-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']Mam nadzieję, że będzie odzew z ogłoszeń, jutro jeszcze je ponowię.[/QUOTE] Dziękuję. Też mam taką nadzieję bo ja trafię do adopcji. -
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']Olu wystarczy ,ze bedziesz zagladac na ta strone i jesli ktos zada pod tym tematem pytanie to zrobisz wpis[/QUOTE] Może niech piszą na fundacyjne ja go nie obsługuję więc może uda się to jakoś pokierować. Możesz podać też śmiało mój nr. czy maila [email][email protected][/email] -
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']wstawilam je tu [URL]http://www.facebook.com/?ref=home#!/event.php?eid=196073190419794[/URL] zagladajcie tam prosze ,pewnie beda jakies pytania[/QUOTE] Niestety nie korzystam z FB od czasu do czasu zaglądam ale nie poruszam się tam sprawnie. Sunie nie są w żaden sposób zabezpieczone nie mogę ich trzymać nie mają tez deklaracji finansowych:( Szukają na wczoraj domów. -
Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...
MaDi replied to Wiedźma's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podnosimy. -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']wrzucilam go tu [URL="http://www.facebook.com/?ref=home#%21/event.php?eid=196073190419794"]http://www.facebook.com/?ref=home#!/event.php?eid=196073190419794[/URL] zagladajcie[/QUOTE] Dziękuję:loveu: Możesz je podrzucić na FB LSOZ. -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='olkatrolka']Masakra, My też mieliśmy kiedyś takiego "policyjnego" owczarka odebranego właścicielowi, który trzymał go w ciemnej i zimnej piwnicy.[/QUOTE] Jego właściciele nawet nie wiedzieli o jego problemach wzrokowych:angryy: -
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']podniose chociaz[/QUOTE] Ja też...... -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Na 1 stronie konto fundacji..[/QUOTE] Bela Reks jest pod moja opieką czyli LSOZ;) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
MaDi replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Pies policjanta... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201772-Zag%C5%82odzony-i-sp%C4%99tany-%C5%82a%C5%84cuchami-czeka%C5%82-na-%C5%9Bmier%C4%87"]http://www.dogomania.pl/threads/201772-Zag%C5%82odzony-i-sp%C4%99tany-%C5%82a%C5%84cuchami-czeka%C5%82-na-%C5%9Bmier%C4%87[/URL]!!! Szczeniaki z pola: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/201779-DRASTYCZNE...szczeniaki-zjada%C5%82y-padlin%C4%99[/URL].... -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Strasznie tu pusto... Niestety nie udało mi się złapać okulisty. Jeśli ktoś ma niezniszczalne miski to Reks chętnie takie przyjmie bo dał w klinice popalić swoim miskowym koncertem. Będzie wdzięczny również za karmę dobrej jakości i wszelkiego rodzaju zabawki bezpieczne dla jego zdrowia. -
Tina - Kto się zakocha w tej wspaniałej, kudłatej suczce? MA DS!
MaDi replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Pokazujemy... -
Dziękuję i czekam na wieści.
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
MaDi replied to funia's topic in Już w nowym domu
Podnosimy. -
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']Nazwałam sobie sunie na potrzeby adopcji: największa - Cherrie średnia - Apple najmniejsza - Berry. Co byś wiedziała, co te ludzie chcą, jak dzwonią :evil_lol: Wystawiłam allegro i główne serwisy - adopcjapsa.pl, gumtree.pl, adin.pl, szerlok.pl[/QUOTE] Dobra ale nad imionami nadal myślę;) -
[quote name='ladySwallow']Potrzebuję więcej zdjęć do ogłoszeń - czy może mi ktoś udostępnić te, które robił Muzzy, a które są np. u Isadory na plakacie?[/QUOTE] Lady sorki ale byłam w w terenie...
-
[quote name='as_ko']Madi ja miałam zrobić aukcję, ale nadal niestety nie wiem jakie były błędy w tamtej oprócz tego przedmiotu aukcji. Nie chcę wystawić drugiego złego, więc zrezygnowałam, może zaoferują się osoby, które mają o tym większe pojęcie niż ja.[/QUOTE] Asiu jest już chyba ok, największym problemem była z tego co zauważyłam informacja którą uzupełniłaś. Zrób jak możesz aukcję Zuzi ona jest w złej sytuacji finansowej.
-
Wielkie podziękowania dla Marty przyszły dzisiaj 2 pary szelek i obróżka dla psiaków z interwencji.
-
[quote name='Isadora7']Piękna aukcja Selengo, jak zwykle :) MaDi ja również chętnie podpowiem conieco, prowadzę również poza swoim konto fundacyjne i chętnie podpowiem jakie schody się napotyka i jak sobie z tym radzić. Tym bardziej że otrzymany status aukcji charytatywnych (po złożeniu garści papierów) trzeba co 3 miesiące wznawiać i tu allegro potrafi bardzo "ułatwiać". Ale warto. Nie płaci sie prowizji (wszelkie wyróżnienia tak i opłaty za wystawienie tak) Jest już aktywne konto fundacyjne ale ja nie potrafię robić aukcji:oops: As_ko zrobiła nawet jedną aukcje dla Coco ale czekają jeszcze Zuzia, Reks i szczeniaki....
-
[quote name='Selenga']Allegro dla Coco, wyróżnione na maksa http://allegro.pl/show_item.php?item=1449744281 MaDi napiszę do Ciebie w sprawie waszego konta allegro i w sprawie aukcji Strasznie Ci dziękuję.... Głupio mi prosić ale mam inne psy równie cierpiące jak Coco, a może nawet bardziej czy im tez możesz pomóc w ten sposób?
-
[quote name='Viris']A Wy nie możecie założyć swojego oficjalnego konta na aukcje charytatywne? Przecież jest na allegro taka opcja (my jeszcze nie mamy, bo nie jesteśmy zarejestrowani). Śliczna Zuzinka. Ciocia Cię przytula mocno :*[/QUOTE] Konto już jest ale ja nie potrafię robić aukcji:oops:
-
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='muzzy']MaDi, jak tam noc minęła? Dały Ci chociaż trochę pospać? :evil_lol:[/QUOTE] Nawet pospałam ale czar prysł po odwiedzeniu szczeniaków i odebraniu od nich "prezentów":evil_lol: -
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='nescca']Boże..... dobrze Olu ,że masz to gospodarstwo na oku.... choć śmiem podejrzewać ,że takich gospodarstw są tysiące w tym kraju.[/QUOTE] Śmiem twierdzić,że jest ich znacznie więcej...