Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='E-S']Madi, zobacz jakie cudo: Podeślesz kontakty do Leni ?[/QUOTE] Wysłałam dane Ati ja ich już niestety nie mam.
  2. Mam do adopcji 6 tygodniowe mikruski i dorosłą 11 kg sunię.
  3. Podnosimy.
  4. W poniedziałek rozmowa z przełożonym policjanta. Ciekawa jestem co powie, miał dużo czasu aby się przygotować...
  5. [quote name='Cleo2008']"wchodze w to", zapisuje, poczytam pozniej i porozsylam glaski dla suni[/QUOTE] Dziękujemy.
  6. Poszukuje pomocy dla 2 letniego pręgowanego kastrowanego psa, który kocha ludzi. Został adoptowany w ubiegłym roku z lubelskiego schroniska i niestety trafił do patologicznej rodziny. Psiak jest zagłodzony ale bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi. Proszę o kontakt 602228411
  7. Dziękuję, szalejecie z ogłoszeniami.
  8. MaDi

    Psia moda by taks

    Reks odebrany policjantowi w truskawkach od Taks: [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/264/img0789resize.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/201772-Zag%C5%82odzony-i-sp%C4%99tany-%C5%82a%C5%84cuchami-czeka%C5%82-na-%C5%9Bmier%C4%87[/url]!!!
  9. [quote name='Agnieszka_K']o matko ile psów miałoby może i nawet kochające domy, gdyby ludzie mieli trochę więcej oleju w głowach... jak tam srajtuchy?:)[/QUOTE] Srajtuchy ok dostają tylko suchą karmę bo koopa była brzydsza:oops:
  10. Był kolejny, " zapytam dzieci czy się zgodzą na sterylizację" zapytałam dlaczego mają się nie zgodzić i wymieniam plusy zabiegu Pani na to" przecież to okaleczanie:shake:"
  11. [quote name='ladySwallow']A nikt nie dzwoni?[/QUOTE] Tylko te 2 telefony jakiś czas temu:(
  12. [quote name='ladySwallow']Sunie mają allegro, do tego ogłoszenia kilka razy wznowione na gumtree.pl, szerlok.pl, adin.pl, adopcjapsa.pl[/QUOTE] Dziękujemy.
  13. [quote name='ladySwallow']Sunie mają allegro, do tego ogłoszenia kilka razy wznowione na gumtree.pl, szerlok.pl, adin.pl, adopcjapsa.pl[/QUOTE] Dziękujemy.
  14. Podnosimy.
  15. [quote name='IVV']szczesciara z Ciebie MaDi ,ze moglas Szanse zobaczyc[/QUOTE] Coco jest na kilka dni sąsiadka Szansy;)
  16. [quote name='MaDi']Potrzebuje kogoś od astów 2 letni kastrowany pręgowany samiec do zabrania:cool3:[/QUOTE] Hop do góry.
  17. [quote name='matrioszka2']No , na przykład fioneczka ... przejrzyj ten wątek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193150-amstaffka-SZANTA-...-znalaz%C5%82a-swoj%C4%85-przysta%C5%84[/URL]-[/QUOTE] Dziękuję, właśnie tam napisałam prośbę o pomoc.
  18. Witajcie poszukuję pomocy dla 2 letniego pręgowanego kastrowanego asta. Psiak przebywa w Lublinie, został adoptowany ze schroniska i trafił bardzo kiepsko... Jeśli ktokolwiek może pomóc prosze o PW. Wiem,że tego typu psiaków jest bardzo dużo ale on pilnie potrzebuje pomocy.
  19. Świruje ile tylko mogę i jak mogę:evil_lol:
×
×
  • Create New...