Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. [quote name='Marinkaa'][B]Zaraz puszczę przelew - 75 złotych od Aleksandry G. z fb (kwota ta wpłynęła z PayPala)[/B][/QUOTE] Jak fajnie :multi:Nasze chłopaki niedługo będą mieć zabezpieczenie finansowe:multi:
  2. A bo my tak sobie opowiadamy z Aimez_moi :lol:
  3. [quote name='Aimez_moi']Albo ustawia sie przed panienkami........:):)[/QUOTE] Ano tak, najpierw panienki potem harce :lol:
  4. I dzisiaj też pospacerujemy, może domek znajdziemy :lol:
  5. Dzisiaj też spacerujemy, zobaczymy czy nasz bałwan stoi :lol:
  6. [quote name='divia_gg']Bazarek na Szopena z rzeczy jego wiernej fanki: ranias:loveu:Zapraszam serdecznie;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197296-Na-kieleckiego-Szopena-z-%C5%82a%C5%84cucha-do-13.11.10-do-10-RANO.ZAPRASZAM-serdecznie-%29?p=15833570#post15833570[/URL][/QUOTE] Bardzo dziękuję, bazarek jest piękny :loveu:
  7. Dino, zaglądam z wizytą :lol:
  8. Marcelino chyba siedzi w budce, bo nie odpowiada
  9. [quote name='lilk_a']u mnie jest trochę wpłat na "płacę z allegro " obliczę , odliczę prowizję , mam do wysłania 6 dyplomików czyli jeszcze minus 10 zł (muszę wydrukować gdzieś bo nie mam kolorowego tuszu).... policzę wszystko i dam znać[/QUOTE] Bardzo dziękuję :loveu:
  10. [quote name='Romka']A ja zmarzłam jak cholera,bo okazało się ,ze mam kalosze z dziurą,choć w kwiatki...;)[/QUOTE] Ale zimne powietrze dobre na cerę:evil_lol:Co tam dziura w bucie;)
  11. [quote name='AgusiaP']Oby tak dalej a będziemy świętować:cunao::drink1:[/QUOTE] Ja już parę razy na dzień schodzę do piwnicy i oglądam nalewki. Chyba się będzie działo;)
  12. Ale pan Antoni ma tereny spacerowe:crazyeye:
  13. [quote name='AgusiaP']Marcelku ja codziennie jestem u Ciebie tylko pocichutku :fadein:[/QUOTE] Marcelek wie i kocha:loveu:
  14. [quote name='AgusiaP']Dostałm PW, że kmurdz prześle pieniązki na psiaki :multi::multi::multi: Dziękujemy z całego serducha :Rose::Rose::Rose:[/QUOTE] Wszystko się fajnie układa:multi:
  15. Te kwestie finansowe są bardzo skomplikowane, a wydawać by się mogło to proste: termin-faktura-zaplata....
  16. [quote name='Kocurek']Ide oczywiscie jak zawsze z Wami:)[/QUOTE] A to fajnie, może ulepimy bałwana?:lol:
  17. [quote name='Vlk']mogę na razie tylko zaglądnąć... brak funduszy daje się we znaki[/QUOTE] Zaglądanie też mile widziane, bo dzięki niemu wątek żyje :multi:
  18. I Zator tonie w śniegu.Anisiu pospacerujemy wkoło budki,żeby nas nie zasypało :lol:
  19. [quote name='holly101']Kochane czy reflektowałybyście na bazarek dla Chopina, pól na pół z bazarkiem dla potrzebującego Sambora? Tylko w ten sposób mogę pomóc...[/QUOTE] Ja jestem za :lol:
  20. Wybieramy się na spacer teraz.Są chętni?
  21. Czekamy na wieści o naszym Olinku. Dzisiaj koniec allegro dla piesia :lol:
  22. [quote name='Romka']Antos podobnie jak Kora dostał koc do ocieplenia budy i gruby materiał do przybicia przy wejściu do budy...ciotka UMilki miała dzis zaopatrzyć budy na zimę...pogoda za oknem taka,że Antos pewnie noska z budy nie wystawia...;)[/QUOTE] A pewnie, Antoś to już starszy pan,lubi ciepełko:lol:
  23. [quote name='Aimez_moi']Ok. Niech tak bedzie..... Argo...lovelas i Marcel......tlustawa pogodynka.....:):)[/QUOTE] i bardzo ich kochamy:loveu:
×
×
  • Create New...