Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Dostałam pw.Mam już za dużo stałych deklaracji.:shake:
  2. Ja przelałam listopadową deklarację na stare konto.Nowe dostałam, dzięki
  3. Parysku, na spacerek przed spankiem zapraszam
  4. Tylko proszę mnie odprowadzić na miejsce:evil_lol:
  5. [quote name='Luzia&Funia']Kurcze jak tu spacerowo :lol: to może i ja się załapię ;)[/QUOTE] A pewnie, zapraszamy.Jak pójdziemy w trójkę, to przynajmniej po 3 psiaki zabierzemy.Ale się będzie działo:crazyeye:
  6. [quote name='Kocurek']Ja tez zabieram Mocka na wirtualny spacerek:)[/QUOTE] To może pójdziemy razem? Będzie weselej, zabierzemy jeszcze Szopka
  7. Aniczku, witam popołudniową porą:lol:
  8. Mocek, piękny psiaku zaglądam do ciebie:lol:
  9. Szopusiu, zaglądam do ciebie z popołudniową wizytą:lol:
  10. No to Argusiu na spacerek, na słoneczko i wiaterek:multi:
  11. Marcelino, a pokażesz kiedyś uroczego pychola?
  12. No to Olinku zdrowiej chłopie, bo ja już trasę sylwestrową obmyślam. I żadne mi tu rzadkie koopy.Ma być połysk i glanc.W koopie też;)
  13. [quote name='Romka']Wybieram się do Was w czwartek,UMilki nie bedę przeszkadzać w święto?[/QUOTE] Ale się nasz Antoni ucieszy,żeby tylko pogoda dopisała:lol:
  14. [quote name='Zofija']czy ktoś moze zrobić allegro Olinkowi?????[/QUOTE] Zamówiłam allegro Olinkowi na bazarku.Jak się piesio czuje?
  15. No, jedzonko to podstawa- dla niektórych:evil_lol:
  16. Temat pieniędzy jest zawsze drażliwy, ale taka prawda że tutaj pieniądze są bardzo istotne i porządek w tym temacie musi być
  17. [quote name='miron h']Podnosimy Szopka :)[/QUOTE] To ja też pomogę w dźwiganiu, w końcu Szopek swoje waży;)
  18. Chyba jak nie ma dramatów, to wszystko z czasem zamiera...
  19. [quote name='Marinkaa']Marcelku, jak dobrze, że wciąż są z Tobą dwie wspaniałe dziewczyny :) ... na innych watkach nie ma już prawie nikogo...[/QUOTE] Bo my w trójkę przyznajemy się do dobrego apetytu :lol:
  20. [quote name='danka4u1']Opracuj, opracuj, bo nie wiem, gdzie zmieścimy to całe towarzystwo...gorzej będzie, bo mój Oskar chce być jedynakiem i ewentualnie wchodzi w grę tylko obecność dam. Idę pogadać z Olinkiem na wieczorne sikanko. Reniu, idziesz z nami?[/QUOTE] Nie zdążyłam na wieczorny spacerek.Lista uczestników sylwestrowej imprezy jest bardzo długa i przeważają na niej panowie.Coś trzeba pokombinować. A Olinek to mądry piesek, jak zwieje po siatce, to zawołany wróci.A gdzieżby mu było lepiej?
×
×
  • Create New...