Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Arguś też potwierdza,że magazynowane wiadomości rozchodzą się po ciele i dlatego nie mamy nadwagi tylko jesteśmy baaaardzo mądrzy.....:eviltong:a jak się będziemy toczyć, to te wiadomości się tak uklepią równomiernie :razz:
  2. [quote name='Aimez_moi']O tak......tylko przy okazji.....:):)[/QUOTE] No bo głowa się nie rozciągnie, a brzuszek tak i to baaaaardzo :evil_lol: I dlatego ważna jest ta gumka w ubranku :evil_lol: dla wiedzy :razz:
  3. Arguś nabiera ciałka, bo sobie opowiadamy różne rzeczy za budką i wiedzy nam przybywa od tego...no i więcej ważymy, bo mamy większe rozumki- a brzuszki to tak przy okazji :razz:
  4. Chodź Marcelku na spacerek, bo nam tu stale wypominają jedzonko...a po drodze to wiesz co ;)
  5. [quote name='Aimez_moi']Ja juz kiedys pisalam, ze byc moze to jest Jego pierwsza w zyciu budka......:):)[/QUOTE] no właśnie i w dodatku można się za nią posilić w ciszy...:crazyeye: i samotności....:evil_lol:
  6. No nawet nam w spokoju nic przekąsić nie dadzą, bo stale coś piszą......:razz:
  7. [quote name='Aimez_moi']Marcel.....slyszysz co Cioteczka wygaduje?.....[/QUOTE] Siedzimy za budką i nie słyszymy :eviltong:
  8. [quote name='Aimez_moi']Akurat.......:) Jemy i tyjemy......[/QUOTE] No nie, ja mam opuchliznę z niedożywienia:diabloti:
  9. [quote name='Iljova']Przez pewie czas nie miałam dostępu do netu i nie nadążam z wątkami :-( Argusiu jak tam u Ciebie?[/QUOTE] Nic nie jemy i tyjemy..:evil_lol:
  10. [quote name='Kar0la']Oby był odzew z allegro.[/QUOTE] Zawsze jest....jeżeli nie domek to chociaż jakiś pieniądz wspomoże piesia....:lol:
  11. [quote name='ewab']Dziś trochę zmroziło i powiało.[/QUOTE] A my się mrozu nie boimy i na spacerek polecimy :multi:
  12. No tak, więcej fajek, farba na łeb, gumka w ciuchy i będzie ok. :eviltong:
  13. Wykupiłam Argusiowi pakiet ogłoszeń na bazarku.Może ktoś wypatrzy piesia.....:lol:
  14. Lisio odszedł w domku, w cieple, w miłości.Zasnął i już śni w innym miejscu.Dobranoc piesiu :loveu:
  15. Olinku, czas na popołudniowy spacerek :multi:
  16. Parysku, czas na popołudniowy spacerek :multi:
  17. [quote name='Aimez_moi']Ja mam dola..... nie wchodze w zadna kiecke...... Marcel..... ja tez gruba jestem![/QUOTE] A ja nie mam doła, bo mam spodnie na gumce :evil_lol:
  18. [quote name='Aimez_moi']O wlasnie.....:) liczyl w myslach finanse....czy MU na zarelko starczy....:)[/QUOTE] Wystarczy piesiu, już my o to zadbamy :lol:
  19. Mocek, wieczorne mizianki dla ciebie psiaczku kochany :lol:
  20. Szopusiu na wirtualny spacerek zapraszam :lol:
  21. Może Marcelek się zamyślił, juŻ swoje latka ma to i przemyśleń wiele :loveu:- i niekoniecznie są to przemyślenia związane z odżywianiem :diabloti:
×
×
  • Create New...