Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='anett']Sorry:lol: już się zamykam, nerwy mi puszczają przy tym zalewie bestialstwa... a propos podpiszcie proszę petycję, link w sygnaturze... MaDi może wysłać info o Reksie do irasiad-zagubionym?? umieszczenie Reksa z apelem o pomoc na ich stronie byłoby ogromną pomocą! Nescca mówiła, że możecie wystawić allegro cegiełkowe ze swojej strony? tylko potrzebny szablon?[/QUOTE] Jestem kaleką komputerową ale mam nadzieję,że z szablonem damy radę:evil_lol: Jeśli możesz to napisz do irasiad może się odezwą. Reks pewnie nigdy nie mieszkała w domu ale zasuwa jak wariat po schodach i terenie kliniki, od czasu do czasu przywali w coś głową:roll:
  2. [quote name='Agucha']O mateńko... dopiero zobaczyłam skąd one są zabrane :crazyeye: 24 lata mieszkałam w Chełmie.... Można wiedzieć skąd dokładnie? Spod Chełma mówisz? :lol: Czy my się nie znamy przypadkiem? ;)[/QUOTE] Dokładnie Ruda Huta. Ja jestem z Lublina mój maż ma dziadków w Chełmie;)
  3. Będzie pewnie jeszcze obolała przez kilka dni.
  4. [quote name='muzzy']A czy Mąż jest już uświadomiony co go czeka po powrocie do domu? :D:evil_lol:[/QUOTE] Przyznałam się:evil_lol: Dzisiaj wraca jak dobrze pójdzie:eviltong:
  5. [quote name='muzzy']Ehhh, kobity to się o wszystko potrafią popsztykać :D A jak Reks reaguje na zabiegi przy nim? Pierwszego dnia zdaje się powarkiwał, a jak tam teraz?[/QUOTE] Pierwszego powarkiwał, drugiego wcale:roll: Przy padaniu oczu coś tam mruczał, miał na wszelki wypadek zabezpieczony pysk, ale nie szarpał się jego mruczenie wynika wg. mnie z tego,że nie wie co się dzieje w koło. W czasie wizyty u okulisty musiał siedzieć na stole jakieś 45 minut i daliśmy radę, sama bym się wnerwiła gdyby ktoś przez tyle czasu przykładał mi do oczu "pistolet". W ciągu najbliższych dni będzie kąpany nie ukrywam,że jestem bardzo ciekawa jak zareaguje. P.S. Uwielbia drapanie u nasady ogona, wygina się wtedy jak obłąkany kot:evil_lol:
  6. [quote name='muzzy']A weterynarz coś mówił o tej szyi?[/QUOTE] Szyja zarastała ładnie ale dzisiaj zobaczyliśmy różowe krostki, obroża ma byc tylko na spacery, dostała zresztą szelki. Jednak chyba trzeba się wybrać do dermatologa.
  7. Bruno jest w lubelskim schronisku.
  8. [quote name='as_ko']Allegro cegiełkowe: [URL]http://upload.allegro.pl/show_item.php?item=1453760547[/URL] Teraz muszę lecieć na uczelnię, ale niedługo wrócę to ewentualnie coś poprawię.[/QUOTE] Dziękuję Asiu:loveu:. Trochę wykrakałam z tym zdrowiem, skóra na szyi zaczęła się jątrzyć, mam nadzieję,że to od obroży....
  9. Mam się spotkać z tą dziewczyną we wtorek jak dam radę.
  10. [quote name='Tomo 2']Pamiętajcie ważna jest świadomość co to jest beagle. Ważne nie to gdzie się mieszka ale ile czasu chcemy spędzać psiakiem np. na spacerach . Trzeba pamiętać że spacerek dla zdrowego beagle to 1 - 3 h w jednym spacerze. Tu sunia może nie mieć takich potrzeb ale może bać się schodów , windy . Pewnie nie za bardzo z czystością ale one b.szybko się uczą . Mamy u siebie na stanie np. Gaje też z pseudo mieliśmy obawy ale ona w fajnym super domku szybko opanowała tę sztukę. Sunia pewnie będzie zrównoważona i spokojniejsza niż większość beagle. Pozdrawiam. Całe forum trzyma kciuki. Tomo ja to wszystko wiem to nie pierwsza adopcja;) Schody już zna, walczymy obecnie z posadzką ale damy radę. Prawda jest taka,że ona odżywa dopiero w budynku:crazyeye:
  11. [quote name='AdamS']Azja na stole. Mam ją odebrać po wybudzeniu o 17:00[/QUOTE] Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia.
  12. W sumie każdy ruch na wątku jest dobry:roll: Przywołuję jednak do porządku;) Reks ma się dobrze dostaje preparat na odporność. Jutro zostanie odrobaczony.
  13. [quote name='as_ko']Nowe allegro Tiny :) [url]http://allegro.pl/tina-suczka-idealna-pokochaj-ja-na-zawsze-i1453951761.html[/url][/QUOTE] Z takimi zdjęciami musi szybko znaleźć dom.
  14. [quote name='nescca']TRZEBA SPRAWDZIĆ TO CZY ON NIE TRAFIŁ NA ŁAŃCUCH!!!!! Olu...albo jeszcze gorzej....może poprostu zaladowali Go do auta i wywieźli....albo jesczcze gorzej. Dasz rade kogoś tam wysłać...Olu?[/QUOTE] Człowiek z gminy obiecał,że dzisiaj do mnie zadzwoni, jeśli tego nie zrobi będę go molestowała jutro.
  15. [quote name='Agnieszka_K']to swinka wietnamka tak się piłuje?:) obserwuje je cały czas i mam sentyment bo spod mojego rodzinnego Chełma są chomiki...:) mam nadzieję, że znajdą dobre domki![/QUOTE] Świnka to główna awanturnica, później podpalana i wstydka ciągle grzeczna i na uboczu.
  16. [quote name='IVV']na dobranoc czy ktos moze im zrobic wydarzenie na FB ?[/QUOTE] ??? Maleństwa przekupione:multi: Drą się już na cały dom "wracaj do nas":evil_lol:
  17. [quote name='barbara.h']Nie aktualne!!! :multi: już je :evil_lol: Dzisiaj byli u weta zaszczepili przeciw nosówce i zdjeli szwy:lol: Suńka nazywa się HELA :evil_lol: nawet dzisiaj się pocieszyła do nowych opiekunów, bawi się z kotami, mają Maine con :multi: Zapoznała się dzisiaj ze sforą borderów, podobno była bardzo grzeczna:multi: mam kilka zdjęć z tel ale to jutro sił już brakuje.[/QUOTE] Oby tak dalej.
  18. Dom odpowiedzialny studentka ostatniego roku weterynarii. Niestety mieszkanie i dlatego mam pewne obawy. Nie zraziła się jednak i jest świadoma wszelkich wad Coco.
  19. [quote name='muzzy']Oby jak najwięcej takich policjantów jak ten Twój znajomy. I oby jak najmniej takich 'inspektorów weterynaryjnych' jak ci wyżej wspomniani.[/QUOTE] Z przykrością stwierdzam,że większość inspektorów weterynarii ma tego typu działania w ....
  20. [quote name='matrioszka2']MaDi , mam dla Ciebie cenną informację: mała niunia z reklamówki MA OGONEK.:cool3: Znalazła DS u kierownika i teraz ma na imię Figa.O :lol: ![/QUOTE] Jednak nie oparł się jej urokowi osobistemu:cool3: Jak coś mam do adopcji niewidomego psa w typie ON Kundelkę Zuzię docelowo jakieś 14 kg. Beagielkę Około 6 letnią 3 sunie 6 tygodniowe docelowo raczej małe. Gdzie dostarczyć:evil_lol:?
  21. [quote name='bico']Zrobię przelew na 200 zł dla Zuzki. A co do sterylki, to nie wyobrażam sobie żeby wyszła z liniki bez tego zabiegu:roll:[/QUOTE] Dlatego nadal tam siedzi:evil_lol: I tak nie ma dla niej innego miejsca moja łazienka zajęta przez trzy szczeniaki, a ona potrzebuje domowego DT. Bico dziękuję za wpłaty one ratują sytuację Zuzi.:Rose:
  22. Jest szansa na dom dla Coco wszystko będę wiedziała prawdopodobnie we wtorek.
  23. [quote name='AnnaAntonina']Zuźkowy bazarek już zakończony, czekam jeszcze na 2 wpłaty i jak je otrzymam, to przekażę pieniążki na konto z pierwszego posta. Uzbierałam około 70 zł. Na chwilę obecną niestety nie mogę nic więcej od siebie dołożyć, bo już mnie straszą daty zapłaty raty za studia i ZUSu.[/QUOTE] Dziękujemy:loveu:
  24. Znam policjantów dbających wspaniale o swoich psich przyjaciół jednak w każdym zawodzie zdarzają się wyjątki...
×
×
  • Create New...