Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Antoś, mordko kochana odwiedzam cię :loveu:
  2. Marcelino kochany, witam cię grubasku :loveu:
  3. Jestem dziewczyny pod wrażeniem Waszej sprawności w załatwianiu wszystkiego.Tylko czy Arguś się ucieszy :cool3:
  4. Piesiu, moja deklaracja poszła do ciebie :lol:
  5. [quote name='Alexandra29']Olinku życzę Ci abyś w tym roku znalazł ten swój cudowny domek i obyś był zdrów i cieszył się życiem:-))[/QUOTE] dołączam się do tych życzeń- niech ten rok przyniesie Olinkowi zdrowie i domek :loveu:
  6. [quote name='Aimez_moi']Wlasnie bazarek........:) Ranias z jakiej dziedziny to beda fanciki?.......:):)[/QUOTE] Nawet nie wiem jak to określić, Marinka coś wymyśli w tytule ;)
  7. [quote name='Marinka']Zdjęcia tak, ale opisów nie mam, a ja troszkę głupiutka jestem :(...:)[/QUOTE] Mądralino moja, wysłałam :lol:
  8. [quote name='Marinka']Reno podeślij mi proszę opisy fantów na bazarek :)[/QUOTE] a ja byłam przekonana, ze dawno wysłałam :oops:
  9. [quote name='Marinka']Marcelku powiem ci w tajemnicy, że twój kumpel Argo wkrótce również będzie odjajczony :)[/QUOTE] Lepiej żeby się Marcelino nie wygadał :evil_lol:
  10. Ja się też chętnie dołożę do transportu.Domku nie widać, a to taki fajny piesio :shake:
  11. Zofija, dzięki za zaproszenie na watek.Wpłaciłam Areskowi 15zł, później zobaczę jak finanse :lol:
  12. Abiś, deklaracja za styczeń wysłana :lol:
  13. Parysku, deklaracja za styczeń wysłana :lol:
  14. Deklaracja dla Frania za styczeń poszła dzisiaj :lol:
  15. Piesiu, deklaracja za styczeń poszła dzisiaj :lol:
  16. Deklaracja styczniowa dla słodziaka wysłana :lol:
  17. Mocek, deklaracja za styczeń poleciała do ciebie dzisiaj :lol:
  18. Moja deklaracja za styczeń poszła do ciebie piesiu dzisiaj :lol:
  19. Marcelino, pieniążki poleciały do ciebie słodziaku kochany :loveu:
  20. A ja melduję,że moja deklaracja styczniowa na psiaki poszła :lol:
  21. Olinku, sylwestrowa trasa pokonana, teraz tylko krótki spacerek :lol:
  22. Parysku, buziaki dla ciebie w nowym roku :lol:
  23. [quote name='Aimez_moi']Marcelino......:) wplacilam pieniazki dla Ciebie.....;)[/QUOTE] a ja wpłacę jutro, bo jeszcze wypłaty nie mam na koncie...
  24. [quote name='piove']Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Właśnie wysłałam swoją stałą deklarację na styczeń dla psiaków:)[/QUOTE] Psiaki dziękują ślicznie.Witam Was kochani noworocznie :loveu:
×
×
  • Create New...