[quote name='danka4u1'][IMG]http://zoocenter.pl/Img.ashx?Id=3084&w=150&h=150[/IMG]Juz widzę...pewnie dostał Amylan i tyle...[/QUOTE]
Teraz to chyba najlepszy prezent ....
[quote name='Julia84']Dziewczyny z bazarku na nadanie imienia staruszeńkowi naszemu jest już 20 zł (tzn wiem że to nie dużo :-( ) ale jednak zawsze są to pieniążki za które coś się kupi psiakowi - np się go odrobaczy.
Już mamy 4 propozycje i może jeszcze coś wydusimy z bazarku :D[/QUOTE]
Dusicielki..:diabloti:
[quote name='zuziaM']Chopak sie bardzo zwawy zrobil odkad zaczal wychodzi sobie.
Jak sie zmeczy, to maszeruje do garazu i sobie spi na koldrze.
A kilka dni temu go zdybalam w budce ... przytulonego do Miki.....
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/88ca66b69b442875.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/445/88ca66b69b442875gen.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
Mika...ładnie brzmi.Może Parysek spotkał miłość swego życia? :lol:
[quote name='Marinkaa']Nie zaprosicie mnie nawet do kompanii :crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong:[/QUOTE]
Ale ta paczka jest zdecydowanie mniejsza od poprzedniej :placz:A jeszcze na trzech:shake::evil_lol:
[quote name='Marinkaa']Mari, mam nadzieję, że przelew do Funi poszedł :)
Ranias, proszę nie detronizować Marcelka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
Drugą paczkę skonsumujemy razem z Marcelem, za budką- jak wszyscy pójdziecie spać :razz:
[quote name='UMilki']Nie wiem co się dzieje, nie mogę skopiować zdjęć do wątku.
W takim razie zapraszam do mojej galerii. Tam są zdjęcia z wczorajszej zabawy Olina z moją Milką. [url]http://picasaweb.google.com/hotelumilki/NasiGoscieWDomuTymczasowym#[/url][/QUOTE]
Najbardziej podoba mi się ostatnie- Olinek z pycholkiem śniegowym :lol: