Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. [quote name='danka4u1'][IMG]http://zoocenter.pl/Img.ashx?Id=3084&w=150&h=150[/IMG]Juz widzę...pewnie dostał Amylan i tyle...[/QUOTE] Teraz to chyba najlepszy prezent ....
  2. [quote name='Julia84']Dziewczyny z bazarku na nadanie imienia staruszeńkowi naszemu jest już 20 zł (tzn wiem że to nie dużo :-( ) ale jednak zawsze są to pieniążki za które coś się kupi psiakowi - np się go odrobaczy. Już mamy 4 propozycje i może jeszcze coś wydusimy z bazarku :D[/QUOTE] Dusicielki..:diabloti:
  3. Olinek był grzecznym pieskiem, więc prezenty otrzymał.Teraz idziemy na spacerek :lol:
  4. [quote name='zuziaM']Chopak sie bardzo zwawy zrobil odkad zaczal wychodzi sobie. Jak sie zmeczy, to maszeruje do garazu i sobie spi na koldrze. A kilka dni temu go zdybalam w budce ... przytulonego do Miki..... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/88ca66b69b442875.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/445/88ca66b69b442875gen.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Mika...ładnie brzmi.Może Parysek spotkał miłość swego życia? :lol:
  5. Mocek, a ty też lubisz szaleństwa na śniegu? :lol:
  6. Aniś grubasek... :lol:
  7. Szopusiowi pasują takie szaleństwa na śniegu :lol:
  8. Piesie były bardzo grzeczne, wiec Mikołaj się postarał :multi:
  9. Marcel mówi,że możemy podzielić się tylko paluszkami. Dla każdego po 2 :cool3:
  10. Olinek wszystkich pozdrawia mikołajkowo :loveu:
  11. [quote name='AgusiaP']A ja łakomczuchy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] A na czterech do podziału to już całkiem niemożliwe :shake::diabloti:
  12. [quote name='Marinkaa']Nie zaprosicie mnie nawet do kompanii :crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong:[/QUOTE] Ale ta paczka jest zdecydowanie mniejsza od poprzedniej :placz:A jeszcze na trzech:shake::evil_lol:
  13. [quote name='Marinkaa']Mari, mam nadzieję, że przelew do Funi poszedł :) Ranias, proszę nie detronizować Marcelka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Drugą paczkę skonsumujemy razem z Marcelem, za budką- jak wszyscy pójdziecie spać :razz:
  14. My teraz zjemy słodycze z paczki , potem marchewki a na deserek cieplutkie mięsko. I pójdziemy spać :lol:
  15. No właśnie musiałam się odsunąć od komputera, bo coś tak ciasnawo się zrobiło :evil_lol:
  16. Ja już prawie całą zawartość paczki zjadłam :oops: O kropelki dla Marcelka chyba musimy prosić Funię, są na receptę...
  17. Mocuś chyba zadowolony,że więcej cioteczek do niego zagląda :lol: A dzisiaj mniejszy mróz :lol:
  18. Marcelino, buziaki dla ciebie i smyranie po brzuszku i co tam chcesz :lol:
  19. [quote name='UMilki']Nie wiem co się dzieje, nie mogę skopiować zdjęć do wątku. W takim razie zapraszam do mojej galerii. Tam są zdjęcia z wczorajszej zabawy Olina z moją Milką. [url]http://picasaweb.google.com/hotelumilki/NasiGoscieWDomuTymczasowym#[/url][/QUOTE] Najbardziej podoba mi się ostatnie- Olinek z pycholkiem śniegowym :lol:
  20. [quote name='Szarotka']Rudy ojciec, rudy dziadek, rudy ogon to moj spadek :):)[/QUOTE] a ja jestem rudy lis- do nowego domku zrobię hyc...:multi:
  21. [quote name='BetlejM']kupcie mu okulary, moze zacznie widziec[/QUOTE] Chyba nie mam poczucia humoru :shake:
  22. No i proszę jak pięknie się wszystko ułożyło :multi: Dobrze,że Arguś nieświadomy planów ;)
×
×
  • Create New...