[quote name='Marinka']Aga, Trzymaj się. Jestem z Tobą całym sercem.
Mam nadzieję, że podejrzenie będzie li tylko podejrzeniem i niczym więcej. Trzeba być dobrej myśli. Przesyłam dobrą energię[/QUOTE]
i ja......
No niestety właśnie ze względu na bezdomne psiaki podróżowanie po kraju nie jest przyjemne. Podobnie z wycieczkami, często górskie szlaki prowadzą przez przysiółki, kolonie i taki żal przechodzić obok tych umęczonych na łańcuchach.....:-(