Kochane moje, u Koziołka Matołka byłam w sobotę z wizytą. Europejskie Centrum Bajki- może już mam swoje lata, więc patrzenie trochę inne, ale jednak myślę sobie,że dla rodziny z dziećmi,która tam zawita, to jest za drogo i mało atrakcyjnie
Pewnie początkiem listopada albo jeszcze końcem października. Ja właśnie wróciłam z wycieczki z okolic Pacanowa- u Koziołka Matołka też byłam. )d jutra zacznę może coś tworzyć, bo dzisiaj mam dosyć wrażeń...fajnie było ale droga koszmar....