[quote name='Aimez_moi']A ktory niby charczy?[/QUOTE]
Ciaposław..wet stwierdził,że to związane z wiekiem zaburzenia krążenia, a może już nowotwór się odzywa. Piesio ma lekarstwo i codziennie muszę wymyślać coś,żeby kapsułkę przemycić, a jest spora....Ciapek niby głuchawy i ślepawy, ale niuch ma dobry.....łakomstwo go jednak gubi...