gosia7
Members-
Posts
6384 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosia7
-
mój Boże...:( Marta prześlij mi zdjęcia psiulka na maila, pokażę swojej wetce. Wg mnie to nużyca, albo może jakaś alergia pokarmowa? ale ja nie jestem wet. Zresztą nie ma co gdybać. Jeśli spotkasz psa np. z właścicielem może mu zaoferować pomoc w postaci wizyty z psiakiem u weta i sfinansowania leków? Możesz też wypytać w okolicy- pies jest charakterystyczny, więc sporo osób - właścicieli innych psów może go kojarzyć ze spacerów chociażby. Inaczej chyba nie da się pomóc.
-
i jeszcze jedno, do "życzliwych" nękających Panią Sąsiadkę smsami i zatruwających życie tel. z dobrymi radami : kochani, jeżeli nie możecie faktycznie i fizycznie pomóc, to przynajmniej NIE PRZESZKADZAJCIE innym próbującym rzeczywiście pomóc. Proszę nie dopuśćmy do sytuacji, w której jedyna życzliwa osoba z okolicy suni odwróci się od niej plecami i nie będzie chciała słyszeć o suce oraz współpracować w jej interesie. Z kim wówczas przyjdzie rozmawiać?, z chlorami, którzy chcą sprzedać sunię za 200zł albo wywiozą ją diabli wiedzą gdzie?! Zastanówcie się, nim będzie za późno...
-
pawemi usuń jak najszybciej nr tel. Pani z wątku (jak się nie uda napisz do moderatora, napewno pomoże). Niestety takie są uroki tego forum, ja też ostatnio spotkałam się tu z wieloma przykrościami za swoje dobre serce i chęć pomocy. Nie przejmuj się tym zupełnie, a Panią przeproś. Naprawdę b.dobrze zrobiłaś szukając pomocy dla suni. Myślę,że uda się jej pomóc, ja nadal podtrzymuję ofertę pomocy finansowej, Ola Warszawa i juliaikamil proponują pomoc w transporcie. Tylko kto zaopiekuje się suńką po sterylizacji i da dt do czasu znalezienia ds? PS. Czy Pani sąsiadka mogłaby się nią zaopiekować gdyby miała np. wsparcie finansowe na jedzenie dla suni itp. czy to w tej chwili zupełnie odpada po ostatnich "pomocowych akcjach dogomaniaków"?
-
Sobieszek - pies- przytulanka z ulicy ma DS!:):):)
gosia7 replied to gosia7's topic in Już w nowym domu
nie wiem dlaczego pierwsze zdjęcie wstawia mi się takie maleńkie... -
Sobieszek - pies- przytulanka z ulicy ma DS!:):):)
gosia7 replied to gosia7's topic in Już w nowym domu
Aga przysłała nowe zdjęcia, jeszcze ciepłe:) więc wstawiam natychmiast:) Niunio w nowej obróżce z identyfikatorem: [IMG]http://i53.tinypic.com/24xg909.jpg[/IMG] i w swojej ulubionej pozycji do góry kołami:) [IMG]http://i51.tinypic.com/20ib2bl.jpg[/IMG] Dziękuję i pozdrawiam, a czworonożne głaszczę wirtualnie tysiące razy:) -
Sobieszek - pies- przytulanka z ulicy ma DS!:):):)
gosia7 replied to gosia7's topic in Już w nowym domu
Napisałam do moderatora. Wkrótce się przenosimy do działu : Już w nowym domu:) Tam będzie można śledzić dalsze losy Sobiesia, ale zapewne relacje nie będą już tak intensywne. Wszystkim jego sympatykom oraz wszystkim , którzy mi pomogli znaleźć mu dom lub tylko wsparli mnie psychicznie i duchowo jeszcze raz serdecznie dziękuję:) -
Pies z kategorii "śmieć". A kiedyś był niufem...WYADOPTOWANY
gosia7 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
pycholku przesłodki powodzenia!:) wiedziałam,że nie jesteś śmieciem!!! oby ktoś kto się w Tobie zakochał był tego wart! -
pawemi czy po powrocie będziesz kontynuować wątek suni? wątpię,że uda się expresowo znaleźć jej dom...są wakacje... na jakiej ulicy na Ochocie sunia się błąka? może ktoś z tamtych okolic ją wypatrzy? czy możesz przesłać na maila Sula zdjęcia suni do ogłoszeń? czy w ogłoszeniach można podać tel. Twojej znajomej do kontaktu?
-
Sobieszek - pies- przytulanka z ulicy ma DS!:):):)
gosia7 replied to gosia7's topic in Już w nowym domu
i jeszcze jedno, może by Sobiesia przenieść do kategorii znalazły dom? tylko jak? ktoś podpowie? -
Sobieszek - pies- przytulanka z ulicy ma DS!:):):)
gosia7 replied to gosia7's topic in Już w nowym domu
Aga zgodnie z obietnicą cioteczka przesyła listem poleconym identyfikator z wygrawerowanym Twoim nr telefonu dla Sobiesia, żeby już nigdy, przenigdy się nie zgubił!!! (świeżo odebrany od grawera, podziękowania dla pana, ktory zrobił to z dnia na dzień-ekspresowo!).Do identyfikatora dołączam skórzaną obróżkę na nową drogę życia:) z masywnym zapięciem (z taśmy typu klik-klak się wyślizgiwał , a plastikowy zaczep potrafi puścić). Oto całość: [IMG]http://i54.tinypic.com/dbno6h.jpg[/IMG] Żeby zaś Zuzi nie było przykro dla niej taki sam komplecik w czerwonym kolorze:) [IMG]http://i51.tinypic.com/261ghp0.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2f0cd1k.jpg[/IMG] Mam nadzieję,że przesyłka dojdzie do Was ok.środy. Jak tylko założycie, proszę o zdjęcia:) Nie mogę się już doczekać! Pozdrawiam. i zdrówka życzę Synusiowi:) -
niestety to nie takie szybkie i proste:( tu jest wiele miłośników psów, ale większość ma juz swoje w domu. trzeba by zrobić suńce ogłoszenia (Gumtree, Cafeanimal, Allegratka, Allegro, FB) może się ktoś zakocha:) zważywszy,że jest grzeczna koniecznie trzeba by ją wysterylizować! może na Paluchu byłoby to możliwe, jeśli się zgłosi,że sunia jest bezdomna i po sterylizacji chce się ją zatrzymać. czy Twoja znajoma lub Ty mogłabyś zaopiekować się sunią u siebie w domu po sterylizacji? pawemi nie trać nadziei i nie rezygnuj z szukania domu suni, dobrze,że założyłaś jej wątek i zajełaś się jej sprawą. napisz więcej, jaki jest stosunek suni do kotów/dzieci, jak zachowuje się w domu, czy umie zostawać sama, nie niszczy, czy potrafi chodzić na smyczy, gdzie jest. czy ktoś pomoże ogłaszać sunię?
-
Pies z kategorii "śmieć". A kiedyś był niufem...WYADOPTOWANY
gosia7 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
śliczny pychol:) stanowczo nie zgadzam się z katergorią : śmieć. gdzie jest teraz psiulek? ktoś szuka mu domu...? -
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]wczoraj rano mocno padało w Sobieszewie i nie spotkałam chłopaka już... Zresztą on czasem biega wieczorem, może dlatego? Jedyne co mogłam zrobic to wyłożyłam na jego trasie kg kiełbasy śląskiej. Mam nadzieję,ze znalazł i zjadł, jeśli go ktoś inny nie wyprzedził...(biega też niewielka sunia z wyciągniętymi sutkami, ma dom i szczeniaka na ul.Falowej, ale też szuka żarcia).[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Przekazałam też informację o miejscu i psie bardzo miłej Pani z Fundacji Boksery w potrzebie. Powiedzieła,że spróbują zgłosić sprawę do OTOZ Animals, ale jak robiłam interwencję w sprawie kotów (dłuugi temat nie na to forum), OTOZ odmówili przyjazdu kiedy byli najbardziej potrzebni, a potem pomogły dziewczyny z innej fundacji dla kotów PKDT (cuuudowne osoby zresztą!!!:)) TPOZ też wówczas odmówił. [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]AgaiTheta dziękuję ,że pomożesz:) Proszę miejcie chłopaka na uwadze. Tylko boję się,że jak własciciel psa zostanie tylko upomniany,że puszcza go luzem, przestanie wogóle go wypuszczać i boksio nawet nie znajdzie jedzenia w śmietniku, u turystów...Ja już jestem w Warszawie...[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
-
ustaliłam dodatkowo (od miejscowego drobnego pijaczka, który też ma psy),że boksio ma na imię BOLS. Wg mnie to również o czymś świadczy... I mieszka na ul.Turystcznej 12 (przemiesza się też ul.Falową w str. morza), właścicielem jest jakiś młody chłopak. Dziś spotkałam bokserka i dałam mu duuużą puchę. Wcinał aż mu się uszy trzęsły:) bidak jest tak chudy,że można mu liczyć żebra przez skórę... Jutro wyjeżdżam:(
-
Sobieszek - pies- przytulanka z ulicy ma DS!:):):)
gosia7 replied to gosia7's topic in Już w nowym domu
Gosia7 dobrze wiem, jak czujesz się szczęśliwa!![/QUOTE] tak Awit jestem przeszczęśliwa:):):):):):):)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wyjeżdżam z Sobieszewa jutro i wciąż nie mogę uwierzyć,że tak szybko udało się znaleźć dom dla Sobieszka! Teraz już wiem,że czekał tu , na tej ulicy od listopada, wytrzymał najcięższe mrozy , na minus 20 st. spał na wycieraczce przed kamienicą (nawet na klatkę go nie wpuścili!!!),nieraz uciekał przed kołami samochodu , a wszystko po to, by doczekać do lipca i mego przyjazdu! to przeznaczenie,że udało się nam spotkać. i kolejne,że spotkaliśmy kolejnego anioła: Agę:) Pozdrawiam wszystkich, którzy cieszą się ze mną:) -
Sobieszek - pies- przytulanka z ulicy ma DS!:):):)
gosia7 replied to gosia7's topic in Już w nowym domu
Na prośbę Agi wstawiam zdjęcia psiunia z nowego domku: z koleżanką Zuzą:) mizianko na dwie ręce:) [IMG]http://i55.tinypic.com/33cn28y.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2hs7xhc.jpg[/IMG] mizianko indywidualne:) [IMG]http://i54.tinypic.com/1imqu0.jpg[/IMG] To co Aguniu, zmieniamy tytuł wątku Sobiesia? -
jesteście Aniołami: Ty i Żona!
-
widziałam go znów, węszy i szuka jedzenia wokół śmietników:( na terenie mojego sanatorium śmietniki też dziś były powywracane, torby porozrywane. nie wiem , czy to on, ale on napewno jest głodny, chudy i szuka... przedwczoraj pytałam jakichś chłopaków na podwórku szarej kamienicy- ul.Turystyczna 12 w Sobieszewie. ponoć bokser jest stamtąd, z tego podwórka (albo najbliższej okolicy wg mnie). Miejcie to na uwadze osoby z Gdańska i okolic. Ja jutro wyjeżdżam i nic więcej nie pomogę w jego sprawie... Skoro ma właściciela nie mogłam go po prostu zwinąć na oczach tych ludzi. Ale może ktoś od bokserków powinien być bardziej bezwzględny i to zrobić, dla jego dobra.