[quote name='funia']Marcel nieuchronnie sie starzeje .Wzrok leci mu bardzo ...Dużo więcej poleguje niż biega i pózniej wychodzi z rana po nocy,oczywiście japę drze jak dawniej . .Jeszcze w tamtym roku pierwszy stał pod bramka sygnalizując ,ze chce się załatwić .Dzisiaj jak rano wypuszczam psy to on jeszcze śpi ....Futro piekne ,[B]gruby jak był [/B]ale widze.ze starosc postępuje nieubłaganie ...
Kupuje im raz w tyg.kości kulinarne same mięso z chrząstkami dziadek pomimo ,ze szczerbaty zjada sporo i bez problemu .[/QUOTE]
oj funiu...jaki gruby ...Prezes Marcelek zadbany żywieniowo...a że śpi dłużej....przecież tyle Prezesunio ma na głowie...