-
Posts
15019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ranias
-
[quote name='Marinkaa']Dziewczyny, Szamanka właśnie mi odpisała, że owszem można połączyć wątki Argo i Marcela, ale ona nam to odradza, gdyż powstanie wielki bałagan, a sam wątek stanie się ogromnie długi i nieczytelny... Posłucham więc moderatorki i pozostawimy to tak jak jest :)[/QUOTE] Jak ma się zrobić bałagan, to lepiej niech zostanie jak jest
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
ranias replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dino, zapraszam na spacerek przed spankiem :lol:- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Nemko']To od grudnia daję 10zł deklaracji stałej dla Argo:) wielkopsy zawsze są poszkodowane:-(, mniejsze szanse na domek...Prosze o przypomnienie w grudniu!!! i nr konta do wplat[/QUOTE] Dziękujemy z całego serca :loveu:i będziemy przypominać, obiecujemy:evil_lol: konto w pierwszym poście
-
Olinosław- ofiaraPOWODZI- grzeje doopcie w swoim domku:)
ranias replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Olinku, teraz wieczorna zmiana. Śniegu po kolana- zaprawiamy się w pokonywaniu zasp śnieżnych.Uwaga, prawa łapka do góry... -
To teraz tylko krótka przechadzka,żeby misia łapki nie bolały :lol:
-
Olinosław- ofiaraPOWODZI- grzeje doopcie w swoim domku:)
ranias replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka4u1']A kuku .Reniu....wychodzimy na spacerek z Olinem. Taki piękny śnieg. Szkoda spać.[/QUOTE] Danusiu, kiedy Ty sypiasz? :crazyeye:My wychodzimy na spacer teraz.Całą noc sypało, świat tonie w śniegu :lol: