Jump to content
Dogomania

gosia7

Members
  • Posts

    6384
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosia7

  1. jeszcze 4 dni bazarku dla KAngusia zostało i troszkę fantów. Zapraszamy:)
  2. przynajmniej ogłaszaj go ze SWOIM nr tel (nawet jak aktualnie nie masz świeżych info o psie),bo tak nie masz gwarancji czy tel.hotelowy ktoś wogóle odbierze na czas,jak poprowadzi rozmowę itd. Bardzo,bardzo przykra sytuacja. A może chociaż zmienić hotel? Na taki,by ktoś znajomy odwiedzał psa? Bardzo niebezpieczne jest wsadzenie psa ,bez osoistego kontaktu,bez nadzoru.Szczególnie jak tak reaguje. W hotelu ,nie w schronisku-nie powinien tak reagować. Wiem,że łatwo mi gadać,ale Ben sam tego nie powie,a jak piszesz pokazuje to całym ciałem. Domyślam się,że jest Ci trudno,ale dobrze by było mieć to na uwadze. PS.Osoba odp.-Linda(?) jak widzę zbanowana-nie doczytałam za co?
  3. bazarek dla Kanga tylko do niedzieli serdecznie zapraszam:) http://www.dogomania.pl/forum/threads/248949-POD-CHOINKĘ-i-na-codzień-prezenty-dla-NIEJ-i-dla-NIEGO dla tych,którzy zaglądali na początku info,że w międzyczasie dołożyłam troszkę nowych fantów,polecam przejrzeć:)
  4. Co u Bena? Czy ten hotel jest napewno ok? Dziwi mnie,że pies nadal reaguje sikaniem pod siebie ze strachu:crazyeye: |Wg mnie świadczy to o miejscu,które nie daje mu poczucia bezpieczeństwa i podejściu opiekunów- w opłacanym hotelu nie powinno być o tym mowy.
  5. Kango był dzisiaj na szczepionce p-ko wściekliźnie. Nawet nie wiedział kiedy dostał. Najbardziej rozgarnięty to on nie jest:eviltong: I za to kocham ten pychol:loveu:
  6. Franio w DS:lol: Proszę moda o zamknięcie wątku.
  7. dzięki,że wpadłaś Cioteczko baffi2:) To cudne legowisko,tylko,że ja mam jeden mały pokój i nie będzie gdzie go wstawić, nie zmieści się:roll:
  8. [quote name='Panna Marple']Dołożę się do łóżeczka dla mojego ulubieńca:lol:[/QUOTE] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :iloveyou::iloveyou::iloveyou:
  9. [quote name='agat21']oglądałam takie duże ortopedyczne - rzeczywiście kosztują sporo, ale po zapłaceniu wszystkich deklaracji i kupnie prezentów gwiazdkowych :diabloti: mam nadzieję znaleźć jeszcze grosik na prezent dla Kangulca ;)[/QUOTE] :buzi::calus:
  10. Jeszcze wklejam zaległe badania,ciągle nie było czasu i ważniejsze sprawy na głowie. Tu wynik badania histopatologicznego stwierdzającego tłuszczak. A tu cd. wizyty jak coś dolegało w łapkę (już lepiej,ale czasem i tak ją liże:roll:) oraz oczyszczenie gruczołów okołoodbytowych. Gruczoły muszą być u niego oczyszczane co jakiś czas, trzeba tego pilnować ze względu na ten usunięty nowotwor gruczołów okołoodbytowych.
  11. Cioteczce Sisi40 baaardzo dziękuję za ryż,makaron,kaszę gryczaną i puuulpety dla Kangusia:calus::buzi:
  12. [quote name='Panna Marple']a jakaś przybliżona kwota? http://www.zooplus.pl/shop/psy/legowisko_dla_psa/ortopedyczne tutaj możesz sobie pooglądać Ciociu. Jak ktoś znajdzie gdzieś tańsze/nawet używane,nie zniszczone ,to bardzo proszę dajcie znać... Tylko,żeby była możliwość prania,inne nie wchodzi w grę (mój kot potrafi mu obsiusiać i muszę mieć możliwość to uprać).
  13. ale my chcielibyśmy takie ortopedyczne,z którego się wygodnie podnosi starszemu psu- to jest drogie:roll:,nie wiem czy uzbieram... Dodatkowo wczoraj skończył się termin szczepionki p-ko wściekliźnie i mamy kolejny obowiązkowy wydatek:mad: Dlatego zapraszam na bazarek!
  14. To Kango z dziś. Nie wiem czy Ciotki pamiętają,ale właśnie rok temu został zabrany z betonu,na którym koczował. Dziś koczuje już w cieple na swojej wychełstanej kołderce,a ja ciułam na nowe legowisko dla niego na bazarku:wallbash: Jego roczny bilans to grzanie dupki w ciepłym dt ,jedna próba adopcji zakończona zwrotem po 6godzinach i 5kg jego wagi do przodu:eviltong: Myślę,że jest szczęśliwy:loveu: PS.Serdeczne dzięki wszystkim Ciociom i Wujkowi za deklaracje stałe,za wpłaty jednorazowe i kibicowanie mu :Rose:.
  15. [quote name='gosia7'] Kocurek znalazł DS. Może kontakt z jego obecną opiekunką nie jest szczytem moich marzeń:diabloti:,ale kocio ma pełną miskę,czystą kuwetę i ciepłe mieszkanko.A ja umowę adopcyjną i wizytę poadopcyjną za sobą.Nie marznie już w brudnej,zimnej piwnicy skąd go zgarnęłam prawie pół roku temu. To jeden mini sukces.
  16. Witaj,jeśli mogę teraz poprosić o zrobienie zaproszeń na mój bazarek,to bardzo proszę. Tutaj link: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248949-POD-CHOINK%C4%98-i-na-co-dzie%C5%84-prezenty-dla-NIEJ-i-dla-NIEGO"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248949-POD-CHOINKĘ-i-na-co-dzień-prezenty-dla-NIEJ-i-dla-NIEGO[/URL] Nie wiem co się pisze i co z czym je:roll:,bo to mój pierwszy barazek w życiu.Zdaję się całkowicie na Ciebie. Dzięki wielkie, pozdrawiam Ciebie i Wierunię Przepraszam,że naskrobałam na wątku,ale skrzyneczkę masz zapchaną.
  17. Wiem,że drogie,niestety.Dodatkowo dla niego ten największy rozmiar potrzeba,na siłę średni.Dlatego wytargałam wszystkie domowe skarby i robię bazarek. Może coś uzbieram,choć dużo kasy potrzeba. Pewnie się teraz jeszcze nie uda. Nie stać mnie samej na taki zakup. Deklaracje,choć bardzo cenne:Rose: nie starczają nawet na całe kangusiowe utrzymanie. A on bidulek niekiedy z trudem się podnosi z kołdry,pewnie stawy dają znać,a kołdra płaska,cóż wiek robi swoje. Walczę zatem o sprzedaż fantów z bazarku i jeszcze raz serdecznie zapraszam Cioteczki tutaj: http://www.dogomania.pl/forum/thread...EJ-i-dla-NIEGO
  18. tak,bazarek zrobiony! Dziękujemy Cioci Mazowszance2 za wsparcie!!!:loveu: zajrzyjcie proszę,chciałabym uzbierać na porządne legowisko dla Kangusia,takie ortopedyczne,bo jak wstaje to mu ciężko,starszy jegomość z niego. Kuśtykają stare kości zanim rozchodzi... Nie wiem czy się uda,póki co szczerze wątpię,ale próbuję: http://www.dogomania.pl/forum/threads/248949-POD-CHOINKĘ-i-na-codzień-prezenty-dla-NIEJ-i-dla-NIEGO
  19. uprzejmie dziękujemy,choć Kangulec to raczej swój,wiejski chłop jest,nie arystokrata uprzejmie dziękujący,ale za to przekochany tumanek jest;)
  20. tak mi przykro, dziuniek-tyle już wycierpiałaś tego roku ,Ty i psiaki,wyrazy współczucia...
  21. proszę spróbujcie tego,naprawdę działa,choć nie jest tanie,ale chyba zaczyna już chodzić o życie...
  22. niestety nie wierzę w DOBRE leczenie w szpitalikach/ w klinikach,za dużo zwierząt,za mało czasu wetów i chyba niestety empatii... raczej diagnoza i do domu,nikt z wetów mając wielu pacjentów,także tych czekających w kolejkach pd gabinetem nie będzie się cackał z np.podtykaniem jedzenia psu w szpitalnym boksie. To pewne... Ilekroć dzwoniłam,żeby dopytać o zostawione zwierzę,nawet nie wiedziano O KTÓRE chodzi,ciągła zmiana osób,dyżurów...koszmar
  23. ewentualnie dla wycieńczonych psów/po operacjach pomocny jest Royal Canin Dog Convalescence Support puszka/saszetka tzn.proszek ,są wysokoenergetyczne albo puszki Gastrointestinal Royal Canin
×
×
  • Create New...