Arguś też potwierdza,że magazynowane wiadomości rozchodzą się po ciele i dlatego nie mamy nadwagi tylko jesteśmy baaaardzo mądrzy.....:eviltong:a jak się będziemy toczyć, to te wiadomości się tak uklepią równomiernie :razz:
[quote name='Aimez_moi']O tak......tylko przy okazji.....:):)[/QUOTE]
No bo głowa się nie rozciągnie, a brzuszek tak i to baaaaardzo :evil_lol: I dlatego ważna jest ta gumka w ubranku :evil_lol: dla wiedzy :razz:
Arguś nabiera ciałka, bo sobie opowiadamy różne rzeczy za budką i wiedzy nam przybywa od tego...no i więcej ważymy, bo mamy większe rozumki- a brzuszki to tak przy okazji :razz:
[quote name='Aimez_moi']Ja juz kiedys pisalam, ze byc moze to jest Jego pierwsza w zyciu budka......:):)[/QUOTE]
no właśnie i w dodatku można się za nią posilić w ciszy...:crazyeye: i samotności....:evil_lol:
[quote name='Iljova']Przez pewie czas nie miałam dostępu do netu i nie nadążam z wątkami :-(
Argusiu jak tam u Ciebie?[/QUOTE]
Nic nie jemy i tyjemy..:evil_lol:
[quote name='Aimez_moi']Ja mam dola..... nie wchodze w zadna kiecke......
Marcel..... ja tez gruba jestem![/QUOTE]
A ja nie mam doła, bo mam spodnie na gumce :evil_lol:
[quote name='Aimez_moi']O wlasnie.....:) liczyl w myslach finanse....czy MU na zarelko starczy....:)[/QUOTE]
Wystarczy piesiu, już my o to zadbamy :lol: