Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Ja już mam parę rzeczy i oczywiście tak po cichu myślę,że zrobię zdjęcia, opiszę a Marinka poprowadzi bazarek ;)
  2. Olinek wygląda przepięknie :multi:
  3. [quote name='malibo57']Przesyłam na konto hotelowe 300,- na spłate długu Mozarta.[/QUOTE] :crazyeye::loveu::loveu::loveu:
  4. Szopek, drańciuchu jeden- nie choruj :lol:
  5. [quote name='Marinka']Kochani, czy wyrażacie zgodę, abym swoją deklarację jednorazową dla Argo i Marcela przekazała na Maję i Kaję?: Bidulki mają tylko 2 deklaracje stałe z czego tylko jedna jest wpłacana :([/QUOTE] a pewnie, że tak:lol:
  6. [quote name='Marinka']Kochani, czy wyrażacie zgodę, abym swoją deklarację jednorazową dla Argo i Marcela przekazała na Maję i Kaję?: Bidulki mają tylko 2 deklaracje stałe z czego tylko jedna jest wpłacana :-([/QUOTE] A może zrobimy w styczniu suniom bazarek?
  7. [quote name='Marinka']Kochana dla Ciebie cały komplet :) [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/160/milosne054.jpg[/IMG][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/7677/anioekc.jpg[/IMG][/QUOTE] Bardzo dziękuję :oops:
  8. Parysku-piesku, witam i o zdrówka pytam :lol:
  9. Olinku, co tam u ciebie psiaku słychać?
  10. a ja zabiorę Aniczka na spacerek dzisiaj
  11. [quote name='Kocurek']Boziu,przeczytalam wlasnie jeszcze raz pierwsze strony historii Mozarta i tak sobie mysle,ze na pewno u tych barbarzyncow cierpi nastepna psina przy budzie:([/QUOTE] I niestety nie tylko jedna, takich bud są tysiące :-(
  12. Antosiu, całuję w pycholek :loveu:
  13. Ależ ten nasz Franio ma serduszka wspierające :loveu:
  14. [quote name='Ladymonia0610']Dla wszystkich cioteczek które pomagaja Argusiowi i Marcelkowi :) Dziękuję:) [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/161/31689082.jpg[/IMG][/QUOTE] Ja lubię dostawać kwiaty :loveu:
  15. Ja też bym chciała taką różyczkę :cool3:
  16. [quote name='hotelterier5'][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/4426/dsc03136s.jpg[/IMG][/QUOTE] Piesio jest śliczny.Wygląda na niewielkiego szkraba :lol:- węgielek
  17. [quote name='obraczus87']Ja tez :D :D :D tylko czasami czasu brakuje :)[/QUOTE] a ja nie lubię takich zawiłości księgowości :shake:
  18. [quote name='Marinka']Ok. już widzę w rozliczeniu, które zrobiłam :) Twoje wpłaty są uwzględnione :) Przeleciałam cały wątek, strona po stronie...więcej tak sie nie będę bawić, teraz wszystkie wpłaty i koszty będę wrzucała na exela :)[/QUOTE] W exelu chyba łatwiej prowadzić księgowość, ale i tak rachunki to nie lada wyzwanie....
  19. [quote name='Marinka']Reno, a te pieniążki na jakie poszły konto?[/QUOTE] Wpłaty zrobiłam na takie konto- napisałam, bo widziałam w rozliczeniu,że przy 20zł jest pytajnik czy też ta wpłata jest dla Saby i Reksa Stowarzyszenie Help Animals 85 9589 0003 0007 2023 2000 0010 Adres: ul. Sienkiewicza 10A 55-320 Malczyce
  20. A ja zapraszam pana Antoniego na wirtualny spacerek :lol:
  21. To ja jeszcze tu napiszę o mojej wpłacie grudniowej, może coś Wam to pomoże 10zł- Bazarek Mikołajkowy dla Saby i Reksa 20zł- Bazarek na zwierzęta pod opieką Stowarzyszenia Help Animals
  22. [quote name='Marinka']Mam taką nadzieję, bo już raz to przerabiałam ... od nadwyżki głowa nie boli, bo teraz jest dobrze, ale mogą nadejść trudniejsze chwile.... Wyliczenia wyliczeniami, ale bilans musi być czytelny i klarowny :)[/QUOTE] A to fakt, zawsze trzeba być przygotowanym finansowo na różne sytuacje.W rozliczeniach musi być jasność.Gdy nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze....
×
×
  • Create New...