Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. No pewnie,że nie. A pogoda pewnie będzie, już Marcelino się o to postara ;-)
  2. Toffiku jeszcze spacerek przed spankiem :lol:
  3. Wizusku, ze mną też na spacerek przed kolacją, żeby się jedzonko dobrze w brzuszku ułożyło :lol:
  4. Powalą wszystkich na kolana. Zwłaszcza Marcelino - taki przystojniak :lol: :lol:
  5. [quote name='Aimez_moi']Ale numer.......:) Marcelino w sesji zdjeciowej......:)[/QUOTE] Klisza pęknie;-)
  6. Wszyscy myślą o Bąbelku-słodziak :lol:
  7. Maxiu, gdziekolwiek jesteś psiaku, niech ci szczęście sprzyja, żebyś nie spotkał na swej drodze złego człowieka!!!!!!!
  8. I co tam Franiu kochany u ciebie? Jak się psiaku kochany czujesz?
  9. A mój zwierzyniec połknąłby to w minuty trzy. Parysku kiełbaskę? Wygląda mniam, mniam :lol:
  10. [quote name='ranias']A moje staruszki rwą ile sił do bramki, a potem zamieniamy się miejscami#evil_lol Olinek nauczy się spacerować, bo to mądry piesek:lol:[/QUOTE] A przed Olinkiem miał się szczerzyć diabełek. Cóś nie wyszło :-(
  11. A moje staruszki rwą ile sił do bramki, a potem zamieniamy się miejscami#evil_lol Olinek nauczy się spacerować, bo to mądry piesek:lol:
  12. Emeryturka to chyba u Funi. Marcelek kocha swoją budkę :lol:
  13. Debra, śliczna psinko dzień dobry:lol:
  14. Lisiowie mili, jak wam dzionek minął? Czy już po spacerkach?
  15. No Chopin chłopie czas na spacer, trzeba rozprostować kości.Ponoć lepiej się śpi ;-)
  16. Aniczku chodźmy na spacerek przed kolacją :lol:
  17. A przed kolacją na spacerek,żeby potem jedzonko się lepiej ułożyło ;-)
  18. Antoś jest teraz szczęśliwy i ma jeszcze osobistą pielęgniarkę ;-) Może zaprzyjaźni się z Olinkiem :lol:
  19. Dokładnie :lol: ma osobistą wróżkę :lol:
  20. Wpłaciłam dla suni 25zł- to są moje deklaracje za okres sierpień- grudzień.Fajnie, że malutka po sterylce, może to ułatwi znalezienie domku:lol:
  21. Puk, puk czy można wieczorową porą do pieska, z marchewką ;-)
  22. Toficzku, słodki psiaczku dzień dobry :lol:
  23. Dobrze, że woda ominęła ZuzięM :lol: :lol: :lol:
  24. Mozart dzień dobry psiaku, życzę ci miłego dnia :-)
  25. Ciekawe czy szczeniorek mu się spodoba? Bo sunia pewnie tak;-)
×
×
  • Create New...