Tutaj Marinka pewnie pomoże, bo Ona kumata...Bardzo się cieszę,że Arguś zabezpieczony...już mi się ryczeć chciało nad tym wszystkim..Kocham wątki Marcelkowe i Argusiowe, bo są takie pozytywne, dają dużo dobrej energii. I jestem szczęśliwa,że tak pozostanie