła dom. Zajrzyjcie proszę, maluchy pod gołym niebem:[url]http://www.dogomania.pl/threads/200154-Pomocy!-szczeniaki-w-dramatycznej-sytuacji!?p=16106712#post16106712[/url]
  17. Jestem, one wydają się młodsze niż 6 tygodni:-( Zaraz pozapraszam trochę osób.
  18. Ja tylko napisałam co dostaje mój pies, przecież nawet nie wspomniałam aby dostawał go Bruno, podałam tylko przykład leków które baaardzo pomogły w konkretnym przypadku. Nie mam w zwyczaju dyskutować z czyjąś diagnozą.
  19. [quote name='Ati']Bydgoszcz moze porosze ja o telefon i sie z toba skontaktuje?[/QUOTE] Przekaż Jej mój numer, czy znasz dobrze tą Panią? Najlepiej aby sunia była w zasięgu osoby mogącej ja kontrolować Mam nadzieję,że uda mi się spotkać jak najszybciej z właścicielami Dziuni i dogadam się z nimi. Niestety Pani bardzo dużo pracuje i ciężko się z nią umówić.
  20. [quote name='Ati']kobieta pisze , ze sie cos nie moze zarejestrowac:([/QUOTE] Z jakiego jest miasta?
  21. Podnosimy.
  22. [quote name='malibo57']Wizyta wypadła bardzo dobrze:) Z uwagi na fakt, że mamy problem z transportem do Bobrowca, nowy dom bierze tę logistyke na siebie. Najpierw Kajtun odbedzie wizyte kontrolna, a potem na spokojnie pani Lena umówi termin kastracji. Prawdopodobnie jutro lub w piątek Kajtun prześpi noc na własnych śmieciach![/QUOTE] Trzymam mocno kciuki aby wszystko się udało.
×
×
  • Create New...