Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Argusiu, posmyramy za uszkami :lol: Dobrze,że wszystko idzie ku lepszemu, teraz jeszcze żeby domek się znalazł, to by była pełnia szczęścia :lol:
  2. Marcelek nie odpowiada, chyba ta cieciorka go zastanowiła :lol:
  3. Jakie wieści- miód na serce :multi::multi::multi:
  4. [quote name='Zofija']Oliś jest pięknyyyyyy[/QUOTE] Tak, jest cudny.Jak malowany :lol:
  5. Teraz to już wszystko musi iść ku dobremu :lol:
  6. [quote name='Aimez_moi']Ale wiesz, ze jak rozlozymy kotlety to Marcel jest juz z nami?.......:):)[/QUOTE] i pewnie nie tylko on, tylko patrzeć jak pojawi się Marinka...z brokułami:eviltong:
  7. [quote name='Aimez_moi']Cioteczko.....:) polece za budke razem z Toba......[/QUOTE] No to miło, bałam się, że będę samotna....:p
  8. Olinku, wieczorne buziaki w nochala:lol:
  9. Parysek przecież wiekowy, zanim spacerek się skończy, siku i spanko- musimy wcześnie zaczynać...:lol:
  10. Szopuś, buziaki w nochala z wieczora :lol:
  11. [quote name='Aimez_moi']A moze teraz wlasnie Marcel juz nie jest pochlaniaczem jedzonka.......:):) Moze jest dostojnym, radosnym staruszkiem.......[/QUOTE] To co, sama się będę objadać za budką:razz:
  12. [quote name='Marinka']Arguś już po zabiegu...czekamy do wieczora na najświeższe wiadomości od Funi[/QUOTE] Musi być dobrze.......
  13. Dziękuję za zaproszenie.Nie mogę suni zabrać.Mam w domu 5 zwierzaków.Bardzo mi przykro....:-(
  14. Marcelino-poczciwino całuję w pychola :lol:
  15. [quote name='Aimez_moi']Funiu......my razem z Toba.......[/QUOTE] a tak razem :lol:
  16. [quote name='Ladymonia0610']Wyślee obiecuje ale w sobote. Ledwo żyje wróciłam z egzaminu;( jutro nastepny z jakiejs nauki administracji w piatek najgorszy;([/QUOTE] Monia powodzenia :loveu:
  17. [quote name='funia']Boje sie pisać ....Więc tfu ,tfu ,tfu bo czasmi po nagłym polepszeniu robi sie jeszce gorzej ...., Wiec Argo o 19 sam podszedł i zjadł cała mmiskke kolacji ,napił sie i prosił o wyjscie .Pobiegał a włsciwie pochodził ,podsikał i .......machał cały czas do mnie ogonkiem .Kochana psina tylko w oczach taki bidny ....Do jutra oby przyniosło dla Argunia poprawe .[/QUOTE] Będziemy mocno trzymać za piesia kciuki....
  18. [quote name='Marinka']...tydzień po kastracji...skąd ta gorączka, brak apetytu i niechęć do spacerów?...Bardzo się martwię :(:(:([/QUOTE] Może coś się przyplątało, jakieś powikłania...Oby nic groźnego...
  19. A ja od tygodnia jeżdżę z moją sunią na kroplówki, okazało się że mała ma cukrzycę :-(
  20. [quote name='Aimez_moi']Cioteczki......Argo biedaczek sie rozchorowal....... Marcel....trzymaj lapki za kolege.....[/QUOTE] Czy to ma związek z kastracją ?
  21. [quote name='Iljova']Ależ tu się słodko zrobiło :-) to ja może podrzuce Wam sernik na cieście drożdżowym? Ktoś chętny? Ale, jedzenie jedzeniem, a co u Argusia słychać?[/QUOTE] Ja się zapisuję na sernik, uwielbiam....Arguś już pewnie ma dość wysłuchiwania o jedzeniu, ale to tak dla zmyłki,żeby nie rozpaczał po stracie :lol:
×
×
  • Create New...