-
Posts
15019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ranias
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
ranias replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='Donka5']W piątek kastracje miał owczarek szkocki colle .W związku z minusowymi temperaturami musiałam przenieść Go do domu,bo lekarz powiedział,że po takim zabiegu pies nie może być w niskich minusowych temp.-ponoć jest,to wrecz niebezpieczne. Owczarek nie był wcześniej w domu i tu jest duży problem i uciążliwość :-(.Dlatego BARDZO Was proszę,ocierpliwość .Poczekajmy z kastracja ,jak trochę się ociepli na dworze,bo za bardzo nie wyobrażam sobie energetycznego Dinusia w domu. Chyba,że ktoś jest inaczej zorientowany ,a lekarz przesadza co do temperatur ?????????[/QUOTE] Lepiej poczekać,żeby się coś nie przyplątało....- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!
ranias replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
a wieczorem zapraszamy na spacerek :lol: -
Parys ze schronu rok spędził w psim niebie u ZuziM, za TM :(
ranias replied to kaja555's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Parysku, na spacerek przed spankiem biegniemy :lol: -
Olinosław- ofiaraPOWODZI- grzeje doopcie w swoim domku:)
ranias replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
czyli musimy pomyśleć nad finansami Olinka,żeby nie brakło na lekarstwa.... -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
ranias replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dinusiu, wieczorne mizianki :lol:- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Parys ze schronu rok spędził w psim niebie u ZuziM, za TM :(
ranias replied to kaja555's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ode mnie mizianko z wieczora :lol: -
[quote name='karolina32']Mam pytanie moj pies ciągle sika i to dosłwnie np.w czoraj przyszłam z podworka odpiełam smycz i on jusz sika na podłoge czy morze mieć chory pechez pomozcie dodam ma 5 m[/QUOTE] Moja sunia sikała i piła, piła i sikała.Wet zrobił usg, badanie krwi i moczu. Okazało się,że sunia ma cukrzycę, jesteśmy w trakcie leczenia....