[quote name='funia']U Argo lepiej na moje oko .Je ,biega a nawet ukradł dzisiaj ponad plan z kotła który sie studził korpusika i udeczko .....
Jakas suczka szykuje sie do cieczki bo Argusiowy Wacek jest ciągle w pogotowiu ...:oops::evil_lol:[/QUOTE]
A niech się jeszcze chłopak nacieszy.....;)