Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. [quote name='Zofija']a ile opkaowań???[/QUOTE] To już musimy poczekać na UMilki, bo wie ile potrzeba
  2. Z Frania się kudłaty Franulek zrobił, z loczkiem na grzbiecie i nie tylko:lol:
  3. [quote name='Angel']witamy kochanygo psiaki i cioteczki :loveu:[/QUOTE] Dobry wieczór po dobrym dniu :lol:
  4. Marcelino moje kochanie pogodynkowe, dobry wieczór :loveu:
  5. Buziaczek w Aniczkowy pycholek :lol:
  6. [quote name='holly101']A z racji tego, że zapowiedziałam, że koszty przesyłek też przekażę na psiaki to wyszło nawet więcej - 340zł :)[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi::multi:
  7. Całujemy cudnego pychola Antosiowego :lol:
  8. [quote name='Aimez_moi']Na pewno.....:):) Martwi mnie tylko, ze domku znalesc nie mozna dla chlopakow.......[/QUOTE] A ja tak czasem myślę, że Marcelino to chyba znalazł dom u funi. Arguś młodszy, ma chyba większą szansę na adopcję...
  9. Wpłaciłam dla suni 30zł, zobaczę potem jak z finansami.Zdrowiej Gretko :lol:
  10. [quote name='Aimez_moi']Oby tak dalej......:):) Ciekawa jestem jak daje sobie rade teraz w zime.......[/QUOTE] Pewnie funia się troszczy o naszego dziadzia :lol:
  11. [quote name='UBOCZE']No cóż! Nobody is perfect!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Parysku, witam - uroczy Jack Lemmon, jak miło zobaczyć :lol:
  12. [quote name='Zofija']Dzwoniłą do mnie Pani Ania ze Skoczowa, która pomaga nam finansowo przy Olinku i mówiła , ze to lekarstwo u jej weta jest za 18 zł, a moz e przy zakupie większej ilości byłoby jeszcze tańsze.[/QUOTE] To może kupimy Olinkowi, zawsze będzie taniej :lol:
  13. To jeszcze buziaki ode mnie zanim Arguś zwieje :lol:
  14. No proszę ,dzień mnie nie było, a tu kropelki załatwione, pieniążków przybyło piesiowi- same dobre wieści :multi:
  15. [quote name='Aimez_moi']Spoko.....:) juz niedlugo Gwiazdka.....:):)[/QUOTE] a to dopiero będzie mniam mniam:evil_lol:
  16. Weszłam na wątek i tak myślę jak pomóc. Mogę jedynie finansowo.Nie deklaruję stałych wpłat, bo jestem kompletnie"zapsiona". ale w miarę możliwości pomogę.
  17. [quote name='Aimez_moi']Witamy....:) witamy....:) A jak Twoj brzuszek po Mikolajkach?[/QUOTE] Jakiś taki duży :oops:
  18. Quinax - prosimy, może uda się załatwić :lol:
  19. Dobry wieczór Anisiu :lol:
  20. Olinku kochany, zapraszam na spacerek piesku :lol:
  21. A chociaż teraz sobie staruszki użyją życia. Należy im się :lol:
  22. I zapraszamy na bazarki dla Szopusia:lol:
  23. [quote name='Marinka']Ponoć są na receptę....[/QUOTE] A może Funia dałaby radę coś załatwić...
  24. Witam naszego piesia i cioteczki kochane, i wujaszków też :lol:
×
×
  • Create New...