-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
Szczeniaki zostały dzisiaj zabrane z pola w okolicy Chełma niestety suni prawdopodobnie ich mamy nie udało mi się złapać. Maluchy są dzikie uciekały na mój widok, nie mogłam ich przecież zostawić na środku pola nie przeżyłyby w takich warunkach. Dziewczynki zostały odrobaczone i są u mnie w domu niestety nie mogę ich zatrzymać, pilnie poszukuję dla nich domów. [URL="http://www.lsoz.org/"]www.lsoz.org[/URL] [FONT=arial][B]FUNDACJA Lubelska Straż Ochrony Zwierząt [/B] [/FONT][FONT=arial][B] 24-204 Wojciechów, Romanówka 22[/B][/FONT][FONT=arial][B] KRS 0000343426[/B][/FONT] Szczeniaki można wspierać przekazując również darowizny na konto:Bank Pekao SA [COLOR=red]81124023821111001036833419[/COLOR] Z dopiskiem "darowizna szczeniaki" Możesz również przekazać fundacji 1% podatku [COLOR=red]KRS 0000343426[/COLOR] Wpłaty: Pani I. Balawender-Ajchel 20zł [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/5036/p2060152h.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/6674/p2060153.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/7351/p2060154.jpg[/IMG]
-
[quote name='basia0607']Podam fakty , które uzyskałam do nessci. Pies nie złapany, jutro ma go schwytać schonisko. Za to zabrany staruszek trzymany w strasznych warunkach, zobaczycie na zdjęciach, szok. Po drodze znalezione na polu 3 szczeniaki. I to by było na tyle.... cholera czy to sie nigdy nie skończy ?[/QUOTE] Dokładnie wybaczcie ale musiałam decydować biegać po wsi za psem który mam nadzieję sobie poradzi czy zabranie szczyli bez szans( założę im zaraz wątek) A to Reks Zapraszam.[url]http://www.dogomania.pl/threads/201772-Zag%C5%82odzony-i-sp%C4%99tany-%C5%82a%C5%84cuchami-czeka%C5%82-na-%C5%9Bmier%C4%87!!!?p=16266312#post16266312[/url]
-
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img528.imageshack.us/img528/368/img0860resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/8504/img0825resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/6294/img0826resizey.jpg[/IMG] -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img824.imageshack.us/img824/6032/img0771resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1069/img0778resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/264/img0789resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/9049/img0802resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/9840/img0840resize.jpg[/IMG] -
Był psem policjanta….. tyle że…. był to zły policjant. Kiedyś Rex pilnował komendy, później pilnował obejścia tego jedynego…swojego pana. Napisałam z małej litery ,bo na wielka ten pan nie zasłużył. Zimna ,dziurawa buda stojąca w śmierdzącym błocie ,brudny zardzewiały garnek (dodajmy ,że najczęściej pusty) i wychudzone ,schorowane ciało spętane łańcuchami. To był „komfort” jaki zły policjant zapewnił swojemu wiernemu stróżowi za wszystkie lata służby. Rex najprawdopodobniej nie widzi , ma odmrożone uszy ,łapy powykręcane przez reumatyzm. Mimo to jak widać…… jest pięknym psem. Szlachetna głowa…. Mądre oczy. Mimo bólu nie ma w nim agresji. Pies został odebrany Jego właścicielowi dniu dzisiejszym i przebywa w klinice na leczeniu. Mamy nadzieję ,że z dniem dzisiejszym dla Rexa zaczęło się Nowe Życie .Nie wiemy jak dalej będą wyglądały Jego losy. Wzięliśmy Go spontanicznie….bez namysłu. Potrzeba Mu pieniędzy…. Na leczenie ,rehabilitację ,hotel lub DT. Psiak ma też dziwne zachowania. Przez cały czas rzucał swoim garnkiem. Nie wiemy czy to zachowania natury psychicznej…. emocjonalnej. To wszystko wyjdzie z czasem. Prosimy o wszelka pomoc dla Rexa. On jest twoim przyjacielem twoim partnerem, twoim obrońcą, twoim psem. Ty jesteś jego życiem, jego miłością, jego panem. On będzie twój, wierny i posłuszny do ostatniego bicia jego serca. Ty jesteś mu winien zasłużyć na takie oddanie. To tylko pies, tak mówisz tylko pies... a ja ci powiem że pies to często jest więcej niż człowiek on nie ma duszy, mówisz... popatrz jeszcze raz psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej ona się huśta na ogonie a kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba to niedaleko pies wyrusza przecież przy tobie jest psie niebo z tobą zostanie jego dusza [B] B. Borzymowska [/B]Reks został w dniu dzisiejszym zabrany od swojego właściciela, dowiedzieliśmy się o jego istnieniu będąc w pobliżu na innej interwencji. Ma około 10/11 lat. Waży 26kg. Zdjęcia mówią same za siebie. Reks znajduje się obecnie w klinice UP w Lublinie Bardzo proszę o pomoc finansową która pozwoli pokryć koszty leczenia i pobytu w klinice. [URL="http://www.lsoz.org/"]www.lsoz.org[/URL] [FONT=arial][B]FUNDACJA Lubelska Straż Ochrony Zwierząt [/B] [/FONT][FONT=arial][B] 24-204 Wojciechów, Romanówka 22[/B][/FONT][FONT=arial][B] KRS 0000343426[/B][/FONT] Reksa można wspierać przekazując również darowizny na konto:Bank Pekao SA [COLOR=red]81124023821111001036833419[/COLOR] Z dopiskiem "darowizna Reks" Możesz również przekazać 1% podatku [COLOR=red]KRS 0000343426[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201772-Zag%C5%82odzony-i-sp%C4%99tany-%C5%82a%C5%84cuchami-czeka%C5%82-na-%C5%9Bmier%C4%87"][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/6818/p2060167.jpg[/IMG][/URL] Wpłaty: Olkatrolka15zł Nesca i Lu_Gosiak 100zł IVV 150zł [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/6818/p2060167.jpg[/IMG] [B] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/4750/p2060168.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/9747/p2060171.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/5180/p2060177.jpg[/IMG] [/B]
-
Musi wytrzymać bo po ciemku niestety nikt tam nie pojedzie. Podobno jest tam od dwóch dni. Nie trzeba już dzwonić na nr. alarmowy bo mam wszystkie szczegóły.
-
[quote name='Viris']Już wysłałam maila ze zdjęciami, rozmiar średni - jak większy potrzeba to mogę też podesłać. Dzięki AnnaAntonina za bazarek - kochana jesteś![/QUOTE] Dziękuję i poproszę również o lepsze bo na pewno się przydadzą.
-
Piękna sunia a radość na pysku bezcenna.
-
Przypomnijcie mi jutro na PW wieczorem to wyślę.
-
Dziękuje Wszystkim za każdą pomoc.
-
Tina - Kto się zakocha w tej wspaniałej, kudłatej suczce? MA DS!
MaDi replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S']Owszem, też...[/QUOTE] Wieje tak,że prawie urwało mi głowę:) W innym tzn. do końca lutego w godzinach konsultacji;) -
Jutro jadę po psa odpowiednie służby zostały powiadomione. Małe sprostowanie SdZ w Lublinie nie istnieje została założona Fundacja Lubelska Straż Ochrony Zwierząt. Basiu miałyśmy chyba okazję poznać się na szkoleniu w Serocku ( Ola z Lublina;))
-
Tina - Kto się zakocha w tej wspaniałej, kudłatej suczce? MA DS!
MaDi replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='matrioszka2']O której Ci łeb odetną ?[/QUOTE] Że mi? Już po. Kiepsko było i Pani Profesor pozwoliła mi przyjść w innym terminie:) -
Wymiziam ją od Was bo to bardzo lubi szczególnie masaż uszu;)
-
[quote name='ladySwallow']MaDi, moja pomoc w kwestii socjalizacji i pracy z suńką po powrocie do Lublina aktualna.[/QUOTE] Dzięki wielkie.
-
Wspaniale. Jesteście z Lublina?
-
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
MaDi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']Dostałam dziś wieści od Rozi - coraz chętniej chodzi na spacery i poznaje nowe tereny, łazi za swoją młodszą panią krok w krok :)[/QUOTE] :smilecol: -
[quote name='muzzy']W końcu zobaczyłem plakat, bo w pracy mam zablokowany serwer, na którym jest umieszczony. Super! Isadora, jak dla mnie świetna robota! :)[/QUOTE] Masz rację mój TZ zrobił tak :crazyeye: jak zobaczył dzieło Isadory.
-
Tina - Kto się zakocha w tej wspaniałej, kudłatej suczce? MA DS!
MaDi replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Podnosimy.... -
[quote name='faith35']to ja szukam hoteliku dla Zuzi naszej ... ;) A właściwie Waszej, ale ona taka sliczna, że se ją przywłaszczyłam już :p EDIT: zobacz, może ten hotelik? Jest 1 miejsce wolne! Napisz PW, Zuzia nie jest duża, więc koszty pewne nie będą duże, bo kasa do uzgodnienia :evil_lol: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/201133[/URL][/QUOTE] Zuzia szuka domowego DT nie oddam jej do kojca bo wtedy nigdy nie znajdzie domu, ona potrzebuje kontaktu i nauki normalności( to tak dla wyjaśnienia;)).
-
[quote name='Iljova']Co tam u suni?[/QUOTE] Fizycznie ok, ale wczoraj chciało mi się płakać jak przygrzmociła głową w szklane drzwi i nie wiedziała co to takiego.
-
Tina - Kto się zakocha w tej wspaniałej, kudłatej suczce? MA DS!
MaDi replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='matrioszka2']Od poprzedniego , czyli nie sporządzane w pocie czoła przez Ciebie . :angryy: I tak wyszło na moje.:eviltong:[/QUOTE] Będę grzeczna idę poczytać ale tylko godzinkę;) -
Tina - Kto się zakocha w tej wspaniałej, kudłatej suczce? MA DS!
MaDi replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='matrioszka2']O tak się edukujesz ?!:razz: Jak Ci dam mówiące przeczucia.:mad:Wynocha od komputera ! :motz:Marsz do książek i tych notatek skserowanych od OBECNYCH na wykładach :diabloti:[/QUOTE] Mam notatki przed nosem ale komputer strasznie mnie kusi... Notatki są od poprzedniego rocznika:diabloti: -
[quote name='gops']znam firmy ktore maja tylko pasek przedni odblaskowy np dingo strong , a cale odblaskowe to nie mam pojecia gdzie mozna dostac, moze gdzies na zamowinie?[/QUOTE] Mam dingo czarne, Twoja sunia ma chyba moro? Nasze są straszliwie złachane:evil_lol: Zwija się też taśma pod brzuchem. Mam je już ponad rok może to dlatego...