Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Franio ma tutaj klub swoich fanów.Jeszcze żeby nam pychola pokazał, to byłaby pełnia szczęścia :loveu:
  2. Dzisiaj deszczowo, ale nam to nie przeszkadza.Wczoraj wygrzaliśmy się na słonku za wszystkie czasy :lol:
  3. Piesiu, popołudniowe mizianki :loveu:
  4. [quote name='sylwiaso']Jestem Debrunia![IMG]http://img255.imageshack.us/img255/3809/dscn2295i.jpg[/IMG][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/186/dscn2299w.jpg[/IMG][/QUOTE] Jestem taka piękna i taka słodka. Pokochaj mnie !!!
  5. Marcelino witaj psiaku, znowu deszcz pada, ale niech tam i tak cię lubię :loveu:
  6. Piesiu, witam cię. U mnie deszcz od rana, wieje i całkiem jakoś jesiennie:p
  7. Miło oglądać zdjęcia szczęśliwych psiaków:lol:
  8. Aniczku, zostaw pupę w spokoju.Chyba piesio ma jakiś problem, skoro się sam rani:shake:
  9. Mozart zaprasza wszystkie ciocie na zakupy:multi::multi::multi:
  10. Tyle zieleni, taka przestrzeń do biegania i tyle nornic do wytropienia- jaka radość wielka:multi:
  11. [quote name='danka4u1']Ja dołączam się do przechadzki, ale co z tą pogodą?? Teraz u Ciebie też chyba deszczowo? Olinek lubi " mokre" spacery? Mojemu Oskarowi nie sprawiają różnicy żadne anomalie pogodowe.[/QUOTE] U mnie cały dzień błękitne niebo i słoneczko grzeje. To będzie prawdziwie letni spacerek:lol:
  12. Czekamy na wieści o Aniku i jego szanownej pupci :lol:
  13. Piesiu, życzę ci miłego dnia:lol:
  14. [quote name='Marinkaa']Kurcze coś w tym jest :) - u nas też słonko wyszło :)[/QUOTE] Może Marcelino nas trochę lubi:lol::lol::lol:
  15. Zjemy wszystko po drodze, żeby mieć dużo siły na dłuuugi spacerek ;-)
  16. Chopinku, jak tam dzisiaj się czujesz?Znowu psiaka swędzi wszystko?:shake:
  17. Antosiu, idziemy z Olinkiem na spacerek.Wybierzesz się z nami?:lol:
  18. Parysku, zapraszam na pogawędki i małe co nieco ;)
  19. [quote name='danka4u1']Olinku, dziś deszczowy i zimny dzień, ale na spacerek pójdziesz z ciotką?[/QUOTE] Dzisiaj poprawa pogody.Olinku, zapraszam na spacerek. Może Antos wybierze się z nami..:lol:
  20. I tyle wkoło zapachów, i wszystkiego łapą dotknąć trzeba...:lol:
  21. A widzisz piesiu, jak ty dużo możesz. Zero deszczu i nawet słonko się na chwilę pokazało. Marcelino- duża buźka :loveu:
  22. Ej, chyba nie do tej pani, raczej nie jest zdecydowana czego by chciała :shake:
  23. Dzielny ten nasz Franio, pana doktora się nie boi;)
  24. [quote name='danka4u1']Wiadomo, bo w torbie są same dobre rzeczy, a to jest własność Lisiowa.[/QUOTE] A jak to jest moje, to wszyscy powinni o tym wiedzieć :lol:
×
×
  • Create New...